LEGACY
Pocetak..velicina biljke
12 odgovora1,238 pregleda
Kicho
ISTRAŽIVAČ136 REP57%
→ Entuzijasta
KichoISTRAŽIVAČ
apr 2011.
apr 2011.#1
Da li mi mo~e neko rei da li su ove biljke "normalne" veli
ine za 10 dana ~ivota?
http://img638.imageshack.us/i/05012006671.jpg/
http://img291.imageshack.us/i/05012006670.jpg/
http://img689.imageshack.us/i/05012006667.jpg/
http://img16.imageshack.us/i/05012006664.jpg/
Znam da je kvaliteta loaa, ali jbg-a, ata je tu je :) Pa eto ako neko ima voljan da odgovori bio bi zahvalan.U~ivajte...
mir!
bepo
ISTRAŽIVAČ116 REP44%
→ Entuzijasta
Kicho
ISTRAŽIVAČ136 REP57%
→ Entuzijasta
KichoISTRAŽIVAČ
apr 2011.
apr 2011.#3
daa, imaju sunca mislim dovoljno...sigurno vise od 5 sati dnevno ;)
FunkFreak
ISTRAŽIVAČ86 REP24%
→ Entuzijasta
FunkFreakISTRAŽIVAČ
apr 2011.
apr 2011.#4
Ako si u mogu
nosti stavi ih prvih tjedan ili dva pod cfl lampe da malo dobiju na lisnoj masi ,jer ako ih ovako male prebacia na mjesto koje si odabrao ima puno viae aanse da e ih neato pojesti,polomiti...Moje su tjedan dana pod 5 cfl lampi i mogu rei da su u tih tjedan dana narasle do 3. internode.Tolko od mene i sretno!
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
SekachAMBASADOR
apr 2011.
apr 2011.#5
5 sati? :S
Pa trebaju imati direktno svjetlo cijeli dan...od jutra kada izade sunce, do navecer kada zalazi... Njima vrijedi samo direktna sunceva svjetlost, sve drugo je jako lose...
Dolf
ENTUZIJASTA284 REP21%
→ Poznavalac
apr 2011.
1 / 7
apr 2011.
apr 2011.