VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojKako vam izgleda? i jedno pitanje.
LEGACY

Kako vam izgleda? i jedno pitanje.

28 odgovora1,882 pregleda
ilijagtiISTRAŽIVAČ

okt 2013.

#1
pozdrav ljudi nije me bilo jedno vreme cekao sam da se biljke rascvetaju evo i nekih slika,pa me zanima koliko jos da ostavim da cveta?posto je vec u par navrata bio mraz ujutru. Imao sam ukupno 4 biljke jedna je bila muska odsekao sam je na vreme,a 3 su bile zenke. Jedna mi je bila od te 3 neka druga vrsta jakog mirisa i nije imala hed na vrhu nego sa strane ukupno 6 hedova nju sam osusio vec i ona je jako dobra juce sam pocupao jos jednu i stavio na susenje al nisam sa njom zadovoljan izgleda da ce biti slaba posto joj je trebalo jos bar 7 10 dana da cveta,ali vreme joj nedozvoljava. evo slika. Evo ovu sam juce pocupao http://postimg.org/image/tbscot4bn/ I evo od nje sta sam dobio http://postimg.org/image/5kxkkftib/ Kako vam se cini ja nisam hesto odusevljen? A ovo mi je najveca i nju sam ostavio jos da cveta. Koliko po vama da je ostavim u zemlji jos da cveta? http://postimg.org/image/n9m3qrwj5/ http://postimg.org/image/6zlbmm5gn/

okt 2013.

#2
a da postavis fotke tako da se mogu videti:"the image cannot be displayed because it contains errors!"
ilijagtiISTRAŽIVAČ

okt 2013.

#3
Kod mene rade bez problema, ne znam sto nece kod tebe
Turf.POZNAVALAC

okt 2013.

#4
Postaj slike na http://postimage.org/ ...
RizikISTRAŽIVAČ

okt 2013.

#5
Ljepe su ti bilje ;) , mahh po meni pusti jos neki 20 dana. i manje ako su dobri uvjeti :P pozz .
ilijagtiISTRAŽIVAČ

okt 2013.

#6
Hvala. Evo postavio sam slike na drugi sajt sad bi trebalo da radi ok.
littleGreenENTUZIJASTA

okt 2013.

#7
Fine su. Bit e dobrog lijeka :) Joa jedno 7-10 dana i cepaj da ne ode u plijesanj.

okt 2013.

#8
a sto tako mutno... no, vidi se da su fan listovi zuti, moze to uskoro dole al drzi jos kako savetuju, jedno sedmicu i to je to. probaj bolje fotke posle harvesta ;)
ilijagtiISTRAŽIVAČ

okt 2013.

#9
Slikano brate po noci a magla sinoc bila zato i jeste lose bice bolje sledece Hvala ljudi na odgovorima

okt 2013.

#10
mutno,no ini mi se da vidim neke smee varijacije boja ....da nije po elo malo da bua ?
ilijagtiISTRAŽIVAČ

okt 2013.

#11
Mislim da nije,nisam primetio bar za sada,mada ima sam 5 biljku za 5 dana mi je istrulila,uhvatila je budja. Nadam se da mi ova najveca nece potruliti za jedno 4,5 dana jos da je ostavim bar koliko toliko da cveta jos.
ilijagtiISTRAŽIVAČ

okt 2013.

#12
Jel moze neko da prepozna koja je ovo vrsta biljke http://postimg.org/image/6zlbmm5gn/ Nikad losiju nisam pusio.

okt 2013.

#13
svasta pitas, kako neko moze da zna sta si ti sadio, ako ne znas nema nacina da se to utvrdi na forumu preko fotke ;) no, ako je to ona sto si skinuo pre 6 dana, to jos nije ni suvo, a kamoli odlezalo
ilijagtiISTRAŽIVAČ

okt 2013.

#14
to je ta,upravu si nije suva,ali posuva je moze da se proba sinoc sam probao jaka je ali baca u stond nije ti do niceg,a ova prva sto sam skinuo pre nje ona je vrh.

okt 2013.

#15
jbg. indica dominant ne moz da te baca na neki smeh, koristi je uvece il pred popodnevnu sovku ;)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se