LEGACY
Outdoor Kamuflaza Site-a
38 odgovora3,905 pregleda
marko391
POZNAVALAC877 REP31%
→ Ambasador
marko391POZNAVALAC
jan 2014.
jan 2014.#1
Ovako, zanima me dal netko zna neki korov tj biljku koja se brzo siri i raste u visinu.
Stim bi mogli na prirodan nacin zastiti svoj site i sve bi izgledalo prirodno. Ako netko zna jos neke slicne mogucnosti neka napise. Iprike ako je ovo suvisno i ako neprida ovdje.
LP
Tarzan
ZMAJ29.879 REP
TarzanZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#2
meni je jedan
i
ak zadavao muke,bio je na sred putica i skoro svaki put bi ostalo nesto na meni, tako da sam razmisljao nabaviti sjeme i pobacati oko sajta, neznam ko bi se normalan kroz to provlacio hehehhehe
magni4icent7
ISTRAŽIVAČ60 REP7%
→ Entuzijasta
magni4icent7ISTRAŽIVAČ
jan 2014.
jan 2014.#4
kada nadjes prirodni sajt koji je kamufliran trebas paziti i da ima dovoljnio sunca dobra fora ti je da bacis nekoliko kuna recimo 10 kuna u blizini tako ako ih nema neko je bio tamo ima takve fore koje mogu biti od koristi :))
Muskolo
AMBASADOR1.890 REP11%
→ Legenda
MuskoloAMBASADOR
jan 2014.
jan 2014.#5
uzmes par
i
aka rastavis ih i sjemena pobacas okolo sajta svaki ce se primiti i nenormalno ludo rastu isto dobra je fora ako mozes naci koprive i razbacati okolo sajta koji ludjak se misli provlacit kroz koprive
Gagiba
AMBASADOR2.454 REP27%
→ Legenda
GagibaAMBASADOR
jan 2014.
jan 2014.#6
Kako li bi se ti bratunga provla
io kroz te barijere?? Morao bi da se "normalizujea" svaki put kad krenea na sajt!! ;)
olidoboli
LEGENDA5.333 REP3%
→ Zmaj
olidoboliLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#7
Zasadi neku sativu visoku....i onda iza nje ata god hoea :smoke18:
Turf.
POZNAVALAC1.006 REP45%
→ Ambasador
Turf.POZNAVALAC
jan 2014.
jan 2014.#8
Dobre su ove fore sa 10 kuna i to haha,ali ostavi nesto po cemu znas da je tako izgledalo ali ako neko prodje da se to promjeni pa onda znas jel ti ko obiso sajt :D
marko391
POZNAVALAC877 REP31%
→ Ambasador
marko391POZNAVALAC
jan 2014.
jan 2014.#9
da o tom se radi da bas i nije lako naci site koji dobro skriven a da ima dosta sunca ili ja neznam traziti :D
s kovanicama je dobra fora ima i ono s onim tankim silkom za pecanje postavis ga i ako netko bude hodao tj preso preko njega pokidat ce ga
Muskolo
AMBASADOR1.890 REP11%
→ Legenda
mobsternewgeneration
AMBASADOR4.001 REP71%
→ Legenda
mobsternewgenerationAMBASADOR
jan 2014.
jan 2014.#11
Novac, silk to je odlicno prije saenja, ali kad si ve naaao svoj "idealni sajt" mislim da bi trebao da sakrijea tragove, tako ato ea neko granje, grm neki, liae staviti na put koji vodi do tvog sajta, obi
no je to sporedni puti kojim niko ne ide osim tebe i mozda neke zivotinje, logi
no haha ;)
iggim
POZNAVALAC1.230 REP70%
→ Ambasador
iggimPOZNAVALAC
mar 2014.
mar 2014.#12
mozda malo grozno ali provereno : crkotina , meso neko, dok se raspada toliko jako smrdi da niko ne zeli ni proci tuda. to je moj nacin. pozzzz drugari i drugarice naravno
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
mar 2014.
mar 2014.#13
Poseri se na putu do sajta pa ak je netko stao u tvoje :shit2: zna
i nije sigurno :)
Ena&Modelsy
AMBASADOR2.500 REP29%
→ Legenda
Ena&ModelsyAMBASADOR
mar 2014.
mar 2014.#14
Ah,ahah..:-) kako ste krenuli onda je najbolje da postavite neku zamku , ko onu za medvede...to je najsigurnije...:-)
rastarafa
ISTRAŽIVAČ188 REP92%
→ Entuzijasta
rastarafaISTRAŽIVAČ
mar 2014.
mar 2014.#15
konoplja je obicna biljka zelene boje, ne upada toliko u oci, sakrijes je samo malo iza kojeg grma u slucaju dok ti je u cvatu da lovci ne nabasaju na nju, nemoj da te toliko pere, nije ni tesko naci pristojno mjesto gdje ima vise od 4 sata direktnog udara sunca :)
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
mar 2014.
mar 2014.#16
Ma 7 i viae sati direktnog :sun2: . Ameri tvrde da je 4 sata sasvim dovoljno ato definitivno grijeae, ato nije
udno kad su u pitanju Ameri. To sam se uvjerio iz vlastitog primjera jel biljke ne dozriju na vrijeme i uvelike je prinos manji.
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2014.
mar 2014.#18
a u slucaju kada ti je sajt na napustenoj vikendici odma pored tvoje vikendice u sumi onda imas potpunu kontrolu kao ja ;)
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2014.
mar 2014.#20
najbitnije je da sajt bude neprohodan sa sto vise strana zbog grmlja ili tako nesto :D
jan 2014.
1 / 20
jan 2014.
mar 2014.