´ko su vasi ucitelji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
JAO Genjo....Parabola :))) moj najdrazi njihov spot...ne samo radi alexa, vec tu nam je i Tricy ako netko nije primjetio :))) a i spot je pre-genijalan....:kiss: hvala genjo
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
@Hasan

Svi smo mi u tome klubu vec.. samo je pitanje vremena i inteligencije da se to spozna. Nazalost velik broj ljudi ima deficit i jednog i drugog pa provedu zivot uceci "krive lekcije" na "krivim substancama". :icon_mrgreen:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Krista ti boga isusa kako sam samo mjuzu mogao zaboravit.

“After silence, that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.”
– Aldous Huxley
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
ucitelj? ma koji ucitelj, nista neznam.
ali na moj zivotni put su utjecali (da to ni ne znaju)
tipovi poput gausa, fermata, cauchya, taylora, einsteina,
rolla, cebisevljeva, i njima slicni.
 

didjilidoo

Aktivan Član
09.05.2005
64
0
0
36
ucim od sebe birajuci osjetiti/+/protumacit/+/dozivit informacije kojih je bicu ovakvih receptivnih sposobnosti napretek.. jeli tinta,il su slova,no its informacija!
treba se zapitat...
sta vas natera da se zapitate? -mene filozofija(svaki odgovor jest pitanje)
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
zekrt je napisao(la):
Dobro je covjek rekao, najprije Priroda. Sjedinjuje nas sve, nebitno o postovanju koje joj dajemo ili ne dajemo. Starci, bez obzira na stvari.
Poslje toga mislim da je sve relativno, jedinstveno za svakoga. Mislim da je Tolkien jedan od prvih tipova koji me naucio zivotu. I to onoj boljoj strani. Nakon toga kontam da sam se dosta okrenuo Istoku zbog nekih stvari kojih se Zapad odrekao ili ih jednostavno zaboravio. Npr. Sun Tzu, Lao Tze, Kenjiro Yoshigasaki - ucitelj aikida. Tu sam nasao nekakvu srecu, ne onako impulzivnu koja te pukne i obuzme na neko vrijeme pa te pusti, nego onu u obliku spokoja i postojanosti recimo. Opet, zapadu sam zahvalan na dzici i dimu iako je ona dosla isto tako s istoka. Iako ju ne smatram nekim uciteljem, vidim ju kao sredstvo mira, a to je velika stvar. Jebiga, dim je jedinstven to ce reci svatko ovdje. Isto tako devojka bez koje bi osta slijep na put kojim pokusavam da idem. Na kraju, na osnovu svih gresaka sto sam ih ucinio kroz zivot, mogu da kazem i to da je pojedinac uvijek sam svoj ucenik i ucitelj.

I ja se bas poceo bavit aikidom...no na mene je veci utisak ostavio

[YOUTUBE]http://youtube.com/watch?v=VUtB2aB8Q_Q&feature=related[/YOUTUBE]

Morihei Ueshiba...pokoj mu dusi...

Peace
 

bahatee

Aktivan Član
09.10.2007
99
6
0
33
već poznato da je iskustvo najbolji učitelj

pored svega rečenog( s većinom se slažem) dodala bih
na greškama se uči
što ja mogu sa sigurnošću tvrdit
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
Yami_Raziel je napisao(la):
I ja se bas poceo bavit aikidom...no na mene je veci utisak ostavio
Morihei Ueshiba...pokoj mu dusi...

Peace
trenirao sam aikido, jako posten svijet, jako pozitivan...
ali to sam nekako vec imao u sebi a tehnike me i nisu previse zanimale...

mmm...ako bi trebao reci kakva su me iskustva najvise naucila, to su iskustva velikog straha... strah je jedan od najvecih ucitelja...
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Bugi_bi je napisao(la):
trenirao sam aikido, jako posten svijet, jako pozitivan...
ali to sam nekako vec imao u sebi a tehnike me i nisu previse zanimale...

mmm...ako bi trebao reci kakva su me iskustva najvise naucila, to su iskustva velikog straha... strah je jedan od najvecih ucitelja...

to svatko ima u sebi...samo je pitanje dali primjenjuje taj mir u sebi i na sve oko sebe...

meni se pre vise svidja...definitivno...tehnike su bas ljepe :)))

Peace
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Strah je ubojica uma, a ne ucitelj.
Zato se efektivno koristi za manipulaciju masom na globalnoj razini.

Gledate li svakodnevno medije krcate strahotama i losim prognozama za buducnost moguce da ste i vi zrtva tog globalnog ispiranja mozga i "usadjivanja straha u kosti."

Svaka reklama na TVu se bazira na vasem strahu..


-pokvarit ce mi se zubi
-naborat ce mi se koza
-ne dobivam dovoljno vitamina
-imam los dah iz usta
-moj tjelesni miris je odvratan
-moj stari auto nije dovoljno siguran
-ispucat ce mi kosa
itd..

Pogledajte ameriku za primjer.. stanovnistvu je sustavno spustan IQ desetljecima kroz katastrofalno skolstvo, a onda ih takve manipulirati i mlatit lovu na njima zbilja nije tesko.. dovoljno je da imaju TV doma.

99% strahova koje nosite u sebi ovaj trenutak su usadjeni od nekoga treceg u vas i nemaju veze sa realnoscu situacije.

Fear is the mind killer.
http://rapidshare.com/files/101240429/Adam_Freeland_-_02_-_Mind_Killer.zip.html