LEGACY
Hitan oporavak--puno hvala!!!!
46 odgovora2,837 pregleda
Dins
ENTUZIJASTA254 REP14%
→ Poznavalac
DinsENTUZIJASTA
okt 2009.
okt 2009.#1
Radi se o balcony growu i iskoristavanju sunca dok je jos mogu
e...
Biljka mi je normalno rasla vec od 6 mj. ove godine i jedan dan sam ju zalio sa vodom koja je bila stajala 2 dana i od onda sve krenulo naopako,objesila je sve svoje snage i sad neznam sta da radim, sljedece jutro sam joj opet dolio malo vode ali nista ne pomaze, Zanima me u cemu je problem i kako da vratim biljku u normalu ,kako da se oporavi,hitno mi je i molim avs za pametan savjet
Puno Hvala unaprijed:
Nekad bila:
a sad :
http://img70.imageshack.us/gal.php?g=dsc05574.jpg
brend
POZNAVALAC756 REP17%
→ Ambasador
brendPOZNAVALAC
okt 2009.
okt 2009.#2
Nazalost nema oporavka.
A sta joj se desilo, najbolje ti znas cime si je zalio...ili mozda neko od tvojih ukucana...
Dins
ENTUZIJASTA254 REP14%
→ Poznavalac
DinsENTUZIJASTA
okt 2009.
okt 2009.#3
Ok,od ovog svega dal se moze izvuci nesto i od ovih cvjetova da bas nije sve propalo?
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
Dins
ENTUZIJASTA254 REP14%
→ Poznavalac
DinsENTUZIJASTA
okt 2009.
okt 2009.#5
Stvar rjesena,biljka vracena u normalu ;) !
Puno vam hvala na pomoci.
chupo
AMBASADOR2.087 REP17%
→ Legenda
chupoAMBASADOR
okt 2009.
okt 2009.#6
pa daj podijeli iskustvo,
sta joj je bilo i kak si je u red doveo?
0 REP0%
→ Istraživač
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
okt 2009.
okt 2009.#9
da ako si ti to vratio u normalu onda cu ja moje hedove da posadim
aj daj sliku i mene zanima kakva je biljoza :)
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
Dins
ENTUZIJASTA254 REP14%
→ Poznavalac
DinsENTUZIJASTA
okt 2009.
okt 2009.#12
Ovo je biljka koja je prekjucer izgledala kao da se objesila.Poato ste mi puno pomogli kako onda sami neznate u
em je bio problem.Kad vas
ovjek najviae treba nema vas. E pa ne
u vam re
kak sam to uspio koristite search -ionako ste uvijek najpametniji samo cu vam rec da je biljki falilo kalija i kalcija i minerala.
Pozdrav svma i svi koristite search i google, sve piae samo treba
itat!!!!
Kushonja O.G
AMBASADOR1.967 REP13%
→ Legenda
Kushonja O.GAMBASADOR
okt 2009.
okt 2009.#13
Hahahahaha , svaka
ast majstore ! Ironija i sarkazam do jaja!!!! Bravo!
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
okt 2009.
okt 2009.#14
Jaoooo, neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...nikada neemo saznati veliku tajnu velikog majstora kuhinje???? Da joj nisi mo~da dodao 2 ~lice Vegete??? Reci nam, moliiiiim teeee, neu mo
i spavati no
ima...oslobodi nas muka i podijeli sa nama veliku mudrost koja je spasila ovu jadnicu...
:icon_lol::ohno::vb_whip::icon_lol:
chupo
AMBASADOR2.087 REP17%
→ Legenda
chupoAMBASADOR
okt 2009.
okt 2009.#15
veliki dan je danas:
DAN KADA JE BILJKA USKRSNULA
treba mu dat titulu ISUS ORGANIZACIJE
Noname_
ENTUZIJASTA485 REP71%
→ Poznavalac
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
okt 2009.
okt 2009.#18
slika od pre ..
necu da vredjam al nemoj brate bezveze da nas lozis :)
to nije moguce samo kad pogledam biljku od pre pa ovu novu cak ima vise listova, ova biljka od one kad je bila suva ..
mogli bi napraviti onu igru pronadji razliku al verujem da nema potrebe za to :)
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
okt 2009.
okt 2009.#19
lol kako la~e lik
kompleksi su
udo
i dalje tvrdim da samo saksija valja i mo~e da se oporavi
a kako lije doaao do zaklju
ka da joj nedostaju te stvari to je za roman pri
a mislim :icon_lol:
onoj je korijen ckra pljas ili je presuaila tree nema :bis:
Dins
ENTUZIJASTA254 REP14%
→ Poznavalac
DinsENTUZIJASTA
okt 2009.
okt 2009.#20
vjerujute vi to ili ne ja kazem kako je a na vama je ocete vi vjerovat ili ne.Neki misle da je
udo ali ja vjerujem u
uda a s ovog foruma odlazim samo zato jer su se tu nasli prepotenti ljudi koji su prebahati i prebalavi za svoju dob tako da hvala svima na pomoci ,bilo mi je lijepo,al kad tad ce vas docekat porcija...
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
okt 2009.
okt 2009.#21
evo tebi odmah jedna porcija da se ne hladi smijeani
ovje
e u plavim papu
ama sa cvjetiima :icon_lol:
ipak je ovo naduvani forum
ata si o
ekivao konzilijum
nemoj da ti bude
udan naa smijeh
mi znamo kada ne
emu nema spasa
a kada nedostaju elementi
tako da si sada joa smjeaniji
ispade da 10 posto ljudi koji pokuaaju da growaju nemaju smisla za humor
ato growaa kada ti akodi
Dins
ENTUZIJASTA254 REP14%
→ Poznavalac
DinsENTUZIJASTA
okt 2009.
okt 2009.#22
Bravo balcan smoke,mozes ic nasmijavat klince u vrti
mo~da
e se oni smijat tvojim forama mada i u to sumnjam...
a sto se tice elemenata kad ces ti bit na toj razini da ces znat kaj je sa biljkom onda ces bit kao i ja a zasad si samo negativac koji nema svoj zivot jer da iams zivot nebi tu visio non stop...
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
okt 2009.
okt 2009.#23
din duao pa zaato nas pitaa kada znaa "
klikni nedje na ono za poveavanje tenisa :icon_lol:
emu frka ato ti je biljka crkla
gajia ih na prozoru ccc
samo rizikujea
a ato ea da dobijea ve vidia i sam :sun2:
samo naprijed i izvini molim te ostani na forumu da nam gataa u kalcijum
mr.skunk
AMBASADOR2.403 REP26%
→ Legenda
mr.skunkAMBASADOR
okt 2009.
okt 2009.#24
ja sam jednom imao takvu biljku osuaila se od prezaljevanja
i neko mi re
e na forumu da je dobro u posudu ugurati cijev
od pumpe za bicikli i pumpati i naravno nisam ga posluaao
ali se ni biljka nije oporavila :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
aala naravno , nego uskoro se vraa neznalica
pa cemo cuti njegovo misljenje:icon_lol:
okt 2009.
1 / 24
okt 2009.
okt 2009.