LEGACY
vutra il sta?
40 odgovora3,933 pregleda
n0p
ISTRAŽIVAČ151 REP67%
→ Entuzijasta
n0pISTRAŽIVAČ
maj 2008.
maj 2008.#1
evo iso ja danas do frenda i kad ono vidim uz cestu raste neki vrag :D, posliko sam sa mobitelom, pa slike nisu bas nesto, ako treba poslikam ja ponovo sa digitalcem
slike:
http://nabaci.com/images/vK936648.jpg
http://nabaci.com/images/0jB36691.jpg
http://nabaci.com/images/ld536716.jpg
21 REP42%
→ Istraživač
maj 2008.
maj 2008.#2
slikaj ponovo mnogo ti ovo mutno...
No ako se nevaram, mislim da nije, ima neka taravka raste oko vrzina i puteva i ja se uvek presechem...mada vredi gledati tako sam ja u bg-u (ispod ksta ko zna) nabasao na jednu biljku, e to je bilo zanimljivo... ja i ortakinja se prepushili na stepenicama, jedva se pomeramo, i pogledam u stranu kada ono biljka medj ostalim zelenishem...crko sam od smeha...
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
THC mind
ISTRAŽIVAČ162 REP75%
→ Entuzijasta
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
greenmengace
ENTUZIJASTA309 REP27%
→ Poznavalac
Narquila
ENTUZIJASTA576 REP94%
→ Poznavalac
NarquilaENTUZIJASTA
maj 2008.
maj 2008.#7
Elephatore znas li sta je to?? Mutacija neka il sta??
Previse cudno :icon_confused: Stvarno zanimljivo....
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#8
Nije vutra.I nemoj se ni nadati da ces je pored puta naci.To ne biva.Samo motika u ruke pa polako... ;)
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#9
@Narquila
Mislis ovo? :watchplant:
Sorta.. zove se ducks foot.
Napravio je wally duck.
Narquila
ENTUZIJASTA576 REP94%
→ Poznavalac
NarquilaENTUZIJASTA
maj 2008.
maj 2008.#10
Haha fakat je cudna...meni se cini da si stavio razlicitu sliku od te biljke negdje na forumu i ja mislio da nije vutra:))) pa da ducks foot zbog listova bas su cudni. Super je to a jel bila zenka??? I kakav je rad bio??
Zanimljiva sorta :clap:
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#11
Nazalost nisam imao priliku growat to cudo.. ali volio bi..
Tu imas sav info ako te zanima vise. Slike pred kraj cvjetanja itd.. malo prolistaj ;)
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=4861&highlight=ducks+foot
greenmengace
ENTUZIJASTA309 REP27%
→ Poznavalac
greenmengaceENTUZIJASTA
maj 2008.
maj 2008.#12
e slazem se sa tobom GreenMan ali ja i dan danas pored puta nacicu marihuane ...moj grad je narkomanski.....ali motike je najbolji stvar....hehe
greenmengace
ENTUZIJASTA309 REP27%
→ Poznavalac
n0p
ISTRAŽIVAČ151 REP67%
→ Entuzijasta
n0pISTRAŽIVAČ
maj 2008.
maj 2008.#14
ja jos uvjek vjerujem da je to vutra :D, ja to presadio pa sta bude bude, necu zaljevat ni nis, vidicu kad procvjeta (ako procvjeta).. nakon sta ste rekli da nije ja iso jos jednom vidit, gledo sam ju 10 min, al istaaa je, samo je nekako gusci list, ono na vrhu se bas vide hedovi jbt :D
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
UNDERCOVER
POZNAVALAC913 REP35%
→ Ambasador
UNDERCOVERPOZNAVALAC
maj 2008.
maj 2008.#16
ma mora da miriae na vutru.... pa makar bila stara 2-3 tjedna... protrljaa malo rukama po listu i mora se osjetit... tak moa najbolje znat!! i ja sam isto vidio neke biljke koje izgledaju identino al nije bila vutra..
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#17
n0p nadam se da se salis inace ce ti sreca stvarno trebati probas li to pusit :))
Seed weed
ISTRAŽIVAČ88 REP25%
→ Entuzijasta
Seed weedISTRAŽIVAČ
maj 2008.
maj 2008.#18
uzmi koprivu i ona ima hedove i bash lepo mirishe, a i mozes da je pipnes...
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#19
aaaaahhahhahahhah
DAJ BRE DA TE VODIM NA PIVO ZBOG OVE MOTIKE :)
maj 2008.
1 / 21
maj 2008.
maj 2008.