èestiti i sretni praznici :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
sretan bozic svima!!!!!!!!!
iako je meni sranje jer sam opet u kucnim zatvoru zbog alkohola, nisam cak ni uspjela preuzet vutru koju mi je prijatelj donio.... ::placko
a jebi ga.... pozdrav svima.... i veseli praznici.. ~)
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Sretjan Bozhitj
drugari.gif
 
mislim da je ciljo na to kako je božiæ totalno izgubio svaki smisao onoga za što stoji.
pa kakve veze imaju staklene kugle na boru i lampice po kuèama sa božiæem?
to sam shvatio kad sam napljugan gledao bor:
sjeèam se da sam razmišljao nešto tipa kak je ovo najbesmislenija stvar koju sam ikad u životu vidio, pa sam se strgo od smjeha.
Svrha božiæa je da napuni državne kase, a glupi laici padaju na to.

U svakom sluèaju sretan Božiæ
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
TrTveT je napisao(la):
mislim da je ciljo na to kako je božiæ totalno izgubio svaki smisao onoga za što stoji.
pa kakve veze imaju staklene kugle na boru i lampice po kuèama sa božiæem?
to sam shvatio kad sam napljugan gledao bor:


I ja sam imao slicno misljenje ali shvatio sam da ljudima odgovara promjena u zivotu koji je prepun stvari koje se ponavljaju ponavljaju ponavljaju

pa makar to bile lampice koje se pale i gase, a to sa poklonima to je Americka propaganda. Oni imaju dan oceva, da majki, dan zaljubljenih da babe i djedova i ko zna cega i stalno se neki pokloni kupuju. Jebiga u njihovim jednolicnim zivotima ovakve stvari ih stvarno cine srecnim.


@Slo-Era pa ja volim da cujem razna misljenja i da nesto naucim. Da znam da imam razloga zasto mi oci propadaju po ovom zelenom forumu.
 
21.11.2005
47
8
0
bozic je kao i svaki drugi dan sa jednom bitnom razlikom. to je dan kada sam ja rodjen..da da. ali kako sam chuo katolichki bozic je neshto ranije a ja mislim na pravoslavni onaj 7. januara.


ne ozbiljno, skoro sam razmishljao o tome kako mi ni jedan 'praznik' vishe apsolutno nishta ne znachi..kao danas je praznik zato hajde da se ponashamo u skladu sa time... fuck that. svaki dan je meni praznik kada ima granja..i smatram da nisam usamljen u tom mishljenju. svaki dan je nov i drugachiju i razlichit od prethodnog i svaki dan ima potencijala da bude najbolji ali samo do sutra jer sutra je novi dan sa potencijalom da bash on bude najbolji... if you smell what the rock is cooking?! [chisto da isposhtujem mog prijatelja]