LEGACY
Nisam siguran :D
10 odgovora904 pregleda
23 REP46%
→ Istraživač
okt 2012.
okt 2012.#1
ekipoo,prvo da vam se svima zahvalim ato postoji ovaj sajt,puno mi je pomogao u growu.
e sad,imam par problema...
1. nemam tehnike da vam slikam biljozu
2. ne znam jel spremna za branje il da ju ostavim joa
pa eto,mogu vam objasniti izgled...
veina listova otpala,dla
ice su veinom smee,na samim vrhovima vrhova su bijele...
ina
e isprobao sam ju,ubrao malo proali
etvrtak,suaio do ju
er,zapalio,dobro tu
e,ali kratko dr~i,tj kratko dr~i onaj prvi udar,kasnije kao da podmuklo dr~i XD jaooo
mislio sam ju dr~at do 20.10. al frendu su ukrali biljku pre neki dan,radovi u polju su blizu nje..
eto,molim pokoji savjet,,ne znam ni kad je to
no po
ela cvjetat ni niata...
WEEDetix
ZMAJ94.193 REP
WEEDetixZMAJ
okt 2012.
okt 2012.#2
slusaj ako nemas mikroskop da procjenis kristale a velis da lisce otpada to bi jos malo trebalo biti to i kad se to odcjura do kraja tucice ona vise ako ti je takva situacij poberi ti to sto prije d nebi ostao bez toga......
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
okt 2012.
okt 2012.#3
da je ~iva,baba Vanga bi ti mo~da slo~ila neki odgovor:icon_lol:
Farmer82
AMBASADOR1.559 REP2%
→ Legenda
Farmer82AMBASADOR
okt 2012.
okt 2012.#4
po svemu recenom to je otprilike stadij cvijetanja kao i kod moje..za 5 dana moja ce cvijetati punih 60 dana, a planirao sam je ostaviti do 20-tog..btw imas moj dnevnik u dnevnicima pa skicni, mozda ti pomogne..ajd sretno do kraja, pozz
Baki'z
ENTUZIJASTA228 REP7%
→ Poznavalac
Baki'zENTUZIJASTA
okt 2012.
okt 2012.#5
Mikroskop je tata, mozete naci one male kineske za 5-6e, a sluzice vam ihaha... Krenule kod mene u gradu brdo domacica da se valjaju, i sve kada pogledam ispod mikroskopa i dalje imaju prozirne vrlooo malo mlecnih trihinoma. Izvinite sto je malo off pitanje ali ajd sad', da li trihinomi menjaju boju posle branja i susenja ? tnx
okt 2012.
1 / 6
okt 2012.
okt 2012.