VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojOutdoor Kamuflaza Site-a
LEGACY

Outdoor Kamuflaza Site-a

38 odgovora3,905 pregleda
marko391POZNAVALAC

jan 2014.

#1
Ovako, zanima me dal netko zna neki korov tj biljku koja se brzo siri i raste u visinu. Stim bi mogli na prirodan nacin zastiti svoj site i sve bi izgledalo prirodno. Ako netko zna jos neke slicne mogucnosti neka napise. Iprike ako je ovo suvisno i ako neprida ovdje. LP
TarzanZMAJ

jan 2014.

#2
meni je jedan i ak zadavao muke,bio je na sred putica i skoro svaki put bi ostalo nesto na meni, tako da sam razmisljao nabaviti sjeme i pobacati oko sajta, neznam ko bi se normalan kroz to provlacio hehehhehe
BladeZMAJ

jan 2014.

#3
Ili pronaea prirodno kamufliran sajt...
magni4icent7ISTRAŽIVAČ

jan 2014.

#4
kada nadjes prirodni sajt koji je kamufliran trebas paziti i da ima dovoljnio sunca dobra fora ti je da bacis nekoliko kuna recimo 10 kuna u blizini tako ako ih nema neko je bio tamo ima takve fore koje mogu biti od koristi :))
MuskoloAMBASADOR

jan 2014.

#5
uzmes par i aka rastavis ih i sjemena pobacas okolo sajta svaki ce se primiti i nenormalno ludo rastu isto dobra je fora ako mozes naci koprive i razbacati okolo sajta koji ludjak se misli provlacit kroz koprive
GagibaAMBASADOR

jan 2014.

#6
Kako li bi se ti bratunga provla io kroz te barijere?? Morao bi da se "normalizujea" svaki put kad krenea na sajt!! ;)
olidoboliLEGENDA

jan 2014.

#7
Zasadi neku sativu visoku....i onda iza nje ata god hoea :smoke18:
Turf.POZNAVALAC

jan 2014.

#8
Dobre su ove fore sa 10 kuna i to haha,ali ostavi nesto po cemu znas da je tako izgledalo ali ako neko prodje da se to promjeni pa onda znas jel ti ko obiso sajt :D
marko391POZNAVALAC

jan 2014.

#9
da o tom se radi da bas i nije lako naci site koji dobro skriven a da ima dosta sunca ili ja neznam traziti :D s kovanicama je dobra fora ima i ono s onim tankim silkom za pecanje postavis ga i ako netko bude hodao tj preso preko njega pokidat ce ga
MuskoloAMBASADOR

jan 2014.

#10
postavia par mina oko sajta i miran si

jan 2014.

#11
Novac, silk to je odlicno prije saenja, ali kad si ve naaao svoj "idealni sajt" mislim da bi trebao da sakrijea tragove, tako ato ea neko granje, grm neki, liae staviti na put koji vodi do tvog sajta, obi no je to sporedni puti kojim niko ne ide osim tebe i mozda neke zivotinje, logi no haha ;)
iggimPOZNAVALAC

mar 2014.

#12
mozda malo grozno ali provereno : crkotina , meso neko, dok se raspada toliko jako smrdi da niko ne zeli ni proci tuda. to je moj nacin. pozzzz drugari i drugarice naravno

mar 2014.

#13
Poseri se na putu do sajta pa ak je netko stao u tvoje :shit2: zna i nije sigurno :)
Ena&ModelsyAMBASADOR

mar 2014.

#14
Ah,ahah..:-) kako ste krenuli onda je najbolje da postavite neku zamku , ko onu za medvede...to je najsigurnije...:-)
rastarafaISTRAŽIVAČ

mar 2014.

#15
konoplja je obicna biljka zelene boje, ne upada toliko u oci, sakrijes je samo malo iza kojeg grma u slucaju dok ti je u cvatu da lovci ne nabasaju na nju, nemoj da te toliko pere, nije ni tesko naci pristojno mjesto gdje ima vise od 4 sata direktnog udara sunca :)

mar 2014.

#16
Ma 7 i viae sati direktnog :sun2: . Ameri tvrde da je 4 sata sasvim dovoljno ato definitivno grijeae, ato nije udno kad su u pitanju Ameri. To sam se uvjerio iz vlastitog primjera jel biljke ne dozriju na vrijeme i uvelike je prinos manji.
BladeZMAJ

mar 2014.

#17
Svakako ato viae sunca to bolje

mar 2014.

#18
a u slucaju kada ti je sajt na napustenoj vikendici odma pored tvoje vikendice u sumi onda imas potpunu kontrolu kao ja ;)

mar 2014.

#19
sve dok se neko ne seti da ima napustenu vikendicu ;)

mar 2014.

#20
najbitnije je da sajt bude neprohodan sa sto vise strana zbog grmlja ili tako nesto :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se