Što kad vas spale

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Evo otvorio sam ovu temu jer me jedan moj blizak prijatelj,i diler neki dan spalio!!

Koljeno mi je sjebano,operiro sam ga prije mjesec dana i još sam na štakama i ja mu sad dam 250kn za peticu,on kaže kao donjet će je navećer,još nema robe...ovo ono...i mi se dogovorili oko 9 da će s robom bit kod mene.

Došlo 9 satija ćekam,nema ga. Ja ga nazovem mobitel iskljućen.
Isprva nisam vjerovo,dobar frend već dugo uzimam od njega razbio sve to za 250 kn..
sutradan ja ga zovem i zovem mob iskljućen ali ne da je iskljućen već on prvo zazvoni 2-3 puta i onda kaže da je isklućen,što znaći da me odjebo....

Već me dugo nije neko spalio,dok sam bio mlađi znalo se dešavat ali sad kad već sam stekao neki respekt,i ljudi me znaju nezz šta da napravim.

Zanimaju me vaša iskustva,što vi radite kad ste sjebani od nekoga,kako izbjegavata takve situacije....???

Ja bi sad ovog svog frenda mogo rasporit...prošla su 3 dana a niš od petarde nit od moje love.Ima sreće šta sam na štakama...
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Baš neki dan kad sam pekao pile, i kad sam ga pečenog vadio iz pečnice, spalio sam se na užarenu spiralu. Pa reko - dejm...al me spalila ova spirala! Došlo mi je da rasporim pečnicu i spiralu, ali mišljah u sebi, bit će lakše ako rasporim pile.

I tako je i bilo. :icon_lol: :bonappetit:
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
prijatelju nisi ti tu ostao spaljen,on je sebe spalio i prodao se za 250kn,to su male pare da se isprlja obraz,glavu gore kad ga vidis pozdravi ga nek se pocrveni i nek njemu ide na sramotu,peace...........
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
e, pa sta da ti kazem.... ista iskustva i to nekoliko puta tokokm godina, mada moram priznati retko, i nikad tako drasticno kad je dzidza bila u pitanju. ili u se i u svoje kljuse, ili uvek rizikujes pre ili kasnije da se tako nesto desi. kontam da je najgore kad ti to uradi neko u koga si imao poverenja, neko koga smatras "prijateljem" ili bar "drugom". ali eto, izgleda da si TI bio neozbiljan. nemoj da se naljutis sto ti to kazem, jbg pristojan covek ce uvek pokazivati kvalitete pristojnog coveka, od kojih je jedan i poverenje.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
jebiga.. dogadja se.. moja preporuka...

makni se od takvih ljudi... nemozes znat kakvi su dok se ne dogodi to sto se dogodilo, ali oni nisu sjebali tebe, vec sami sebe...

ja sam takve debile odavno odjebo, nit sam ih trazio da mi pare vrate nit ist, ak im je tolko do para, nek si uzmu... sta te boli k...

kad tad ces naletit na providera pravog, koji kuzi briju :)
i tu nestanu svi problemi vezani uz ove "normalne dilere" :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: roki123

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
"dok ima lustera bit če i mustera"
rekli bi grci stari a uz to još postoji
svima nam omiljena "nada" tako da
ne kapiram problem....
i treče jednako važno čak i više te
štake koje imaš zdušno udijeli frendu
al jedna u pak druga u usta pošto ih
koristit moči neče ako mu polomiš
te zapaljive ručice!!!
MISLIM DA SAM POMOGO...ZDRAVOOO:sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
hehe...hvala na odgovorima ekipa....

Uistinu,kad malo bolje sagledam situaciju,on je sebe više sjebo,baš onako kako mjesecar kaže-prodao se...Sad sam bar vidio ko su mi pravi frendovi...

A što se uzgajanja tiće.poćet ću sa vanjskim sljedeće godine pa ćemo vidt kak će ić...
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
drago mi je da si shvatio,nemas nista od toga sto ces ga napast i napravit problem,meni se to jos nije desilo,buduci da imam 100kg misicne mase i da se bavim body buildingom vec duze niko nije bio toliko hrabar da me zapali,a i kad bi se to desilo ja bi postupio tako,jebes tog covjeka sto se proda za 250kn,sica.sve naj.peace
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
a čuj moze bit da njemu nije stigo paket pa nemoze ni on tebi dopremit obečanu vutru. zamisli ako ga tako još 10 ljudi poput tebe kojima je obečao zove 20 puta dnevno. normalno da je iskljucio mob. takve stvari se događaju. tako da uzmi i to u obzir .
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Javi ako stigne, baš me zanima hoće li se udostojiti.
A i ubuduće gledaj sa kim ostvaruješ prijateljstva, nadam se da to nije ono kao znate se dugo, završavaš kod njega, popričate par puta i gistro ortaci ste. NEMA TOGA BRO, it's all business.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: roki123

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
maa,nije da mu nije došla roba,pa pito sam ja ove njegove susjede sutradan šta je bilo...

kažu da su u normalno vrijeme bili na klupici napušavali se i rješavali drugima,on i još jedan...A čak da mu i nije došla roba,zar bi bilo teško javiti se i reći nema robe,kasnije ćemo..Ja sam ga odonda zvao još poslje 2 dana po tri puta i svaki put bi me odbijo...al eto,ko ga jebe,izgubio je mušteriju..


A što se prijateljstva tiće,znamo se od osnovne škole,prije smo si bili jako dobri,no što je više vrijeme prolazilo naše "prijateljstvo " je blijedilo...
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Da stvar bude još jača, naslušao sam se takvih priča gomila, pa me ovo ni ne iznenađuje. Da te zavrne ledri pa čak i dobar ortak lerdi zbog pišljivih 500 din, a zna da se posle ne može pojaviti tebi na oči, mislim stvarno gde je tu mozak.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
uhhh ma nece se taj tvoj "frendic" crveniti od srama kad prode pokraj tebe viruj meni, jer takvi nemaju morala a niti znaju sta ta rijec znaci....sad dal je pametno doletiti mu pa ni a ni b vec mu udjeliti koju trisku je stvar na tebi, ako ne uzgajas, ako ne dilas, ako ti kasnje nemoze uciniti ama bas nista, tipa cinkanje ili da te saceka sa ekipom od njih 50 i ako nije bas neka prejebena faca, skupi hrabrosti ako je to problem, pa kad noga ozdravi, sakupis kakvu manju palicu pa raspali malo da pukne koje rebro, pa mu nece pasti na pamet vise takva zajebancija oko pisljivih 250 kn....
, meni se to isto dogodilo, prije kojih par god kad sam bija mlad(haha) i kad su me "dizale" neke druge stvari, pokupija sam brata, on letvu ja teleskopsku palicu, cekali smo lika ispred njegove kuce od 2 ure po noci do negdje 5-6 ne sicam se vise, kad je sisa sa motora nije zna ni sta ni di, osta je mestar sa polomljenim rebrom, i izbijenim zubom jer se isa prokurvati za 350 kn tj. u tadasnje vrime negdi 50 g, pa je ka kurva i prosa, a rici kasnije nije zucnija niti je to isa prijaviti na policiju jer je dasa dilala svako malo....nije da se falim ali me raspizde takve stvari

Ja se malo oduzija ali me adrenalin poljulja jer takve stvari nevolim....
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
nasilje nece vratit lovu,ako hoces da mu se osvetis pukni pricu da se prodao za 250kn ako ima djevojku pobrini se da dodje do nje vjeruj da ce ga to vise zabolit nego neke batine.a moj savjet ti je da se sto vise udaljis od govneta koje smrdi,
 

TrueDimSino7ni_ašiš

Banned
Banovan
23.05.2009
29
2
0
82
srce će ti najbolje reći šta napravit...ako si razbijački tip, nalemat ćeš ga sa stilom...no držim da si dobra duša ko i ja:) a i sam sam tako ćesto puta došao u situaciju...pred dva mjeseca me lik tako skurio za 150 čuna, trebali smo uzet popola, ali on nije imao love pa sam ja dao za oboje, al mi nije vratio,,nije mi se ni javljao dok nakon tjedan dva sam mu poslao poruku da se javi, da će mi vratit kad bude imao...i tak mi je onda sredio ponovno, a nije ni pokazivao volju da mi vrati, a kako je zvao sa mog moba lika da sredi, ostao mi je broj, pa sam nazvao lika sljedeći put da ako mogu direktno sredit, no to je propalo, ovaj javio onom i tako se ovaj naljutio, no nakon nekog vremena me sam zvao da mi sredi, iako tek pred tri dana sam ponovo sredio od njega, s tim da se sam počeo takoreći ispričavati tako što mi je obećavao da će imat uskoro pa da će mi vratit..no problem reko...tako isto jedan lik mi dao prije dvaput za redom loš panj a prije toga par puta dobro, i nisam mu se javljao više, makar mi je bilo bed iako njemu još više jer se raspitivao za mene preko frenda da šta mu se ne javim,,ali *****u miša nikako naći poštenu vezu koja će mi dati pristojan panj za pristojne pare koje je dobio, cijelo je društvo u *****...nemože čovjek ni uživat u svojoj robi kad se takva sranja poklapaju...sve u svemu, pazit se je dobro, no nemožeš nikad znati...a na kraju će oni žaliti...novac je prolazan a njihovi ožiljci kojih nisu svjesni će im kad tad izviriti van...a pravedniku će biti vračeno pravedno :)...imam kakav pošten dobavljač ovdje da mi se javi?:sun2: šalim se admini-.-
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
nezz,bio sam bjesan prva dva dana kad me skurio bio,posebno prvi dan..Da sam mogo hodat sto posto bi se pošibali...
sad me već polako prošlo,više se ne zamaram s tim previše,iako mi koji put dođe da mu se osvetim,al još neznam kak a i da znam,opet nemogu zbog noge...O tom ću razmišljat s ekipom kad se nađemo...zato sam i otvorio topic,da vidim imate vi kakve ideje??

Snaga uma valja ali um pod utjecajem žiže, caruje!!!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Iako nisu extra velike pare,hm,kako komu jer neko radi 4-5 dana za to i to krvavo ali govorim samo zato jer bi ionako išlo "u dim",ja bi popriča s njim i dao mu koji tjedan da se snađe,a za 2-3 tjedna skupiti može.Kako god,pare bi povratija,a papak je ionako ispa i ostat če.
Sve se može,ali je jedina pogreška ne reči mu ništa i da nastavi valjati ljude i dalje.
Prvo šta balcan reče,saznaj šta je s njim,a dalje je na tebi.
Ja bi mu samo "pad" oprostio!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.