LEGACY
Suseno kokosje gnojivo
42 odgovora12,084 pregleda
kutije
ENTUZIJASTA334 REP34%
→ Poznavalac
kutijeENTUZIJASTA
maj 2013.
maj 2013.#1
Ima li ko iskustva sa gorenavedenim u vanjskom uzgoj?
Planirao mjesat otprilike 30-70 sa zemljom, mo~da i vise,
Ako mo~e?
Rupe od 10 tak litara, pelena, N-P-K, i ovaj mix.
21 REP42%
→ Istraživač
maj 2013.
maj 2013.#3
to ti je pejako sigurno,jer znam da ubije svaki usjev na basti...cak stari gdje ga je posipao znalo se desiti da trava neraste godinu dana :)...mozes pokusati ali znatno manjom kolicinom...sretno :smoke18:
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
sharp
LEGENDA12.842 REP78%
→ Zmaj
sharpLEGENDA
maj 2013.
maj 2013.#5
ako je osuseno i 70% u korist zemlje ,slobodno. pelenu izbaci. i sta bi trebao znacit taj n-p-k ? gore navedeno mix ti je dovoljan.
Smokey McPuff
AMBASADOR4.502 REP86%
→ Legenda
Smokey McPuffAMBASADOR
maj 2013.
maj 2013.#6
Bas nisam siguran za omjer, radje napravi koktel od kokosjeg gnojiva pa s njim zaljevas...,
kutije
ENTUZIJASTA334 REP34%
→ Poznavalac
kutijeENTUZIJASTA
maj 2013.
maj 2013.#7
suseno je,
nadan se da nije zestoko ko svjeze, pretpostavljan.
one bobe male npk 20-20-20, jednu saku stavin na dno rupe, nek stoi, korjen i tako nece do njega jos koi tjedan do njega, povise toga pelenu,
stajaznan iden nekon logikon.
onda ovi mix.
jeli sve u cilju neodlaska na sajt.
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
maj 2013.
maj 2013.#8
Ja mislim da ces sve spaliti s tim kemijanjem. Radije nista samo zemlja nego sve ovo...
A sadit travu da ne neides na sajt je glupost i nista s toga nece biti. I sam sam probao!
sharp
LEGENDA12.842 REP78%
→ Zmaj
sharpLEGENDA
maj 2013.
maj 2013.#9
ovako stari, ako si kupio u pp apoteci onda zaboravi. to je u biti svjeze pa osuseno u 24-48 h . to nemoj koristiti cak ni razrijedjeno jer neces pogoditi omjer.
tako sam ja jagode koje sam drzao na balkonu u zgrebu prije 6 godina, skurio sa otopinom toga i vode.
ja mislio da ti je stajalo u kokosarniku jedno 6 mjeseci pa ajde...
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
maj 2013.
maj 2013.#10
razmisljati o kokosijem djubretu-gnojivu je ok, pod uvjetom da je odstajalo godinu do dve! najvise organskih briketa za prihranu bilja je radjeno od njega.Nije ni skupo
protuha
ENTUZIJASTA208 REP2%
→ Poznavalac
protuhaENTUZIJASTA
maj 2013.
maj 2013.#11
a ata mislia,direkt iz kokoainjca?poato sam na selu,imam kokoai,a kontam da se kokoainjac ne
isti baa i sve je onako ve kao u tablama,pa da to onda smukam s vodom pa da odstoji kojih mj dva dok ne doe vrijeme gnojenja?
iggim
POZNAVALAC1.230 REP70%
→ Ambasador
iggimPOZNAVALAC
maj 2013.
maj 2013.#12
Mozes ga rastvoriti u vodi i sacekati dan dva, pa koristiti vodu u koju si rastvorio kokosiji izmet i ono sto ispliva na povrsinu, talog odvoji dekantovanjem i baci. poz
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
iggim
POZNAVALAC1.230 REP70%
→ Ambasador
iggimPOZNAVALAC
maj 2013.
maj 2013.#14
Power,nisam merio,nemam staklenu elektrodu ph-metar za rastvore, sigurno je kisela sredina
kutije
ENTUZIJASTA334 REP34%
→ Poznavalac
kutijeENTUZIJASTA
maj 2013.
maj 2013.#15
Mali ispravak, dehidrirno kokosje gnojivao,
NPK-4-4-4'
Stavila san od 30-70%' i 70-30%'
Kad volem da eksprimentisem mnogo.
Javin ata je bilo kad odem do mista.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
maj 2013.
maj 2013.#16
"Chicken manure N=1.1 P=0.8 K=0.5
Comments: Fast acting, breaks down quickest of all manures. Use carefully, may burn. Also, stinks like hell - composting definitely recommended."
26 REP52%
→ Istraživač
maj 2013.
maj 2013.#17
kupio sam u ljekarni folifertil t 12 4 6 i florin 7 urea n46,a stabljike su mi mozda mjesec dana stare ni toolko,sta mislite koje je bolje ako je netko koristio,za ovu ureu sam cuo da moze sprziti biljke pa sam u dilemi sad
pero123
POZNAVALAC651 REP6%
→ Ambasador
pero123POZNAVALAC
maj 2013.
maj 2013.#18
kokoaje ubre ti zakon , al nemoj stavljati kak miks, izgubil sam prije 3 god sve biljke jer ih neka lisica ili koji k iskopal , covjek nije nego bas lisica (tvor) ugl neka beatija, kaj se tice eksperimentiranja bolje ti je u kanister od 10 litara staviti vode i to ubre al ubre stavis u jutinu vrecu i onda miksaa sa vodom probaj na dve tri meni se odlicno pokazalo.. ovak ih budea raskuril .. + ako dobro miks nezamjesas dodje ti korijen na grudicu od govna moze se ti desiti ko meni da dobia neki deficit il tak .. sretno !
28 REP56%
→ Istraživač
maj 2013.
maj 2013.#19
Ma uzmi svje~e kokoaije govno i stavi ga u 3 l vode ,dobro izmuckaj i to je to. Zaljevaj s tim svakih tjedan dana po 2 dcl i isto toliko ili vise ciste vode preko tog ;) moja muaka je ubijala ,kokoai su zakon haha
kutije
ENTUZIJASTA334 REP34%
→ Poznavalac
kutijeENTUZIJASTA
maj 2013.
maj 2013.#20
nije bilo problema u nijednom slucaju.
mozda zato jer san sadia po kisi, za svetog duju, a kisa je dobra pala jos 2 puta u ovih 10 dana.
Po 3 biljke, na 4 mista.
maj 2013.
1 / 22
maj 2013.
maj 2013.