VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojstaklenik - problematika
LEGACY

staklenik - problematika

12 odgovora1,449 pregleda

jun 2015.

#1
Prvi put sadim indoor u stakleniku dimenzija 3x2m, temperatura je oko 32 stepena celzijusa a vlaznost varira od 10-60%. Stavio sam 5 kom purple bud i 5 kom white haze Ima li ko iskustva u staklenickoj proizvodnji svaki savet bi mi dobrodosao!!!!

jun 2015.

#2
Pa nije toliko straano 32 stupnja, iako mi to udno zvu i. Malo si me zbunio sa tim da uzgajaa indor u stakleniku. Ako uzgajaa u stakleniku onda staklenik nemo~e biti u sobi, zna i uzgajaa outdoor u stakleniku ako sam dobro shvatio? I kako da je samo 32 unutra. Ina e u staklenicima ide i preko 50 za vrijeme ovakvih vruina. Teako je i u kasno proljee iata uzgojit u stakleniku zbog vruina a kamoli prek ljeta, joa ako mu nemo~ea micati krovne plo e zasebno ili stranice onda tek nema smisla.

jun 2015.

#3
ma indor outdoor *bemli gauglavnom je u stakleniku, nego su semenke za indoor uzgoj. Pa sad dal sam se zezno ili ne videcu. uglavnom temperaatura i jeste veca nego ohladim ventilatorima do 32 stepena inace je vise. Mislis da bi trebao zaseniti necim krov? ili sta ve. Stranice se otvaraju pa luftiram po 3-4 sata dnevno. Znaa li joa nesto mi rei neki savet?
Buba ŠvabaAMBASADOR

jun 2015.

#5
Probaj ga zasjeniti ne im, imaa mre~a raznog tkanja, pa vidi. Definitivno e ti temperatura bit previsoka, jer sam ja prije 2 godine startao sadnice u plasteniku, i bile su ve na dobranih 30ak cm, kad su po ele umirat radi vruine i nisam imao gdje s njima, i ostavio ih tu. Samo su ~utjeli novi izbojci, i sku~io sam na te~i na in da po ljeti niata ispod najlona. A i Cili ti kaze da ea potencijalno imat problema s pljesni. Kad bi temperaturu mogao mre~om i ventilatorima spustit za 4-5 stupnjeva, bilo bi odli no

jul 2015.

#6
Hvala buba avabo, upravo to mi se deaava, temperatura doe do 45 stepeni i radi ventilator i to onaj najja i ali spusti temperaturu za samo stepen dva, pocelele su da ~ute biljke i nemam pojma ata u sa njima, Propade bi purple bud ako neko hoce da mu dam ako ima gde sve je bolje od propadanja.......
Buba ŠvabaAMBASADOR

jul 2015.

#7
To se meni dogodilo prvog puta. Savraeno zdrave biljke, stavljene u mini plastenik tjedan dana dok ne budu u mogunosti i dalje. Svi novi dijelovi koji su rasli su ~utili i pomalo cijela biljka. Ako ne mo~ea spustit do barem 30, onda bolje viae ne pokuaavat.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se