Časopis Trava

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
jos par brojeva i krecemo u prozvodnju :ludak

TRAVA @ featured by vutra.org

hahaha vec vidim sebe kako ih kupujem na kiosku :)
ja cu se sad bacit na citanje, nikad dosta ponavljanja gradiva, ili jos bolje, novih informacija :)
pohvale naravno trava, samo nastavi :)

peace out !
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.156
233
Časopis za svaku pohvalu,ovaj drugi broj me iznenadio,sve bolje i bolje,neka,samo nastavi i ako zapne gdje ima nas ;)
 

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
Ako ga mislim povećati kako sam zamislio bilo bi super da se uključi više ljudi. Za sada sam imao tri osobe sa tri članka i to mi je uvelike pomoglo.

Razmišljam o smanjenju formata ali povećanje broja stranica.

Predlažite teme slobodno pogotovo ako ste zainteresirani pisati neku. Nije to puno teksta. Duplericu teksta napišete za dva sata, ubacite slike i to je to.

Predlažite ideje pa ću ja slagati u postove pošto se ovdje ne može editirati prvi post.
 

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
rastafari, rastafarijanstvo - da, al rastafarijan IZAM - ne.. IZAM je negativna riječ/stvar/pojava pa je izbačen iz jezika ;)
 

PinkFrojd

Aktivan Član
16.01.2013
143
48
28
48
Ja bih savetovao da sa svakim sledecim brojem idu i linkovi od proslih brojeva, mislim sve da bude u jednom postu, ako ova tema bude rasla da se clanovi ne vitlaju po stranicama trazeci gde je link za koji broj, ako to nije problem. Mislim da bi bilo prakticno, pregledno, funkcionalno... link ispid linka, prvi, drugi, treci (jedva cekamo:)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
mogo bi napisat clanak, kao uvod o uzgoju, ili o upotrebi konoplje u gradjevinske svrhe, uglavnom clanak o svim pozitivnim stranama konoplje i vu... neki clanak koji ce promjenit i najvecim skepticima razmisljanje... ako se sjetim cega pametnog, posaljem na pm :)

peace out !
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
zna se... zna se na vutra.org... nezna se na fejsbuku i u hrvatskoj.... zato moramo informirati ljude vise o tome, ne samo o tome nego i o koristenju sjemenki za proizvodnju itd itd...

peace out !
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Odlicno! Malo ali slatko. Bitno je da radimo nesto, nije bitno da to bude u megalomanskim razmjerima. Pokazali smo da moze ovako, tako da vjerujem da je svima jasno da moze i vise. Glavni je problem sto treba u startu filtrirati informacije jer i netocnih je hrpa. Nakon toga prouciti sta pise te najcesce prevesti sa engleskog, s tim da tekstovi i nisu bas pisani za cisti prijevod, potrebno je razumjeti sta se prevodi. Da ne spominjem kako je provjerene literature jako malo. U svakom slucaju i dalje zelim sudjelovati! :)
 

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
Članak o industrijskoj konoplji obavezan u slijedećem broju. Štoviše teksta bi trebalo biti bar za 3-4 A4 formata jer toliko se i može pisati. TRebalo bi pokriti sve od toga gdje se i kada koristio. Kako se vratio nazad u proizvodnju. Što možemo sve dobiti. Kako je u svijetu kako je u HR. Zakon nam se vratio pa se može saditi ali samo za sjeme i prehranu još ništa od materijala. Ako je netko zainteresiran za napisati baš jeben tekst neka se javi.

Trebam tekst o medicinskom ulju kanabisa. Sve tko kada, SImpson, Kako se pravi, koliko se dozira, za što se sve koristi.

RAstafarijan može da, definitivno.

Poznatu osobu ću ja odraditi i biti će to Rick. Još čekam odgovor za intervju.

Trebao bi i tekst zemlja ili hidro.

O uzgoju ne znam da li bi smio pisati. Prvo kažnjiv je zakonima drugo mogao bi netko prtumačiti kao nagovor na djelo što je isto kažnjivo pa našim sjajnim zakonima.
 

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
Oprah je napisao(la):
Odlicno! Malo ali slatko. Bitno je da radimo nesto, nije bitno da to bude u megalomanskim razmjerima. Pokazali smo da moze ovako, tako da vjerujem da je svima jasno da moze i vise. Glavni je problem sto treba u startu filtrirati informacije jer i netocnih je hrpa. Nakon toga prouciti sta pise te najcesce prevesti sa engleskog, s tim da tekstovi i nisu bas pisani za cisti prijevod, potrebno je razumjeti sta se prevodi. Da ne spominjem kako je provjerene literature jako malo. U svakom slucaju i dalje zelim sudjelovati! :)

Oprah koje su informacije bile netočne?
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ma informacije opcenito o vutri. Odnosno razni blog postovi i sta ti ja znam koje sam konkretno ja pregledavao ne bi li napisao clanak :) NIsam mislio na casopis :)
 

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
Dakle teme za novi broj

Napisat ću samo one za koje trebam pomoć

Rastafari - duplerica

Industrijska konoplja - 3-4 stranice. Sva priča. Malo povijesti, puno današnje upotrebe. Nabrojati najbitnije proizvode. Prebaciti se na priču zaostale hrvatske. Vidjeti naš zakon te objasniti priču o konoplji u nas i kako se samo sjeme može koristiti. Konfilkt zakona medicine i 0.0% THCa sa 0.2% u industrijskoj konoplji.

Uzgoj u zemlji - Cijela priča od sjemena do ploda ali se nigdje ne smije spominjati trava. Znači sjeme biljke stavi se u vodu, stavi se u zemlju. Polijeva se tako i tako ali uvijek riječl biljka. Na taj način pišemo o biljkama općenito. Netko ni to ne zna pa će naučiti općenito o zemlji. Ako vam se da proći kroz supstrate zemljanog uzgoja, vermikulit, kokos, itd. - duplerica

Medicinski ulje kanabisa? - I sve o njemu duplerica

Ako ima zainteresiranih samo odgovorite na post i okačite nick kraj teme.
 

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
Širim malo projekt da vidim koji će medij biti bolji. Nova ideja uz časopis je i radio trava. Vutra radio postoji ali je samo glazba u pitanju. Ovdje bi volio govoriti o kanabisu i educirati ljude. Nekima zvuk bolje ostaje u sjećanju.
Adresa je Travahr is on Mixlr. Mixlr makes broadcasting live audio simple. S...

Svakim emitiranjem biti će dostupan podcast. Svi su slobodni se uključiti. Gledam još kako tehnički riješiti skype.
Danas test program u 16:20