LEGACY
mali savjet bi molia
14 odgovora1,377 pregleda
44 REP88%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#1
iman wembley pyramyd balkonuau stavljena 1.3 sad je procvitala tj pustila piksele bile ima skoro tri tjedna,posuda od 5l
isti humus dobro napreduje. gnjoija sam je sa npk 16-8-24 svako 10 dana sad me zanima dali mogu nastavit sa tim ili bas moram uzet nesta sa vise P a manje N?
44 REP88%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#2
e joa neata u po
etku je bila cili dan na suncu (dalmacija,od 1.3 do 15.4) sad je malo narasla pa je moram dr~at u kantunu i ima nekih 5 sati direktne sun
eve svjetlosti, ostalo je u ladu sve grane su mi pune piksela i volia bi da mi to dobro propupa?
25 REP50%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#3
PIksela...:rofl: VErovatno na pistile mislis... x)
Ako su vani, nemoguce da su sad pocele cvetati... ??? BAr ja tako mislim... mozda zbog te hladovine, al opet... nek odgovori neko drugi
pozzz
44 REP88%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#4
je je samo ata sam je ja po
ea pokrivat sa kutijom u 20h do 8h puna je ona PISTILA
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
maj 2011.
maj 2011.#5
pixela brate
:ludaci_lol:
a jle ta biljka 1080p ili je hd ready :icon_lol:
sku~aj malo san navaren i mozak mi usporen
pa ce ti netko drugi dati pametan odgvor ;)
welcome btw :vb_wave:
44 REP88%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#6
a prije dva dana sam uze toshibu 1080p ha,ha ne stvarno me zanima ovo kako da je sad natiram da mi to lipo propupa ili da samo nastavim ovako pa da ide svojim tokom
killing^spree
ISTRAŽIVAČ64 REP9%
→ Entuzijasta
killing^spreeISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#7
da se ja pitam, samo bi nastavio tako... e sad onaj ko je reka da je ne^moguce da je proklijala... moguce je :) ako je autoflowering sjeme :)
maj 2011.
1 / 8
maj 2011.
maj 2011.