VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojvutra il sta?
LEGACY

vutra il sta?

40 odgovora3,933 pregleda
n0pISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#1
evo iso ja danas do frenda i kad ono vidim uz cestu raste neki vrag :D, posliko sam sa mobitelom, pa slike nisu bas nesto, ako treba poslikam ja ponovo sa digitalcem slike: http://nabaci.com/images/vK936648.jpg http://nabaci.com/images/0jB36691.jpg http://nabaci.com/images/ld536716.jpg

maj 2008.

#2
slikaj ponovo mnogo ti ovo mutno... No ako se nevaram, mislim da nije, ima neka taravka raste oko vrzina i puteva i ja se uvek presechem...mada vredi gledati tako sam ja u bg-u (ispod ksta ko zna) nabasao na jednu biljku, e to je bilo zanimljivo... ja i ortakinja se prepushili na stepenicama, jedva se pomeramo, i pogledam u stranu kada ono biljka medj ostalim zelenishem...crko sam od smeha...
elephant0rAMBASADOR

maj 2008.

#3
hahahah ni blizu :))
THC mindISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#4
er....ne! :) inace bi svakome u dvoristu raslo :)
elephant0rAMBASADOR

maj 2008.

#5
[bez sadržaja]
greenmengaceENTUZIJASTA

maj 2008.

#6
ta je lepa al nje fale vode ili se lazem. .....pozzz
NarquilaENTUZIJASTA

maj 2008.

#7
Elephatore znas li sta je to?? Mutacija neka il sta?? Previse cudno :icon_confused: Stvarno zanimljivo....
GreenManAMBASADOR

maj 2008.

#8
Nije vutra.I nemoj se ni nadati da ces je pored puta naci.To ne biva.Samo motika u ruke pa polako... ;)
elephant0rAMBASADOR

maj 2008.

#9
@Narquila Mislis ovo? :watchplant: Sorta.. zove se ducks foot. Napravio je wally duck.
NarquilaENTUZIJASTA

maj 2008.

#10
Haha fakat je cudna...meni se cini da si stavio razlicitu sliku od te biljke negdje na forumu i ja mislio da nije vutra:))) pa da ducks foot zbog listova bas su cudni. Super je to a jel bila zenka??? I kakav je rad bio?? Zanimljiva sorta :clap:
elephant0rAMBASADOR

maj 2008.

#11
Nazalost nisam imao priliku growat to cudo.. ali volio bi.. Tu imas sav info ako te zanima vise. Slike pred kraj cvjetanja itd.. malo prolistaj ;) http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=4861&highlight=ducks+foot
greenmengaceENTUZIJASTA

maj 2008.

#12
e slazem se sa tobom GreenMan ali ja i dan danas pored puta nacicu marihuane ...moj grad je narkomanski.....ali motike je najbolji stvar....hehe
greenmengaceENTUZIJASTA

maj 2008.

#13
da da ali to ducks foot je kao cvece......:))))))
n0pISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#14
ja jos uvjek vjerujem da je to vutra :D, ja to presadio pa sta bude bude, necu zaljevat ni nis, vidicu kad procvjeta (ako procvjeta).. nakon sta ste rekli da nije ja iso jos jednom vidit, gledo sam ju 10 min, al istaaa je, samo je nekako gusci list, ono na vrhu se bas vide hedovi jbt :D
choki123POZNAVALAC

maj 2008.

#15
Ajd sretno... Smoke report obavezno....:icon_exclaim:
UNDERCOVERPOZNAVALAC

maj 2008.

#16
ma mora da miriae na vutru.... pa makar bila stara 2-3 tjedna... protrljaa malo rukama po listu i mora se osjetit... tak moa najbolje znat!! i ja sam isto vidio neke biljke koje izgledaju identino al nije bila vutra..
elephant0rAMBASADOR

maj 2008.

#17
n0p nadam se da se salis inace ce ti sreca stvarno trebati probas li to pusit :))
Seed weedISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#18
uzmi koprivu i ona ima hedove i bash lepo mirishe, a i mozes da je pipnes...
unknowerAMBASADOR

maj 2008.

#19
aaaaahhahhahahhah DAJ BRE DA TE VODIM NA PIVO ZBOG OVE MOTIKE :)
TarkiPOZNAVALAC

maj 2008.

#20
Ma pusti ti to Na kvartu ispod klupica di se pusi rastu tri biljcice... ovo od sjemenja sto ekipa baca iz panjeva
n0pISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#21
nakraju mi uvenula biljka hahahahahhaha

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se