Ćao,ćao :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.12.2015
23
16
3
Napisite malo o sebi bez previse lokacionih detalja:pa evo ja sam jedan skromni čovijek.Volim da uživam u malim stvarima ...Dok se nadam nečem velikom :D .

Kakva ste osoba, koji vam je hobi i sta vas interesuje:pa fin,dobar,pristojan a u duši đavo xD :D.Šalim se ,pa onako ozbiljan dečko... :D .Hobi mi je šetati po selu (po prirodi).Zapaliti Đžoint i uživati u životu i ljepoti prirode.Ne volim baš previše grad i svu tu buku.

Sto mislite o napretku marihuane:pa mislim da je u svijetu sve više pametnih i obrazovanih ljudi.Liječnika,znanstvenika,itd...Koji i sami shvataju da Kanabis nije "droga" nego lijek,sredstvo za opuštanje u mnogim stresnim i lošim situacijama u životu.Nekad se osjećam toliko s*ebano da mi dobar Đžoint jedini popravi dan.Nekad se osjećam fenomenalno pa mi Đžoint još više uljepša osijećaj :) .Mislim da će uskoro biti legalizovana u 95% evropskih zemalja u to ubrajam i naše Balkanske zemlje.

Gdje ste nasli nas link:pa našao sam vas na google ,išao sam ciljano tražit neki forum ili nešto slično vezano uz ovo.Jer kanim sadit...Sad kad sam vidijo pravila foruma,sigrunosti itd.Ljude koji ovdije pomažu drugima i sve one teme.Mislim da je ovo potpuno bezbrižan forum :) .
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.422
258
Mlecni Put
Dobrodosao! :thumb:
Opusteno samo, forum je najbolji na exSFRJ prostorima...
Ponasaj se "normalno" i imaces takve odgovore i reakcije. :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: [Manijak]
01.12.2015
23
16
3
Hvala na dobrodošlici,prihvatam savijet :D .Mislim da sam normalan doneklen xD .



* * *
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp