LEGACY
kasno presađivanje,HELP
14 odgovora1,124 pregleda
37 REP74%
→ Istraživač
jun 2012.
jun 2012.#1
ljudi ja imam jako mali prostor nekih 40 kvadrata,tu sam napravio 35rupa i posadio u svaku po dvije biljke,sad su stare oko 3 mjeseca i to je sad ungla,sve su oko 130cm,i
ini mi se da viae nema mjesta,kako ih sad malo prorjediti a da se ne osuae,naravno rje
je o vanjskom saenju
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
jun 2012.
jun 2012.#2
A ata ti mislia kako ih prorijediti?
Druga stvar Vutra org sajt je protivnik odnosno ne podr~ava komercijonalni uzgoj a 40 kvadrata prostor i 70 biljaka nije za osobne potrebe sigurno,nije!
Tako da od mene imaa rep - odma u startu i neu ti niata drugo rei.
}elim ti sreu da te ne ulove i svako dobro
37 REP74%
→ Istraživač
jun 2012.
jun 2012.#3
nemam ja kupljene sjemenke,proale godine od 30 komada zasaenih bilo samo 6 ~enskih
not smoke
LEGENDA8.836 REP38%
→ Zmaj
not smokeLEGENDA
jun 2012.
jun 2012.#4
prvo sto si sadio 2 u jednu rupu pokusaj da ih razdvois ako su se jako zamrsile onda jednu unisti i gledaj da ostane zemlje kad na korenu kad presadujes komotno bacaj napolje
smorice se i oklembesiti 3 dana posle ce piciti to se i meni desilo morao sam prosle god. preneti u 7 mesecu kazem malo se smori par dana i posle pegla zali samo kad presadis i ne zalivaj par dana
sretno
pozz
i sledeci put razmisljaj malo nesadis kuruz nije to zajebancija bolje da si narucio 5 sativa fem.brend nego da se jeb.. sa govnima dobio bi na tih 5 da pusis ko ker citavu godinu kvalitet!
mega monk
POZNAVALAC1.052 REP50%
→ Ambasador
mega monkPOZNAVALAC
jun 2012.
jun 2012.#5
Potpisujem gorenje ti odgovore. nikako dvije po rupi. ostavi jednu po rupi pa
e to biti 35 biljki onda ia
upaj joa 15.. Nemoj se zezat da nedaj bo~e nej--ea.. dosta ti je 20 i previae a 50-50 ti je muako-~ensko i to bi ti trebalo biti dovoljan omjer..imat
ea nakraju dosta uroda a manje je rizi
no..ili preseli na par lokacija da nebude sve na jednoj jer ako jedna pade imaa drugu ili tre
u..
}elim ti puno puno SREE i budi oprezan..
37 REP74%
→ Istraživač
jun 2012.
jun 2012.#6
poativam svaki savet,al kao ato sam pitao prije mogu li se oporaviti biljke ako ih sad odvojim tj.presadim na drugu lokaciju
mega monk
POZNAVALAC1.052 REP50%
→ Ambasador
jun 2012.
1 / 8
jun 2012.
jun 2012.