VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojautoflower outdoor
LEGACY

autoflower outdoor

24 odgovora5,172 pregleda

jan 2011.

#1
zanimaju me autoflower sorte, konkretno za green-o-matic. najvise zbog toga sto se navodno mogu saditi bilo kad. to sam procitao na ovom linku. inace zivim na moru. da li netko ima iskustva s nekim autoflowerima, mozda cak i GoM-om pa da mi kaze koliko je to zapravo istina sve. nisam nasao puno informacija na forumu u vezi outdoor uzgajanju autoflowera. zanima me jos da li treba neka posebna briga oko takvih vrsta i da li ce urod biti veci vani nego u indooru? hvala.
numero unoISTRAŽIVAČ

jan 2011.

#2
mislim da bi urod svakako trebao biti veci out!!

jan 2011.

#3
i meni izgleda logicno, ali se ne razumijem... a sto je sa vremenom, tu pise da moze cijele godine, negdje pise da moze samo ako je temperatura +15 stupnjeva po noci, a ja ne zelim zajeb :D da li temperatura takodjer utjece na urod?
toroISTRAŽIVAČ

jan 2011.

#4
ma ja mislim da temp. i nije toliki problem koliko je kolicina svitla jer sad imas mozda sve skupa 10 sati svitla dnevno a to nije dovoljno za nikakav ozbiljniji urod i kvalitetu ali takoder i ja mislim staviti vani neku autoflower sortu pocetkom 5 miseca pa cemo viti
Z&NZMAJ

jan 2011.

#5
Logiko moja :) Pa naravno da se mo~e vani,ali ne baa cijele godine.Saditi mo~ea od recimo sredine 3mj. (rano al mo~e...) pa negdje do kraja 7 (kasno,al ajd),a dozrijeva u onom roku koji je naveden (valjda).
xxrobixxAMBASADOR

jan 2011.

#6
Eto da editiram post kako sam rekao. Uzgajam Green-o-Matic sortu indoor i nisam baa neato previae zadovoljan, ali to nije bitno, imao sam problema u po etku. Dakle, krenut emo od klijavosti, zna i sjemena su od GHS (Green House Seeds) te imaju loau klijavost po meni (2/5) meni. Mo~e biti i da sam dobio paket loaiji, no i ne mora. Ako ~elia, baci oko na moj dnevnik, pa malo vidi kako se kree indoor. A sad kako bi sadio, ovako, ja bi to dr~ao u boxu malo, tek toliko da oja aju i tamo negdje oko 17.05 presadio van i mislim da bi trebale biti gotove do sredine osmog mjeseca. Teako je rei koliko ea dobiti od jedne, ali trebalo bi biti malo viae od 40-45 grama. Isto tako, outdoor biljkama mo~ea pomoi puno manje, a teako je rei kakvo e vrijeme biti. Brige naravno da treba, ako je gadna suaa, trebaa i zalit, ako padne previae kiae, bilo bi dobro da otresea vodu s njih, tako da ima brige, ali to ti je isto jednom, najviae dva puta tjedno. Ja bi ti preporu io da uzmea drugog autofloweringa, preporu io bi ti "DINAFEM SEEDS HAZE AUTO". Klijavost je ve a, a i urod (tako bar piae po internetu). Evo ti par topic-a, pa malo prou . https://forums.vutra.org/threads/86-Mali-prirucnik-za-Outdoor-uzgoj https://forums.vutra.org/threads/6331-Fotoperiod-kada-saditi-i-logika-iza-toga https://forums.vutra.org/threads/7424-Euforicni-vanvratni-grou-2010
numero unoISTRAŽIVAČ

jan 2011.

#7
svakako da je temp. bitna ali neces je saditi sada nego cekat 4 5mj. i onda a tada nemoras razmislajti o temperaturi!
zuz1AMBASADOR

feb 2011.

#8
ma po meni ako si na moru evo bas je pocelo biti vrijeme stabilno..mozes vec sad baciti koju sjemenku autoflowering-a tako da imas sto pusiti taman kada se pocne saditi pravi outdoor :) (upravo to ja planiram napraviti) neznam nemam iskustva s njima nisam ih nikad uzgajao ali cujem da ljudi dosta hvale lowrydere i easy bud od royal queen seeds-a
zuz1AMBASADOR

feb 2011.

#9
ma po meni ako si na moru evo bas je pocelo biti vrijeme stabilno..mozes vec sad baciti koju sjemenku autoflowering-a tako da imas sto pusiti taman kada se pocne saditi pravi outdoor :) (upravo to ja planiram napraviti) neznam nemam iskustva s njima nisam ih nikad uzgajao ali cujem da ljudi dosta hvale lowrydere i easy bud od royal queen seeds-a
TarkiPOZNAVALAC

feb 2011.

#10
Ma joj pikni ih i vidi, emu komplikacije. Autofloweri (odnosno ruderalis) sorte su otpornije na nisku temperaturu jer potje u sa sjevera... pogotovo ako se radi o indicastom fenotipu. Zna i moa ih zabit u 3. mjesecu komotno... samo se pazi mraza. Urod e biti ok ak ih posadia preko 20. A tih 20 je te~e uo iti nego jednu regularnu sativu. I ato je najbolje ak ih posadia u treem mjesecu, berba je oko aestog cca, i ak ostavia kojeg muakia moa odma krenut radit 2. rundu od 7. do 10-11. mjeseca s tim sjemenjem... Ugl nemoj kupovati fem sjeme jer ovak si moa napravit sjemenja za 2 berbe godianje narednih x godina.
zuz1AMBASADOR

feb 2011.

#11
probat cu ja nju posadit i prije 3. mjeseca ;) negdje sredinom velja e.. zivim na moru pa je vrijeme ok
Sensi*JanaAMBASADOR

feb 2011.

#12
sretno,stavi fotku kad porastu...
neoISTRAŽIVAČ

feb 2011.

#13
tarki,tacno da je lowrider teze uociti nego bilo koju drugu sortu i to je plus veliki...uglavnom jel ima neko da je dobio od reg.semena autoflwering sorti drugu generaciju semenki?ne znam da li ta druga generacija ne povuce jedna na rudealis,druga na sativu...mislim na fenotipe,ako neko zna,hvala

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se