Časopis Neradnik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.02.2005
19
8
0
Prijatelji, naš časopis veoma podržava dekriminalizaciju marihuane i puštaćemo sve tekstove koje imaju bilo kakve veze sa travom koje nam pošaljete. Ukoliko neko želi stalniju saradnju, možemo otvoriti i stalnu rubriku vutra ili nešto slično. Ko je zainteresovan nek nam se javi na kontakt časopisa.

Unapred hvala. Redakcija

http://www.neradnik.rs
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XRumerTest

Jesse Pinkman

Aktivan Član
19.06.2013
80
95
0
dobro jutro.

znam da se mene ne pita da li treba pustati textove ili ne treba na vasem site-u ali licno ne vidim kakve uzajamne koristi bi ove dvije stranke (vutra.org i neradnik) imale osim ako se vutra.org nije u medjuvremenu izjasnila kao javno udruzenje za legalizaciju i uzgoj marihuane cija je upotreba, uzgajanje i konzum zakonom zabranjena?

zanima me misljenje moderatora...
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
34
Prodajem kucu na klizistu,nije puno presla :)

Mislim da mu admini trebaju progledati kroz prste,jer ipak se radi o stvari za koju se svi zalazemo.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
mladifilozof je napisao(la):
i puštaćemo sve tekstove koje imaju bilo kakve veze sa travom koje nam pošaljete. Ukoliko neko želi stalniju saradnju, možemo otvoriti i stalnu rubriku vutra ili nešto slično.
Podržavam ovako nešto. :thumb:

Još samo da se nađe par kvalitetnih osoba s foruma koji bi pisali članke, ili barem tražili i prevodili strane vijesti koje se in/direktno tiču i nas.
 
20.08.2013
13
27
3
34
Javljam se za prevođenje eng/hrv svako iskustvo je dobrodošlo pa stoga ako imate neke tekstove koje treba prevesti stojim na raspolaganju :)