LEGACY
Rano presadjivanje na sajt
13 odgovora1,428 pregleda
Copemania
ENTUZIJASTA250 REP13%
→ Poznavalac
CopemaniaENTUZIJASTA
avg 2019.
avg 2019.#1
Drage kolege, ovako, po
etnik sam u ovome, imam 2 automatika, koji su trenutno izrasle nekih 7cm, imaju po 5-6 listova, e sad, desilo mi se da su ispale iz
aae i naravno uredno sam i ne~no vratio, po
eli su donji listii da se suae, da li je zbog jakog Sunca ili previse zalivanja? I glavno pitanje, poato su ve malo ~ukaste, da li je problem da ih prebacim na sajt? U plasteniku, da li e pre~iveti s obzirom da su listii malo po~uteli? Mislim da je sad pravo vreme da ih presadim u plastenik, nego se bojim da su previae male i da nee mo~da izdr~ati stres.. Molim za savet, hitno, hvala puno.
Copemania
ENTUZIJASTA250 REP13%
→ Poznavalac
CopemaniaENTUZIJASTA
avg 2019.
avg 2019.#2
Btw danas su ispale iz
aaa, a listii su po~uteli prekju
e, pa zato pitam jer zbog Sunca jakog ili zalivanja.. Mislim da je najpametnije da ih presadim u plastenik. Hvala brao ko god da se javi
flop87
ZMAJ25.845 REP
flop87ZMAJ
avg 2019.
avg 2019.#3
listici su ti pozuteli zato sto su prerasle casu, treba im zemlje, tj hrane ,presadjuj sto pre.
Copemania
ENTUZIJASTA250 REP13%
→ Poznavalac
flop87
ZMAJ25.845 REP
flop87ZMAJ
avg 2019.
avg 2019.#5
pa verovatno hoce, ne mogu ti to reci, zavisi od tebe, vremenskih uslova, zivotinja itd. samo presadi sto pre.
Badi
ZMAJ177.232 REP
BadiZMAJ
avg 2019.
avg 2019.#6
Ti donji listii su kotiledoni, biljka e ih ionako sama odbaciti...dobro ti ka~e flop87, presauj to ato prije u kvalitetnu zemlju.:)
Stanaccc
ZMAJ27.368 REP
StanacccZMAJ
avg 2019.
avg 2019.#8
https://www.vutra.org/threads/ako-imate-problem-ovdje-mo%C5%BEete-pitati-iskusnije-%C4%8Dlanove-za-pomo%C4%87.11083/post-648239
Ima ovdje sve i svaata!
Viae
lanova
e vidjet post, ali dobili ste odgovor!
Zemlja je najbitnija stavka u growu i tu netreba atedjet.
Sretno
avg 2019.
1 / 8
avg 2019.
avg 2019.