VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgoj1st Grow Potrebna pomoć
LEGACY

1st Grow Potrebna pomoć

70 odgovora5,617 pregleda

jun 2013.

#1
Pozz svima Dakle ovo je prvi grow pa imam par pitanja u vezi growa; 1.http://imgur.com/5ZK0DPj (35 dana) 2.http://imgur.com/TBnXYe0 (28 dana) 3.http://imgur.com/f9txxHR (20 dana) Sto kazete na velicinu s obzirom na starost? Kod prve i druge su se poceli susiti donji listovi sto trebam uciniti?
MeskalitoLEGENDA

jun 2013.

#2
nece da otvori slike ...
M a n d o rAMBASADOR

jun 2013.

#3
malo kilavo i izdu~eno imaa li dosta sunca... :) ovo s listovima bi bilo neato normalno...no biljka se nee ovako izdu~it kad ima dosta sunca pa ti vidi,trebaa bar 5 sati direktnog sunca...

jun 2013.

#4
ima dosta sunca, sta kazete na zute listove?
zikaISTRAŽIVAČ

jun 2013.

#5
za ~ute listove se ne tribaa brinut najdonji listovi uvijek eventualno po~ute i odpadnu to ti je sve normala. samo biljke su ti u bedu kao ata je mandor napisa tribaju viae svjetla da bi se mogle airit
fedexxISTRAŽIVAČ

jun 2013.

#6
Ja bi ti strogo preporucio da presadis negde gde ima vise sunca, gornji deo se vidi da je zdrav, ali vidis da je izrastao soliter, te donje listove, one nerapave, i prve rapave, mozes i skinuti kad pocnu da se suse, jer nece oni ni rasti vise od 2-3cm, nit ce imati ulogu u cvetanju, a posto su mali ni u vegetaciji. Nema sanse da ima dosta sunca a da ide toliko u visinu trazeci svetlo.
CreativeLEGENDA

jun 2013.

#7
zatrpaj tu rupu i malo uzvrpaj zemlju oko stabiljike ...prva ljetna oluja bi je mogla pokidati ;)
BladeZMAJ

jun 2013.

#8
Hrania li ih?
okolotarabanISTRAŽIVAČ

jun 2013.

#9
.... moguc manjak sunca a i okolo nje ne znam sta je, moguce da je gusi ako je gusto i veliko rastinje, isti problem sam imao.... ili cak sto te pita sparrow "hranis li je"!? zanemari ta dva listica, posveti joj paznje i bice sve ok....
roguz2ENTUZIJASTA

jun 2013.

#10
jel to sigurno pravo sjeme,meni se ini kao da je muaka,jer raspored grana je jako airok,a ako je fem.sjeme onda svakako fali sunca,nevjerujem da ces puno postii tako u aumi gdje je ona sva u aipra~ju

jul 2013.

#11
Evo update; male ili female http://imgur.com/sCZdVVu http://imgur.com/rIa807J http://imgur.com/MOElWfW
CreativeLEGENDA

jul 2013.

#12
ne moze se vidjeti frend ...bar ne iz ovih slika....strpi se jos malo .

jul 2013.

#13
nadam se da znas koji deo treba da fotkas, biljka u gro-planu bas nije najbolji izbor za ranu procenu pola
roki69ISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#14
moze li mi neko reci ima li fora da se natraju biljke u outdooru da prije zavrsi cvjetanje?? pomagajte!! :bong7bp:

jul 2013.

#15
ej frend, pa ti bi to malo protiv prirode... bojim se da ne ide
Vutroslav123ISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#16
moze ako imas automatik...a obicne biljke mozes ubrzat ako ranije posadis nemozes puno ubrzat jer ti prava cvatnja pocinje poslije 21.6....ja sam svoje posadio krajem treceg mjeseca na prozor i cim je vreme dozvolilo stavio ih van i vec ima dosta dobre hedove i puno trichoma tako da je ustvari dobra za pusit ...ali ja cekam 50 posto trihoma u smee

jul 2013.

#17
a kako to automatik moze pre da zavrsi cvetanje, svakom treba min. bar 70ak dana od klijanja do branja, kako to mislis ubrzati
Vutroslav123ISTRAŽIVAČ

avg 2013.

#18
moze se prije posadit jer neovisan o pririodnim utjecajima na cvjetanje.,,posadi se u indoor prije i iznese se na lijepo vrijme van...

avg 2013.

#19
al to nije "fora da se natraju biljke u outdooru da prije zavrsi cvjetanje", verujem da je mislio na regularno posadjene fotoperiodne sorte... ako automatike zasadis kad god, oni hoce biti ranije za berbu, ali ipak moraju da odcvetaju koliko moraju, znaci ne mogu prije zavrsiti nego je to genetski programirano, i nema fore da joj ti skratis period cvatanja na mesec dana ako ona mora da cveta 60 il 65 dana... mislim, ja sam bar tako shvatio pitanje, al mi se raspisali a roki se ne javlja da nam objasni sta ga zapravo muci ;)
Vutroslav123ISTRAŽIVAČ

avg 2013.

#20
ako je posadio regularno onda se nemoze nikako ubrzat...jedino da ubere ranije ak iz nekih razloga nemoze cekat
roki69ISTRAŽIVAČ

avg 2013.

#21
ma samo sam pitao,posto sam cuo da ako joj skratis svjetlo znaci da bude noc bar 10-12 sati ona pocinje da cvjeta prije!!

avg 2013.

#22
ma to stoji, ali jel biljka napolju il unutra, stavio si post u vanjsko uzgajanje pa racunam da mislis na outdoor, kako ces napolju da skratis svetlo
roki69ISTRAŽIVAČ

avg 2013.

#23
outdoor je ali mozda da je nekako zakamufliram da joj svjetlo ne dolazi nikako?? mozda je ovo pretjerivanje al samo me zanima jel moguce?? ljudi nemojte se ljutit samo pitam!! peace :vb_wave: :goldmaryjane:

avg 2013.

#24
pitas svasta i preterujes... planiras svaki dan da ides i da ih necim pokrivas, pa onda ides i ponovo otkrivas, cime, kutijama od zamrzivaca il ciradom za kola, sta ti je, pusti biljke da procvetaju i prirodno zavrse
sharpLEGENDA

avg 2013.

#25
https://www.vutra.org/topic/8190-foto-album-galerija-sa-komentarima/?p=236313 na kraju ispala-o hermosiljo(hermic),rad?- kamilica.
roki69ISTRAŽIVAČ

avg 2013.

#26
sorry sto sam glupost pito al sta si plano ko benzin covjece!! peace PowerSeed :rasta1:

avg 2013.

#27
ma punio sam zippo pa sam sav od benzina bio, elem, sharp ti je sve iskustveno objasnio u par reci ;)

avg 2013.

#28
ljudi potrebna pomo ovo mi je prvi grow imam par problema s lia em sorta je power kush, trenutno je u fazi cvjetanja raste u cvijetnjaku zapremnine 20l, lonac je ispo etka bio vani kasnije sam ga ukopao u zemlju. `to se ti e gnojenja zaljevao sam sa 7:3:5 + mikroelementi, u preflowering fazi promjenio sam gnoivo 4:5:7 Do prije par tjedana sve je bilo savrseno u redu, sad imam par problema... Imam tri razli ita simptoma na listovima, pa bih molio mialjenje ata bi to boglo biti. Evo slike: http://i.imgur.com/4NjClEz.jpg http://i.imgur.com/Q8Wm21h.jpg http://i.imgur.com/d2Rs39P.jpg Unaprijed hvala na pomo i postoji folija za zamracivanje koja se koristi za biljke kratkog dana npr. krizantema na njoj funkcionira. folija se moze kupit u bali airine 6m duzine 50m doe nekih 100 eura :D
viletteENTUZIJASTA

avg 2013.

#29
Ovako ja sam onaj sta je jos u 5 mjesecu pisao da sam posadio 11 fem. sjemenka od paradise seedsa ( belladona, datch dragon i wappa ) u rupe ispunjene klasman zemljom i onda krenuo odradit sezonu u njemacku. Jucer sam stigo kuci nakon 4mj i odmah otiso pogledat. I naso 3 stabljike ogromne, vece od 2 metra i 3 malene cca niti metar. Po njima vidim da pocinju cvjetat . Sad me zanima da li ih treba zalit sa plantelom cvjet ili da ih uopce ne diram jer niko nije brinuo o njima. Same su uspjele bez zaljevanja. Moze jos koji brzi savjet da li treba zavezat grane( za sad ne,ali ne znam kako ce biti kad sve to procvjeta do kraja) ? molio bi par vasih savjeta ali sto brze jer vec u utorak krecem za njemacku i nema me do 20.10. P.S. cak mi je i jack sparow tvrdio da ce tesko na ovaj nacin uspjeti nesto u sz dijelu hrvatske ali ipak ima nesto. poz prijatelji
sharpLEGENDA

avg 2013.

#30
znaci dobar sam prognozer, e sad , kad su ti bile vjerne i docekale te, pocni ih pazit i mazit kako bog zapovjeda.
viletteENTUZIJASTA

avg 2013.

#31
nek mi napise neko da li ih sad treba prihranit sa plantelom ili da to ne cinim buduci da ih nijednom nisam zalio. jer u utorak krecem za njemacku i nema me do 20.10. ove 3 velike su bas uspravne pa me zanima da li ih treba vezati za kolac? znam da nemate sliku ali meni je to prvi grow koji je i sam izrasto. hvala

avg 2013.

#32
pa zali po uputstvu na flasi, nije problem... mada si mogao i koju fotuku okaciti da vidimo stanje, ajd kad budes zalivao fotkaj

nov 2013.

#33
Eli mo~ea netko poslati malo gnoiva za biljku u izrasanju je
WhiteWidow86ISTRAŽIVAČ

nov 2013.

#34
lol evo sad cu ti poslati postom samo posalji tacnu adresu hahahah :-)

jan 2014.

#35
posalji i meni:D

jan 2014.

#36
silence.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se