Čaj (bakin recept)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.09.2015
33
24
8
27
a moguce je da se bolje osjeti miris marihuane kad se poklipi izgleda da sam bio u krivu thc se ne gubi al ja sam mislio da ima vise THC-a ako se poklopi a to je bio izgleda samo miris koji nije ispario ... Moja greska.!
 
09.11.2017
3
0
1
44
Dragi svi,

Pre MESEC dana mami je dijagnostikovan rak besike sa metastazama na kostima karlice.
Poslednja faza a PRE TRI MESECA je bila zdrava zena!
Sada su bolovi nepodnosljivi, ne moze ni da hoda, ni da sedi, ni da lezi, traju 24h.
Lekari kazu da je izuzetno progresivan, operacija besike ne dolazi u obzir jer je cela vec zahvacena, cak nam je i konzilijum rekao da smo zakasnili !?
Cekamo poziv za hemoterapiju, ja sam skeptik, jer na vec umoren, neispavan i iscrpljen organizam to moze delovati pogubno.

Ja sam do sada pravila caj marijuane od buds sa kokosovim uljem po receptima sa interneta al efekat nije bio u potpunosti zadovoljavajuci. Da li neko ima iskustva sa pravljenjem caja i njegovim rezultatima?

Verujem u moci kanabisa.

Potrebna mi je vasa pomoc. Nazalost nemamo vremena da uzgajamo biljku iz semena. Dok ona izraste, ona mozda vise nece biti tu.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Caj vam nece tu puno pomoci, jedino ulje kanabisa (Rick Simpson ulje). Iz prehrane izbacite sve secere (u to spada i vino, pire krumpir ( krumpir moze, ali kuhan i da je prije odstajao u vodi pola sata da izadje iz njega skrob)).

Ako mozes nabavi materijal i skuhaj ulje sam. Kako se radi imas sve tutorijale na internetu, a ako nesto nije jasno mozes pitati ovdje.
Racunaj da ce ti trebati barem 180 grama ulja s obzirom u kakvom je stanju mama. Za 180 grama ulja treba kilu kvalitetnog materijala, po mogucnosti vrlo kvalitetne indice sa preko 20 posto THC-a.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
pojacati unos zive hrane (voce,povrce), odrzavati ph organizma u lužnatom stanju (uz pomoc sirovog voca i povrva i eventualno soda+limunska kiselina) moja dodatna prepuruka je piti caj ili jos bolje tinkturu od navedenog bilja a to je preslica,rosopas,imela,lopuh,gospina trava to su jaki antikarcenogenici koji bi mogli znatno utjecat na tjek bolesti...isto tako sto je reko Sensi star nabavit sto jacu cannabis i napravi ulje i pocet s terapijom sto prije posto se radi o mjehuru i zenskoj osobi moja preporuka je malo ulja nanositi na tampon i onda ga unjeti vaginalno tako da ulje moze djelovat i lokalno tje jako blizu samog izvorista bolesti..
 
09.11.2017
3
0
1
44
Hvala vam na informacijama.
Ishrana je vec uveliko izmenjena, nema sta nisam po internetu citala o alkalizaciji i zivom povrcu i vocu.

Nadam se da cu stici da napravim ulje pre nego sto bude kasno :(
 
20.02.2017
15
6
3
28
Pozdrav,vjerojatno je vec ova tema ali nisam nasla. Zanima me kolko dnevno se smije piti šolja ovog caja? I da li mogu normalno fubkcionirati ako to pijem?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vanzemljak27

klada1115

Aktivan Član
09.05.2015
298
267
63
Treba radit kolacice u tom postupku se mora thc ekstraktirat na maslacu, mislim da caj nemoze imati djelovanje ako ga se pravi na taj nacin
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Ajd da i ja ne otvaram novu temu, a isto me zanima, jel mogu koristiti korijen poslije kultivacije iz organskog uzgoja za tinkture i slično? @WEEDetix @PowerSeed
naravno sve ostatkebiljke mozes za tinkturu ili caj pogotovo kod organskog uzgoja kod kovencionalnog uzgoja isto samo racunaj da nesto od gnojiva i ostalih dodataka uvjek zaostane biljci pa tako i korjenu
 

superoperater

Aktivan Član
17.04.2015
186
634
93
klada1115 mislim da si u pravu. Nacin sa cajem (vruca voda) je u suprotnosti sa cinjenicom da se thc najbolje rastvara u (sto) hladnijoj vodi, npr. kad se pravi bubble hash. Obicni caj nema zeljeni cerebralni ucinak izuzev ako se spravlja sa mlijekom, maslacem i sl. (kako je i opisano ranije). Po meni je bolje napraviti ice tea, pa ga samo podgrijat' zimi :joint::vutra:
 
18.10.2016
130
239
43
Pozdrav ekipa! Odlučio isprobati danas recept za čaj iz prvog posta, malo sam prehlađen pa mi se ne čadi i reko nikad nisam, pa bi mogao danas probati. E sad zanima me hoće li biti ikakvog učinka da stavim pola grama na 3 deci vode? Nisam par dana zapalio pa da me ne izvoza ko malog majmuna, inače stavim oko 0,2 g kada solo pušim, a ovo je više nego duplo, pa da ne bi pretjerao sa cijelim gramom :D