ČudomAutoJack i Bluematik u sklepanom boxu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Srećan Božić,svima koji slave IMG_20210109_200547.jpg
Jack je pao IMG_20210109_200931.jpg IMG_20210109_192406.jpg
Posle 79 dana, dosta je.
Sve je trimovano i stavljeno da se suši,a trim kao i malo popkorna je u rerni na dekarbonizaciji,a posle u maslac. Od kad sam u ovoj priči,tj od kad growam ,ovo mi je najmasnija vutra do sad. Posle trima sam sa makaza skinuo kvoter šita :rasta:.
Veliki pozdrav svima,javiću se bar još jednom...
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Jaooo evo javljanja sa lica mesta. Pola količine maslaca sam popio jutros u 6:00 ,sa kafom,mlekom,šećerom,čokoladommmm, a sad..??? Posle 3,5 sata ? Možda sam trebao da podelim maslac na 4 dela ? :lol:
Rasturen sam , a za pola sata polećem. Koliko je Blue bio loš,toliko Jack razvaljuje.... Vidimo se s one strane ...
 
Poslednja izmena:

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Stanje je sledece , iz desne tegle kad purnjam , kasljem i gusim se,a iz leve ,prvi put danas probao,klizi niz dusu....
Toliko je masna da imam problem da isitnim,makaze se lepe,kao zvaku da seckam,ali se ne bunim zbog toga,uzivam....
Mrvilica ne dolazi u obzir , za ulje je odlicna,ali ja necu da ga kuvam sad,imam malo. Dve menke mi nisu proklijale,treca stavljena na klijanje,takodje Royal Jack Auto,sve vas pozdravljam..
E da, ukus Jacka je vrlo intezivan kao i miris. Borovina dominira,kao neka menta i blago zemljasto,mozda ima ukus na jos nesto,al ja ne orovaljujem,a i treba jos 10 dana da to bude bas kako treba.
Ostanite mi dobro pa se vidimo uskoro,nadam se.
Ljubim vas sve i grlim,ali ne na gej nacin,vec ono ,bracki ::listomahanje::
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Smoke report
16117255384527086564997961314402.jpg
Ovo je Jack. On izuva kakudara,ali malo se saceka :rasta: .
Biljka koja se mucila i jedva prezivela,ona koja je bila otpisana u jednom trenutku. Neke grane su joj se kasnije polomile :zvezda::,jednu sam zakrpio izolirkom,a ostale su same ozdravile. Neverovatno zahvalna biljka za sadnju, ne znam sa cim da uporedim koliko je masna,jedva je usitnim,makaze se pokrivile , mrvilica ni da mrdne,a kad uspem sve to i zavijem buxnu , a ono celo naselje mirise. Dim je tezak ,ostavlja jak ukus u ustima. Ne umem da uporedim sa necim,al se oseca duplo vise od sestre Bluematik .
To je to od mene za sad. Cekam kraj meseca, da legne plata pa da porucim seme.
Napravio dam veliku glupost. Proklijale mi dve menke auto obe , i piknuo ih u zemlju. Jedba nista ,druga malo povirila i kraj,crkla. Onda skontam da mi zemlja ne valja. Bila je zatvorena u kesi bez vazduha ,bar mesec dana i kad sam uzimao ,osetio se smrad ustajale vlage. Eno piknuo sam neku menku onako,cekam al necu docekati nista. :fuck:
Veliki pozdrav svima koji su pratili ovu moju avanturu , veliko hvala svima koji su svojim komentarima pomogli da izguram sve kako treba.
Volim vas sve , ostanite mi dobro...