LEGACY
visina biljak
10 odgovora1,309 pregleda
grass
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
grassISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#1
Pozdrav ljudi. imam jedno pitanje. uvjek san sadia vani i znan prete~no sve kako to ide. al nisan sadia ve godinama.A ove godine san stavia 3 komada,
isto nako iz zajebancije.
Jednu vani a dvije san proba staviti na tavan. na krovu je stakleni prozor i ima sunca. rastu ka blesave, Pola metra imaju. ve
su grane izrasle. Bolje rastu ove dvi na tavanu nego ova jedna vani.
E sad zanima me, poato mi je mala visina na tavanu nekih 1,20 m. `to da radin ako budu vee od te visine. jeli pametno otkinuti vrh. jer na vrhu nakraju sezone najviae kifa, cvijeta ima. Namjerno san ih stavia u malo manje posude samo da ne dostignu veliku visinu, al bojin se da bi mogle prerasti 1 metar.
GreenGO
POZNAVALAC1.008 REP45%
→ Ambasador
GreenGOPOZNAVALAC
maj 2011.
maj 2011.#2
da, prerast ce ti 1m. a sve ovisi o sorti, ako je indica onda ce ti bit oko 1,50m, a ako je sativa ona ide preko 2m. ne preostaje ti nista drugo nego otkinuti vrh. mislim da ti je prekasno za lst.
neo
ISTRAŽIVAČ192 REP95%
→ Entuzijasta
neoISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#3
mozes jos da radis lst...dok su u vegetaciji...presadi slobodno u vecu posudu i savijaj je...
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
maj 2011.
maj 2011.#4
Stavi slike ako mo~ea, meni se ovako "na prvi dojam"
ini da ti se ta na tavanu
samo razdu~ila zbog nedostatka svijetla.
hardbluesman
ENTUZIJASTA300 REP25%
→ Poznavalac
maj 2011.
1 / 6
maj 2011.
maj 2011.