žarulja 300W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.10.2008
16
1
0
38
nemojte mi premjestit ili izbirsat temu jel samo zelim odgovor pa brisite ...

nabavio sam nekakvu zarulju izgleda ko obicna samo je velika i ima 300W

sad sam ja mislio da je pofarbam u ljubičasto i da je stavim u box uz 2 štedne još ...

jel to u redu ?
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
all day je napisao(la):
nemojte mi premjestit ili izbirsat temu jel samo zelim odgovor pa brisite ...

nabavio sam nekakvu zarulju izgleda ko obicna samo je velika i ima 300W

sad sam ja mislio da je pofarbam u ljubičasto i da je stavim u box uz 2 štedne još ...

jel to u redu ?

Je ... to ti je više nego u redu. :hehe:
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Nevalja ta zarulja, baca previse svijetla. Ja bi radje uzeo jednu od 8w cfl, no to sam samo ja...
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
@ allday opet cu ti temu ne premjestiti nego izbrisati jer tema ne da je nepotrebna needukativna nego dapače ćak za nekog novog i zbunjujuća a tebi toplo preporučujem da se izvoliš malo pročitati foruma prije nego što postavljaš ovako retardna pitanja .

a možda ti dam i infraction za nepotrebno otvaranje tema i nekorištenje pretrage foruma pa te to malo trzne možda
 
30.10.2008
16
1
0
38
Stoner je napisao(la):
@ allday opet cu ti temu ne premjestiti nego izbrisati jer tema ne da je nepotrebna needukativna nego dapače ćak za nekog novog i zbunjujuća a tebi toplo preporučujem da se izvoliš malo pročitati foruma prije nego što postavljaš ovako retardna pitanja .

a možda ti dam i infraction za nepotrebno otvaranje tema i nekorištenje pretrage foruma pa te to malo trzne možda


a kaj je tu retardirano ?

pa reci mi ako znas , vidis da ja ne znam