VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojkasno presađivanje,HELP
LEGACY

kasno presađivanje,HELP

14 odgovora1,124 pregleda

jun 2012.

#1
ljudi ja imam jako mali prostor nekih 40 kvadrata,tu sam napravio 35rupa i posadio u svaku po dvije biljke,sad su stare oko 3 mjeseca i to je sad ungla,sve su oko 130cm,i ini mi se da viae nema mjesta,kako ih sad malo prorjediti a da se ne osuae,naravno rje je o vanjskom saenju
BladeZMAJ

jun 2012.

#2
A ata ti mislia kako ih prorijediti? Druga stvar Vutra org sajt je protivnik odnosno ne podr~ava komercijonalni uzgoj a 40 kvadrata prostor i 70 biljaka nije za osobne potrebe sigurno,nije! Tako da od mene imaa rep - odma u startu i neu ti niata drugo rei. }elim ti sreu da te ne ulove i svako dobro

jun 2012.

#3
nemam ja kupljene sjemenke,proale godine od 30 komada zasaenih bilo samo 6 ~enskih
not smokeLEGENDA

jun 2012.

#4
prvo sto si sadio 2 u jednu rupu pokusaj da ih razdvois ako su se jako zamrsile onda jednu unisti i gledaj da ostane zemlje kad na korenu kad presadujes komotno bacaj napolje smorice se i oklembesiti 3 dana posle ce piciti to se i meni desilo morao sam prosle god. preneti u 7 mesecu kazem malo se smori par dana i posle pegla zali samo kad presadis i ne zalivaj par dana sretno pozz i sledeci put razmisljaj malo nesadis kuruz nije to zajebancija bolje da si narucio 5 sativa fem.brend nego da se jeb.. sa govnima dobio bi na tih 5 da pusis ko ker citavu godinu kvalitet!
mega monkPOZNAVALAC

jun 2012.

#5
Potpisujem gorenje ti odgovore. nikako dvije po rupi. ostavi jednu po rupi pa e to biti 35 biljki onda ia upaj joa 15.. Nemoj se zezat da nedaj bo~e nej--ea.. dosta ti je 20 i previae a 50-50 ti je muako-~ensko i to bi ti trebalo biti dovoljan omjer..imat ea nakraju dosta uroda a manje je rizi no..ili preseli na par lokacija da nebude sve na jednoj jer ako jedna pade imaa drugu ili tre u.. }elim ti puno puno SRE E i budi oprezan..

jun 2012.

#6
poativam svaki savet,al kao ato sam pitao prije mogu li se oporaviti biljke ako ih sad odvojim tj.presadim na drugu lokaciju
mega monkPOZNAVALAC

jun 2012.

#7
mogu ako si pa~ljiv s korjenom
not smokeLEGENDA

jun 2012.

#8
ja mislim da sam ti lepo napisao

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se