Časopis Trava

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
isprinto prva dva broja i ode tinta u printeru hehe, printat cemo i treci, samo ako moze sugestija oni neki djelovi gdje su velike crne kocke preko pola stranice a unutra bijeli text ako mozes to malo sredit brate pojede crnu tintu u sekundi, inace svaka pohvala. Bas je cool imat takav casopis na stolu hehe. Evo ko kod da ga je vidio listo ga je i cudio se cudu da to uopce postoji. i svi hvale
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
sugestija, ono sto meni fali je kod cool gadgetsa i neki link ili naziv prozivoda da lakse mozemo naci pri kupovini
 

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
Svaka cast, procitao sam cijeli tvoj tekst na pocetku. Komentare nisam puno citao jer ih je previse. Super ideja! Trebalo bi to napravit svakako! Zelim barem na neki nacin sudjelovat u edukaciji ljudi o marihuani i njenim djelovanjima te razlozima zasto je zabranjena. Mislim da bi bio veoma popularan materijal ako bi se drzava/e slozila/e! Stoga se javljam ako mogu pomoc na bilo koji nacin! REP+
 
10.05.2013
13
19
0
56
Pozdrav od srca do ideologa i urednika na ovako cool idei i trudu da nam omoguci nesto lijepo a ujedno i korisno.Volim da pisem,a vec dugi niz godina se bavim volontiranjem udvije N.V.O organizacije ,jedna se bavi pomoci i resocijalizacijom bivsih ovisnika,a druga ovisnicima nudi konkretnu pomoc,pocev od zdravstvene,legalne i.t.d.Studirala sam jezike u Gracu-Austrija te tako da osim njemackog veoma dobro poznajem italijanski (kao 2-gi izabrani jezik,a i zivjela sam u Italiji 12 god) i engleski,makedonski (vec 7 god radim u Skopju)i bugarski tako da nudim svu svoju pomoc i se stavljam na raspolaganje kad god je to potrebno!? Izvini ako se ponavljam ali od malih nogu sam veliki obozavatelj pisane rijeci (a i prirodno sam glupava za matematiku) pisem prozu i poeziju tako da bi mi bilo veoma drago da stupimo u kontakt razmijenomo neke ideje i stavljm na raspolaganje sav strucni materijal koji posjedujem kao i sva svoja iskustva.Unaprijed se radujem nekoj potencijalnoj saradnji.
Golem pozdrav od Skopje-Sarajka
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

feforon1987

Aktivan Član
07.10.2014
85
47
18
Evo ja več neko vrijeme razmišljam otvorit na webu neki časopis odnosno na nekoj domeni ..ako ima zainteresiranih za slaganje weba nek se jave na pp.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Muskolo

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
dobro kakva je to sad rasprava o facebooku preko 3 stranice i kakve to veze ima sa ovom temom ? Mene zanima jel izlaze novi brojevi ili je ovo propalo ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HRraptor

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Spam rijesen. Mislim da se projekt nije nastavio. Hrpu vremena je odlazilo na pisanje clanaka, lektoriranja a bogami i prijelom teksta. Za clanak o automaticima mi je trebao jedan cijeli dan.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doomer

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
vjerujem ti @Bizzzo ali sav trud se isplatio ovi casopisi su bili genijalni, steta je ne nastavit tako nesto.

travahr was last seen: Aug 21, 2013, jel se neko cuo sa autorom teme i sto on kaze ?
ja bi isto pomogo drage volje ako treba (prijevod, lektoriranje), lp
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Autora teme imam na Skype, odustao je od svega jer je ulagao hrpe vremena u cijelu ovu pricu vecinom sam. Tu i tamo je ulijetala neka pomoc, medjutim da bi se zadrzao na razini gdje je bio trebalo je puno vise vremena i truda kojeg na raspolaganju nije bilo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doomer