LEGACY
kada van sa biljkom?
10 odgovora1,649 pregleda
michelle00
ISTRAŽIVAČ98 REP32%
→ Entuzijasta
michelle00ISTRAŽIVAČ
jan 2010.
jan 2010.#1
Pozdrav!
Zanima me da li moram biljku OBAVEZNO uzgajat prvo indoor pa onda outdoor?
Vise bi mi odgovaralo da taj indoor period traje sto krace...pa molim savjet :(
doSnova
AMBASADOR2.468 REP28%
→ Legenda
doSnovaAMBASADOR
jan 2010.
jan 2010.#3
ne moras indor uopste, mozes direktno da posadis seme napolju, samo nadji lepu lokaciju sa dosta suncanih sati, pripremi zemlju i sadi
ljudi cesto prvih 15tak dana biljke drze kuci (na prozoru ili pod lampama) da bi ih sto vece(otpornije) zasadili na lokaciju, jer su biljke naj ranjivije kad su mlade.
znaci nije neophodno da ih drzis kuci, mozes odma da ih sadis na lokaciji
:)
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2010.
jan 2010.#4
Dakako da ne moraa prvo unutra, proklijaj sjemenke kui da ne moraa milion komada sijat i ponesi na sajt i u zemlju, malo vode i eto
uda prirode
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
jan 2010.
jan 2010.#5
nemoraa indoor,
ja npr. radim ovako,
posadim ih u male teglice, i kada narastu cca 40-ak cm, prebacim ih u zemlju VANI, (teglice mi stoje VANI na mjestu gdje ima puno sunca)
i to ti je to, pazia na zaljevanje, ne previae,
nemaa puno posla oko toga dok ne po
ne cvijetanje, ali o tome kasnije, prvo ti napravi prve korake!
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
jan 2010.
jan 2010.#6
nemoraa indoor,
ja npr. radim ovako,
posadim ih u male teglice, i kada narastu cca 40-ak cm, prebacim ih u zemlju VANI,
i to ti je to, pazia na zaljevanje, ne previae,
nemaa puno posla oko toga dok ne po
ne cvijetanje, ali o tome kasnije, prvo ti napravi prve korake!
jan 2010.
1 / 6
jan 2010.
jan 2010.