VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojWhite Widow Automatic prestala rasti nakon 3. tjedna
LEGACY

White Widow Automatic prestala rasti nakon 3. tjedna

28 odgovora1,754 pregleda
josko057ISTRAŽIVAČ

sep 2018.

#1
Bok ljudi, Nakon 3 tjedna od germinationa,toppirao sam white widow kod 4. noda i otada je prestala rasti a budovi nesto full sporo..dobijala je od Planetelle List 2-3 puta tjedna i vec skoro tjedan ipo dana ni pomaka..neznam sto da radim,pomagajte..
NogudAMBASADOR

sep 2018.

#2
https://www.vutra.org/threads/ako-imate-problem-ovdje-mo%C5%BEete-pitati-iskusnije-%C4%8Dlanove-za-pomo%C4%87.11083/page-612#post-603331
.i.ZMAJ

sep 2018.

#3
nisi trebao topirati automatik, 2-3 puta tjedno plantela isto nije pomogla Koja je zemlja u pitanju i kolika je posuda?
josko057ISTRAŽIVAČ

sep 2018.

#4
GramoFlor
GertnerAMBASADOR

sep 2018.

#5
Automatik... - vjerovatno je genetski ako si sve uredno uradio, imao sam i ja automatika sa 20cm visine i jedan bud, ali eto to je iskustvo od mojih 3 automata do sada...
.i.ZMAJ

sep 2018.

#6
dosta mi je auto udovica proalo kroz ruke nikad ispod 50-tak cm nisu bile, osim kad bi zaje*** sa zaljevanjem i gnojenjem u po etnoj fazi vegetacije, ova zemlja izgleda ok, bar ovo ato sam na brzinu pro itao, nije to trebalo gnjojiti prvih 20-30 dana sigurno
josko057ISTRAŽIVAČ

sep 2018.

#7
Znaci za slijedecu da gnojim nakon 20-30 dana s planellom list i kad pocne cvjetati da prebacim na plantellu cvijet?
.i.ZMAJ

sep 2018.

#8
cvjeta ona ve debelo, prei na plantelu cvijet, po mi sa 1/2 ili sa 1/3 doze, hrani svako drugo zaljevanje, zaljevaj kad je posuda skroz lagana, ova ti je "propala" u smislu neke koli ine ali ato dobijea biti e tvoje i znaa neato za ubudue
josko057ISTRAŽIVAČ

sep 2018.

#9
1/2 doze na 2 litre vode?
.i.ZMAJ

sep 2018.

#10
dozira se na litru ili na 2 ili na 5 kako piae na etiketi, preporu enu koli inu gnjojiva prepolovi
josko057ISTRAŽIVAČ

sep 2018.

#11
Stavia sam 1/2 doze na 2 litre (kako pise na etiketi..i za sad je sve dobro,nema losih naznaka na biljci
.i.ZMAJ

sep 2018.

#12
odli no, sad jedno zalivanje samo voda pa onda mo~ea i poja ati dozu (ako se biljka do tada ne pobuni)

sep 2018.

#13
Ne znam da li sam shvatio, al' po procitanom sam zakljucio da si ti nju topirao u cvjetanju?
josko057ISTRAŽIVAČ

sep 2018.

#14
Pocela je cvjetati u 3. tjednu starosti..tad sam i topirao..ocito sam pogrijesio

sep 2018.

#15
Ici Ce ti u sirinu zato si ju topirao ne?? Sla~em se s tobom ocito je.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se