Što trenutno čitate?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Ma ne, kad kenjam citam HAK, kako se postavljaju djecje sjedalice, propisno i trenutni poredak auto guma, ovaj ubrus je u kuhinji ispod viseceg elementa, koristim lampu za iluminaciju, tu mi je i kotao, plitica...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Čim vega projekt zgotovim, a roman je zanimljiv, podmicivanje, tučnjava, pokusaj silovanja, paljevina kuće, pohotni starci,opake alapace, ma svašta, do 22 str. I mitovi i legende uz put.
Ubi me boks, 70 sarafa, pleh, 40 crnaca samo za pod, 1000 rupa, ferzenkanje, ne mogu joakima srolat a dimio bi dva. Pauza!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and fortunato

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.042
15.543
358
DSCN0486.jpg


.." Smijeh? Zar nekoga još uopće zanima smijeh? Mislim na istinski smijeh, smijeh koji nema ničeg zajedničkog s' vicevima, podrugivanjem i ismijavanjem. Smijeh, to neizmjerno i birano zadovoljstvo, čisto zadovoljstvo"..
 

21 gram

Aktivan Član
08.04.2008
146
666
93
In the magic forest
priče.jpg

Tek sam počeo, ali sudeći po prvih nekoliko priča, biće ovo odlična knjiga! Kako nemam vremena za čitanje, trenutno mi jedino priče zbog svoje kraće forme odgovaraju. Veliki sam ljubitelj latinoameričke književnosti, a u ovoj knjizi se nalaze priče 30ak autora od kojih za većinu nisam ni čuo!
Geopoetika je za mene i dalje najbolji izdavač u Srbiji! Kako se koje knjige dohvatim - svaka je dobra! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
da ne smaram sa gde sam bio i sta sam hteo, na kraju zavrsim u knjizari i pazarim malo

DSCF7379.JPG

bg bez sna je kao nju vejv/pank roman, verovatno protkan nekim filozofiranjem, poznajuci ostale radove autora :)


radnja je beogradska scena i mozda ex yu pocetkom 80ih, znaci naj naj period sto se tice muzike na ovim prostorima.

i napoklon se resih da izdvojim koji dinar za tvrdo koricene reprinte alana forda sa velicanstvenim prevodima nenada briksija, ali ne lezi vraze, sedim ti ja tako u kafeu malo kasnije i citam strip, povremeno se smejem, a okolina ono, kao, sta radi ona matora budala, cita neki strip i smeje se na sav glas, jbga, nemaju fantaziju :confused:
enivej, vidim da sam davnih godina prevideo jedan veliki momenat, debeli sef buconja je gey :lol:
(mada se negde kajsnije pominje i njegova zena :D

gej.png
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
DSCF7561.JPG

ovaj rackovic je jedan opiceni multimedijalni umetnik, stariji ga se verovatno secaju kao zombija iz filma crni bombarder, gitarista, imao je jos par uloga.