LEGACY
Sušenje??
30 odgovora3,139 pregleda
Garinco
ENTUZIJASTA380 REP45%
→ Poznavalac
GarincoENTUZIJASTA
sep 2008.
sep 2008.#1
Kad sam razgovarao sa prijateljem ka~e mi da prozra
an tavan nije dobro mesto za suaenje biljki jer je ka~e pretoplo pa se biljke presuae,a i nije mra
an nego polutaman???Gde Vi to i kako radite ,ajte molim vas da
ujem jel postoji neko drugo mesto sem tavana za suaenje biljki jeste da je temp. ispod crepa velika ali neea biljku ostaviti tamo mesec dana nego onoliko koliko je dovoljno a ne ni slu
ajno previae.Molim Vaaa cenjena razmialjanja.Hvala.
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
sep 2008.
sep 2008.#2
Nemoj suait na tavanu ak je prevrue, ja se tako sjebo jer ako se prebrzo posushi ode potencija u qurac
vjeruj znam iz svog iskustva
nemoj da ti sav visemjesecni trud ode pa-pa zbog tog sto ti se biljka susila 3 dana umjesto tjedan - 10 dana
stavi ju di nije tolko vruce
Garinco
ENTUZIJASTA380 REP45%
→ Poznavalac
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
sep 2008.
sep 2008.#4
Ako je dovoljno prozracno mislim da nece biti problema,jer ne verujem da ce jos dugo biti ovako visoke temperature.Pogledaj malo dugorocnu prognozu pa proceni.Uostalom izmeri temp. na tavanu pa vidi. ;)
0 REP0%
→ Istraživač
jul 2009.
jul 2009.#5
e ljudi ja imam par pitanja sa susenjem,interesuje me kad zavrsimo berbu kako susiti biljku,mislim ne razumem bas od cega se pravi vutra,jel da sa drske otkinem listove pa ih susim ili samo ostavim onako celu biljku da se sama osusi?
28 REP56%
→ Istraživač
jul 2009.
jul 2009.#6
ajmo pitanje jedno, znate za presani sknk u zagrebu? zanima me koja je to vrsta i kako su ga tako posusili. nije suh do kraja a opet dobro izgleda, gori a jos jace puca. hvala
DirtyD
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
28 REP56%
→ Istraživač
jul 2009.
jul 2009.#9
0 bodova? dajte neki odgovor sto se tice susenja. kakav je to forum bez pametnih odgovora.
eco
AMBASADOR3.891 REP68%
→ Legenda
ecoAMBASADOR
jul 2009.
jul 2009.#10
pametni odgovori za pametna pitanja kako ces osusit da bude spresano!!!..imas na forumu pa procitaj,imas ssve o tome kako da ju osusis!!!!!!! nece ti se nista desit..
punoglavac
ISTRAŽIVAČ112 REP41%
→ Entuzijasta
punoglavacISTRAŽIVAČ
avg 2009.
avg 2009.#11
ma to ga dileri presuju da ih policija ne optuzi za vangabaritni teret.nabijaju da sto vise stane u kesu obmotanu lepljivom trakom.nista strasno.
caooo
ENTUZIJASTA345 REP36%
→ Poznavalac
caoooENTUZIJASTA
avg 2009.
avg 2009.#12
hahahahaha... jebo lud zbunjenog :D
shta je tezhe, kilo presovane ili kilo ne presovane trave? :bis:
eco
AMBASADOR3.891 REP68%
→ Legenda
ecoAMBASADOR
avg 2009.
avg 2009.#13
gabariti su inace i dimenzije paketa ili tereta...al sumljam da dileri imaju dozvolu za odredene gabarite prjevoza..lol
28 REP56%
→ Istraživač
sep 2008.
1 / 16
sep 2008.
avg 2009.