Čistka na uzgoju ??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Čistiti nepotrebne teme ili ne???

  • Da

    Votes: 0 0,0%
  • Ne

    Votes: 14 100,0%

  • Total voters
    14

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Ima hrpa tema sa sličnim nazivima , sa jednim ili dva komentara ...koje nikome više ne služe , a stvaraju gužvu .
Pa sam mislio da nas par modova sa uzgajanja pobrišemo te NEPOTREBNE teme i dovedemo uzgajanje u red .

Pošto nije na meni da odlučim ...glasajmo i recite nešto .
Znam da su sve teme put do foruma za googliće ...ali ipak ja mislim da je preglednost bitnija od par ljudi koji če pretagom nabasat na nas.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: euforija
03.07.2009
1.740
2.317
188
HazeSeeker;139421 Znam da su sve teme put do foruma za googliće ...ali ipak ja mislim da je preglednost bitnija od par ljudi koji če pretagom nabasat na nas.[/QUOTE je napisao(la):
Slažem se u potpunosti. Muka mi je više od nekih tema koje nemaju veze s vezom, koej se ponavljaju itd....brišite, gazite, minjajte, meni odgovara. Triba podić kvalitetu na veću razinu :D.
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Da vam budem iskren sada kada sam malo listao , sada bi ih još više pobriso ... Stvaarno je zagušeno sve sa tim noob temama , a ja neznam koje da brišem a koje ne !

Ja bi ih sve rješio osim onih koje stvarno vrijede nešto i od kojih se da nešto naučit . A sve ove "help" teme koje pomažu samo osobi koja je otvorila temu ....bi obrisao jer je član več dobio odgovor....????????
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ma trebalo bi sva pitanja u kojima se u naslovu ne spominje problem izbrisati.Pitanja tipa-pomoč hitna,koja je ovo vrsta,help!!!,itd...
Eventualno preimenovati u nešto konkretno ako ima konkretnog teksta.
Spomenija si google ali mislim da je google najmanji problem,Ažuriranja su stalno,i mislim da kroz 2-3-6 miseci google pročešlja cijeli forum,šta je brzo s obzirom koliko je sajtova,al to mu je posal.
Bolje da google ne navodi na glupa pitanja i još gluplje odgovore...
Mislim da je ideju potrebno izvršiti,jer se previše spama nakupilo,treba biti svjestan da sve mlađe ekipe posječuju forum,mislim da ima gomila maloljetnih.
Onda bi ubuduče bilo najbolje nepotrebna pitanja jednostavno izbrisati i dati članu koji je posta objašnjenje ili link di se krije ogovor,znam,puno je posla ali recimo kad bi se počelo tako kvaliteta bi bila zagarantirana.
Također mislim da je glupo educirati nekog ko nema niti malo pojma o biljci,i odgovarati na nebulozna pitanja...
Moga bi mliti cili dan al trba se uvatiti posla.
A admini dali se slažu s čiščenjem?:icon_lol:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Greenpower1 je napisao(la):
Ma trebalo bi sva pitanja u kojima se u naslovu ne spominje problem izbrisati.Pitanja tipa-pomoč hitna,koja je ovo vrsta,help!!!,itd...
Eventualno preimenovati u nešto konkretno ako ima konkretnog teksta.
da, ak u temi ima nešt koristi od informacija onda ostavit i preimenovat temu da što bolje govori o sadržaju. I bilo bi korisno da pišete ključne riječi u tagove teme

Greenpower1 je napisao(la):
A admini dali se slažu s čiščenjem?:icon_lol:
ma ko ebe admine :) ali mislim da genjo nije baš za brisanje nego dajte bacajte sve to šta nevalja u graveyard. znači pitanja koja služe samo onome ko ih je postavio i teme s glupim naslovom, teme koje su već mnogo puta drugdje objašnjavane... sve na groblje
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
hm, dok otvoriš temu nemaš gore ponuđeno "administrative" pokraj "opcije teme" i "search thread"?
ili otvoriš podforum pa dvoklik desno pokraj naslova teme?
ili edit prvi post u temi pa na "više opcija" pa tamo izmjeniš naslov?
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ajde da se ne gubimoi nas 10 češlja po po jednom pod forumu evo ja se mogu javiti za npr. UNUTRAŠNJE UZGAJANJE. I tako recimo po jedan dva tri covjeka za svaki podforum...znaci u ovu temu onaj tko bude "čistija" stavi linkove GLUPIH i sličnih tema i onda administracija čisti! Ako se moderi slažu možda već večeras krenem a sutra sigurno....

EDIT!

Isto tako bi ovim novim članovima koji su takvi tromavi stvorovi da ne mogu procitati Pravilnik i par opcih tema davao upozorenja u bodovima ili slicno, u extremnim slucajevima banova jer ako nisu u mogucbnosti procitati par tema i odvojiti koji sat za upoznavanje nisu dostojni ni da vise po forumu...pozz
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Isto tako bi ovim novim članovima koji su takvi tromavi stvorovi da ne mogu procitati Pravilnik i par opcih tema davao upozorenja u bodovima ili slicno, u extremnim slucajevima banova jer ako nisu u mogucbnosti procitati par tema i odvojiti koji sat za upoznavanje nisu dostojni ni da vise po forumu...pozz

rep- i infractioni su za to ...


Hvala euforični na asistenciji ...idu na groblje .
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Molim one koji uređuju sekciju uzgajanje i sve ostalo da se nedefinirane teme,glupa i 100 puta postavljena pitanja pošalju u smeče,uz odgovor ili kratko objašnjenje jer uprotivnom čiščenje neče imati smisla.
Također mislim da bi trebalo podebljati "zaheftane,sticky" teme i da se obuhvati sve,ama baš sve šta je potrebno da se odradi grow.
Da,ima nedoumica u vezi saksija zbog nečitanja.
Također,hazeseeker več predloži,mislim da ispod određenog broja postova treba zabraniti otvaranje tema,a tko samo spama da dođe do tog prelaznog broja, zna se!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Sorry Green,ali ne slažem se sa tim da se ne mogu otvarat teme dok nemaš dovoljno postova.Ja,na primjer,nisam ama baš ništa pisao na forumu dok nisam isčitao sve,a to je trajalo oko 3 mj,pa bi to trebalo,ako se može stavit kao mjerilo.Dakle,ako si tu recimo 2 mj.,imaš pravo otvorit temu!Naravno,to je pod uvjetom da se mogu takve postavke napravit.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Sorry Green,ali ne slažem se sa tim da se ne mogu otvarat teme dok nemaš dovoljno postova.Ja,na primjer,nisam ama baš ništa pisao na forumu dok nisam isčitao sve,a to je trajalo oko 3 mj,pa bi to trebalo,ako se može stavit kao mjerilo.Dakle,ako si tu recimo 2 mj.,imaš pravo otvorit temu!Naravno,to je pod uvjetom da se mogu takve postavke napravit.