LEGACY
White Widow Automatic prestala rasti nakon 3. tjedna
28 odgovora1,754 pregleda
Nogud
AMBASADOR3.710 REP63%
→ Legenda
NogudAMBASADOR
sep 2018.
sep 2018.#2
https://www.vutra.org/threads/ako-imate-problem-ovdje-mo%C5%BEete-pitati-iskusnije-%C4%8Dlanove-za-pomo%C4%87.11083/page-612#post-603331
.i.
ZMAJ27.266 REP
.i.ZMAJ
sep 2018.
sep 2018.#3
nisi trebao topirati automatik, 2-3 puta tjedno plantela isto nije pomogla
Koja je zemlja u pitanju i kolika je posuda?
Gertner
AMBASADOR2.132 REP18%
→ Legenda
GertnerAMBASADOR
sep 2018.
sep 2018.#5
Automatik... - vjerovatno je genetski ako si sve uredno uradio, imao sam i ja automatika sa 20cm visine i jedan bud, ali eto to je iskustvo od mojih 3 automata do sada...
.i.
ZMAJ27.266 REP
.i.ZMAJ
sep 2018.
sep 2018.#6
dosta mi je auto udovica proalo kroz ruke nikad ispod 50-tak cm nisu bile, osim kad bi zaje*** sa zaljevanjem i gnojenjem u po
etnoj fazi vegetacije, ova zemlja izgleda ok, bar ovo ato sam na brzinu pro
itao, nije to trebalo gnjojiti prvih 20-30 dana sigurno
josko057
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
josko057ISTRAŽIVAČ
sep 2018.
sep 2018.#7
Znaci za slijedecu da gnojim nakon 20-30 dana s planellom list i kad pocne cvjetati da prebacim na plantellu cvijet?
.i.
ZMAJ27.266 REP
.i.ZMAJ
sep 2018.
sep 2018.#8
cvjeta ona ve debelo, prei na plantelu cvijet, po
mi sa 1/2 ili sa 1/3 doze, hrani svako drugo zaljevanje, zaljevaj kad je posuda skroz lagana, ova ti je "propala" u smislu neke koli
ine ali ato dobijea biti e tvoje i znaa neato za ubudue
josko057
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
.i.
ZMAJ27.266 REP
.i.ZMAJ
sep 2018.
sep 2018.#10
dozira se na litru ili na 2 ili na 5 kako piae na etiketi, preporu
enu koli
inu gnjojiva prepolovi
josko057
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
josko057ISTRAŽIVAČ
sep 2018.
sep 2018.#11
Stavia sam 1/2 doze na 2 litre (kako pise na etiketi..i za sad je sve dobro,nema losih naznaka na biljci
.i.
ZMAJ27.266 REP
.i.ZMAJ
sep 2018.
sep 2018.#12
odli
no, sad jedno zalivanje samo voda pa onda mo~ea i poja
ati dozu (ako se biljka do tada ne pobuni)
Papa Romeo
ZMAJ21.559 REP
Papa RomeoZMAJ
sep 2018.
sep 2018.#13
Ne znam da li sam shvatio, al' po procitanom sam zakljucio da si ti nju topirao u cvjetanju?
josko057
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
josko057ISTRAŽIVAČ
sep 2018.
sep 2018.#14
Pocela je cvjetati u 3. tjednu starosti..tad sam i topirao..ocito sam pogrijesio
38 REP76%
→ Istraživač
sep 2018.
sep 2018.#15
Ici Ce ti u sirinu zato si ju topirao ne??
Sla~em se s tobom ocito je.
sep 2018.
1 / 15
sep 2018.
sep 2018.