׊areni Slatko-Kiseli Otrovi× (SS, RQS, DINAFEM) 400 HPS by kappkillero187~

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Finalni update! :D
Danas je DAY 106 za BK od seeda, DAY 66.cvjetanja (kao petak)
Danas je DAY 92 za SD od seeda.. (kao petak)

Odakle krenit..
Dosao je kraj growa :)
Vlaga se krece najcesce oko 60%,to mi je najbitnije,krenimo prvo sa sortama..

Green Poison-
jos je na susenju,sativa fenotip ispao,srednje visine oko 105cm sa dobrim branchanjem jako brza sorta sa cini mi se velikim yieldom,nije bas najlaksa za uzgoj i dosta prostora zauzima,pobjednik 9.awarda,vidjet cemo vise kad se posusi i odkjura :) Vise o Greenu na buducem smoke reportu kad se dobro odkjura :)

Bubble Kush-Prava indica jako gustog nizeg rasta oko 80-akcm,skinuto na pretezno milky sa malo manje ambera,takodjer sa dobrim branchanjem,jako teska za trimming i dosadna,ne preteska za uzgoj i jako malo zauzima prostora,cini se da ce biti dobar yield,vise info kad se osusi i odkjura,ocekujem magicne efekte :)

Sour Diesel Auto-Cisti Haze sativa fenotip,budovi su Haze style-a jako lagani za trimmanje,skinuto skoro na full mlijecnim sa jako malo ambera,jako uzasan miris kao plin,srednjeg rasta oko 85cm,odlican branching,ne preteska za uzgoj,jak i praseci yield,vise info kad se osusi o odkjura :D

Istrimani materijal je popunio sve prostorije u groweroomu,ormar box i susilo za robu :D,svughe je mali vent na najslabijem da ventilira prostoriju vlaga oko 60% i eto zavrsen je moj 4.grow :D

-Cinjenice growa:
-
ovaj je grow odraden 12/12 od pocetka do kraja
-ovaj je grow odraden bez PH metra
-nikad problema sa vlagom,plijesan i PH-om vode
-ja presretan :D

Evo i slike dole :D

Duo na zadnjem druzenju :watch:
rps20170311_031313.jpg

Malo Sour
rps20170311_031055.jpg
rps20170311_031009.jpg

Sour Diesel Auto (Dinafem) Harvest :D
rps20170311_030915.jpg
rps20170311_030342.jpg

Bubble Kush (RQS) Harvest
rps20170311_030531.jpg
rps20170311_030432.jpg

I eto,HVALA svim Vutra clanovima koji su se sa mnom druzili u ovome dnevniku,ovaj grow sam najvise naucio od svih,HVALA @Stipe -u koji je uvijek bio spreman pomoci i dati savjet,i naravno onima koji su me doveli do ovde,znat ce oni koji su ;)
Smoke reportovi idu u temu: "Smoke report brendiranog sjemenja".
Hvala Vutri.org sto postoji kao i uvijek :D Budemo se druzili opet u nekin novim avanturama :D

Stipe moze usput u zavrsene sto se mene tice ;)

PEACE

:vutra:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.