LEGACY
Kako vam izgleda? i jedno pitanje.
28 odgovora1,882 pregleda
ilijagti
ISTRAŽIVAČ75 REP17%
→ Entuzijasta
ilijagtiISTRAŽIVAČ
okt 2013.
okt 2013.#1
pozdrav ljudi nije me bilo jedno vreme cekao sam da se biljke rascvetaju evo i nekih slika,pa me zanima koliko jos da ostavim da cveta?posto je vec u par navrata bio mraz ujutru.
Imao sam ukupno 4 biljke jedna je bila muska odsekao sam je na vreme,a 3 su bile zenke.
Jedna mi je bila od te 3 neka druga vrsta jakog mirisa i nije imala hed na vrhu nego sa strane ukupno 6 hedova nju sam osusio vec i ona je jako dobra juce sam pocupao jos jednu i stavio na susenje al nisam sa njom zadovoljan izgleda da ce biti slaba posto joj je trebalo jos bar 7 10 dana da cveta,ali vreme joj nedozvoljava. evo slika.
Evo ovu sam juce pocupao
http://postimg.org/image/tbscot4bn/
I evo od nje sta sam dobio
http://postimg.org/image/5kxkkftib/
Kako vam se cini ja nisam hesto odusevljen?
A ovo mi je najveca i nju sam ostavio jos da cveta. Koliko po vama da je ostavim u zemlji jos da cveta?
http://postimg.org/image/n9m3qrwj5/
http://postimg.org/image/6zlbmm5gn/
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
okt 2013.
okt 2013.#2
a da postavis fotke tako da se mogu videti:"the image cannot be displayed because it contains errors!"
ilijagti
ISTRAŽIVAČ75 REP17%
→ Entuzijasta
Turf.
POZNAVALAC1.006 REP45%
→ Ambasador
Rizik
ISTRAŽIVAČ186 REP91%
→ Entuzijasta
RizikISTRAŽIVAČ
okt 2013.
okt 2013.#5
Ljepe su ti bilje ;) , mahh po meni pusti jos neki 20 dana. i manje ako su dobri uvjeti :P pozz .
ilijagti
ISTRAŽIVAČ75 REP17%
→ Entuzijasta
ilijagtiISTRAŽIVAČ
okt 2013.
okt 2013.#6
Hvala.
Evo postavio sam slike na drugi sajt sad bi trebalo da radi ok.
littleGreen
ENTUZIJASTA438 REP60%
→ Poznavalac
littleGreenENTUZIJASTA
okt 2013.
okt 2013.#7
Fine su. Bit e dobrog lijeka :)
Joa jedno 7-10 dana i cepaj da ne ode u plijesanj.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
okt 2013.
okt 2013.#8
a sto tako mutno... no, vidi se da su fan listovi zuti, moze to uskoro dole al drzi jos kako savetuju, jedno sedmicu i to je to. probaj bolje fotke posle harvesta ;)
ilijagti
ISTRAŽIVAČ75 REP17%
→ Entuzijasta
ilijagtiISTRAŽIVAČ
okt 2013.
okt 2013.#9
Slikano brate po noci a magla sinoc bila zato i jeste lose bice bolje sledece
Hvala ljudi na odgovorima
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
okt 2013.
okt 2013.#10
mutno,no
ini mi se da vidim neke smee varijacije boja ....da nije po
elo malo da bua ?
ilijagti
ISTRAŽIVAČ75 REP17%
→ Entuzijasta
ilijagtiISTRAŽIVAČ
okt 2013.
okt 2013.#11
Mislim da nije,nisam primetio bar za sada,mada ima sam 5 biljku za 5 dana mi je istrulila,uhvatila je budja.
Nadam se da mi ova najveca nece potruliti za jedno 4,5 dana jos da je ostavim bar koliko toliko da cveta jos.
ilijagti
ISTRAŽIVAČ75 REP17%
→ Entuzijasta
ilijagtiISTRAŽIVAČ
okt 2013.
okt 2013.#12
Jel moze neko da prepozna koja je ovo vrsta biljke http://postimg.org/image/6zlbmm5gn/
Nikad losiju nisam pusio.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
okt 2013.
okt 2013.#13
svasta pitas, kako neko moze da zna sta si ti sadio, ako ne znas nema nacina da se to utvrdi na forumu preko fotke ;)
no, ako je to ona sto si skinuo pre 6 dana, to jos nije ni suvo, a kamoli odlezalo
okt 2013.
1 / 15
okt 2013.
okt 2013.