LEGACY
gethogrow 2013
24 odgovora1,557 pregleda
pcuthc
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
pcuthcISTRAŽIVAČ
jun 2013.
jun 2013.#1
mislim da su zenke zasadene u zemlju pocetkom sestog mjeseca sjeme od neke domacice nista posebno raeno slikano sa mobom pardon radi lose kvalitete sto mislite
nadam se da sam u pravu da je Zensko ako ima ko sto dodati ili bacit ikritiku slobodne
zika
ISTRAŽIVAČ157 REP71%
→ Entuzijasta
zikaISTRAŽIVAČ
jun 2013.
jun 2013.#2
izgledaju dobro samo malo pa
upaj tu travu oko njih tako da kad se budu granale da dobiju dovoljno svijetla. jeli imaju dovoljno direktnog svijetla tijekom dana? samo tako nastavi pratim :)
pcuthc
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
pcuthcISTRAŽIVAČ
jun 2013.
jun 2013.#3
am zika nesmije nis dirati okolo jako blizo je ljudi a napravio sam lagano stres prema ljevpoj strani i ljepo se pocela granati slika je stara par dananezelim raditi toping jer imam dowoljno manevarskog prostora ljepo je pocela predcvjezasti ji ima visinu pol metra ovako naherena nesto vise ako je uspravna pozemljena je sa 30litarskom zemljom najeftinijom.
inace to je jedna biljikca drugu bum isupal jer imam sumnju da bi mogal biti musko
THC_power
LEGENDA7.762 REP28%
→ Zmaj
THC_powerLEGENDA
jun 2013.
jun 2013.#4
Po cemu si ti zakljucio da je cura, jel izbacila pristile ili ?
M a n d o r
AMBASADOR3.869 REP68%
→ Legenda
M a n d o rAMBASADOR
jun 2013.
jun 2013.#5
ja bih odmah odustao ili presadio zbog blizine ljudi,sigurno neea uspjet zavrait,joa kako velia jako blizu ljudi.....neznam probaj,nema tu joa spola ko ni slike izbliza da bi dobio odgovor ;)
pcuthc
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
pcuthcISTRAŽIVAČ
jul 2013.
jul 2013.#6
evo decki upload nakon GO i trimanja biljoze biljoze su sada pol metra i mogu jos narasti komotno metera metar i pol u visinu neznam zasto nemrem upload fotke inace na svakom vrhu grane nakon 4para listova radjen je fuck i miss /nesto poput toppinga samo se reze 80posto vrha radi odlicno isprobano baca umjesto dvije 4 do sest novih izboja)
nema odustajanja stvar je u tome da zelim dokazati ekipi da se svaki outdoor grow moze sakriti i u centru zagreba.
slobodno komentirajte uskoro krecem sa nutijima powerzyne hesibloom powertnt mix
Rubinstajn
ENTUZIJASTA568 REP92%
→ Poznavalac
RubinstajnENTUZIJASTA
jul 2013.
jul 2013.#7
Nemoj bacati pare na skupa ubriva ako radia outdoor,bolje koristi Plantellu ili neka druga.
A ato se ti
e slika: https://www.vutra.org/topic/2248-upute-za-postanje-slika/
pcuthc
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
pcuthcISTRAŽIVAČ
jul 2013.
jul 2013.#8
ma to mi je gnojivo od indora murija mi klepila supu jebi ga pa deci od svakoga nebu stetilo dok nesaberem opet orpemu, jedino kaj me jebe sto mi izgledaju zenske a nisu pokazale spol
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
pcuthc
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
pcuthcISTRAŽIVAČ
jul 2013.
jul 2013.#10
e pa posto sam radio fuck na scakoj biljci pristila nema jer su skraceni za 80posto a toliko znam kak izgleda muska a kak zensa biljka posto ja barem nisam dozivio da mi se tako gusto grna a pred mosnje su trebale izaci van krajem sestog do polovice sedmog mnjeseca po kaledaru suncanih sati, a prestili se nevide kao st orekoh jel je svaka grana na 6 paru listova napravljen FUCK I MISS
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jul 2013.
jul 2013.#11
ja nesto ne vidim efekte tog fim-a, biljka deluje zgoljavo i zapusteno, no radi dalje kako si planirao, procvetace vec pre il kasnije, sad tek krece vreme cvetanja pa ce se znati i pol uskoro
pcuthc
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
pcuthcISTRAŽIVAČ
jul 2013.
jul 2013.#12
djeluje zakrzljano jer i treba takva biti zaoustena je posto sam bio na moru pa jadna ni dobila vode tri tjedna a i dosata sam joj pomakivaso listove da dobije vise zraka, neplaniram dobiti biljhozu od 200 300 grama sto je solidno za outdoor vec planiram dobiti biljozu od 50-100 grama posto je u centru ghrada zagreba, fuck je napravljen ponedjeljak nebi se ni trebali vidjeti rezultai jos barem tri cetri dana
Rubinstajn
ENTUZIJASTA568 REP92%
→ Poznavalac
jun 2013.
1 / 13
jun 2013.
jul 2013.