LEGACY
zimske sorte
20 odgovora2,060 pregleda
michelle00
ISTRAŽIVAČ98 REP32%
→ Entuzijasta
michelle00ISTRAŽIVAČ
nov 2009.
nov 2009.#1
Cuo sam da postoje zimske hibridne sorte koje za rast i urod zahtjevaju zimu tj hladnu klimu...
e sad, jel to istina uopce? ako je koje su to sorte?
hvala puno puno :)
Bjelac
AMBASADOR2.430 REP27%
→ Legenda
BjelacAMBASADOR
nov 2009.
nov 2009.#2
sumnjam da ce ti nesto rasti ako ti pada snijeg po biljci...
postoje strainovi koji su otpornji na hladnocu.
nisam siguran dal je iko ikad sadio po zimi, ako mislis na outdoor, ako sam u krivu jbg...ima i pametnijih ljudi:181:
michelle00
ISTRAŽIVAČ98 REP32%
→ Entuzijasta
michelle00ISTRAŽIVAČ
nov 2009.
nov 2009.#3
ne, mislim na indoor sorte... mislim da sam cuo za northern light, ili holland hope da rastu zimi...naravno, bez snijega i leda, ali ono, hladnoce ne smetaju-
mjesecar
LEGENDA5.752 REP8%
→ Zmaj
mjesecarLEGENDA
nov 2009.
nov 2009.#4
ako je indor onda mozes da uzmes bilo koju sortu i uzgajas jer joj ti pravis temperaturu i njoj bude toplo ljeto nema veze sto pada snijeg.mozda je i bolje sadit zimi zbog temperatura ljeti je gadno al sve se da sredit
Natural
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
NaturalISTRAŽIVAČ
nov 2009.
nov 2009.#5
to su vrste koje se predlazu za outdoor u severnijim delovima evrope i podnose hladnija leta!! puno hladnija kad uporedis sa nasim podnebjlem :))
Natural
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
NaturalISTRAŽIVAČ
nov 2009.
nov 2009.#7
na pr. hollands hope! northern lights mozda ako je ukrstena s'nekomm drugom vrstom.. ali samo northern lights je idealna za indoor!
#34
POZNAVALAC926 REP36%
→ Ambasador
#34POZNAVALAC
nov 2009.
nov 2009.#8
Le fruit defendu, lowryder, taiga i tundra...gotovo sve ato ima rudelaris, rudelaris/indika gene u sebi...
al u pitanju je cvjetanje u proljeu ili jako kasna berba...nikako kad pada snijeg
please less lupetiraning viae
itaning
ave ovo je 100% teoretsko glupaniranje
euforija
AMBASADOR1.538 REP1%
→ Legenda
euforijaAMBASADOR
nov 2009.
nov 2009.#9
meni raste jos uvijek vani neki RUDEboy... nije zima jos al mozda ju docekamo skupa..
snijeg smo prosli prvi.. slikice za par dana!
ovo sam samo htio probat iz zajeb. do kad to vani ide da nebi bilo..
zapravo RUDEgirl
tambura
ENTUZIJASTA292 REP23%
→ Poznavalac
tamburaENTUZIJASTA
nov 2009.
nov 2009.#10
nema dosta svjetla napolju pa da je neznam koja sorta:ohno:
michelle00
ISTRAŽIVAČ98 REP32%
→ Entuzijasta
nov 2009.
1 / 11
nov 2009.
nov 2009.