Čekati ili iščupati?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.02.2010
19
0
0
94
Mislim da će duže potrajat garant do branja nego inače, al probat ću izgurat s ovim što imam. Mislim još ubacit ogledala sa strane, to će ojačat svjetlost.
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Sa 30 dana bi trebale biti skoro na sredini cvetanja,a tvoje izgledaju kao da su na samom pocetku,znaci ovom brzinom zakljuci sam koliko ce ti jos dana trebati. Isplati li ti se da zbog par gr drzis na cvetanju toliko?
Drugo ne stavljaj ogledalo. Trece...sta vise reci...

Evi i Haze ti rece. Da je ogledalo ok box bi mi vec izgledao kao disko...
 
13.02.2010
19
0
0
94
Evo dodana još jedna štedna žarulja i sad je toplo ko u inkubatoru. Više se ne usudim jer nemam nikakav ventilator a i ne znam ga sastaviti (pc) . Mislim da ću promeniti topic u ''Čekati -do kad'' :)
Fala na svim dosadašnjim savetima, sam dajte i dalje.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
pa puno lakše sastavit vent od žarulja

Samo trebaš prerezat žice i spojit ih na žice od adaptera onoga di možeš mijenjati napon, trebat će to vjerojatno više ventova tako da jednostavno kupi više istih i žice iste boje zalijepi skupa i spoji s jendom žicom od adaptera a druge boje s drugom (mislim da ima i treća žica, žute boje valjda i ta ti en treba nigdje bit spojena), ako slučajno ne radi kad spojiš imaš polaritet za promijenit na adapteru i trebalo bi raditi kad to promijeniš
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
i ogledalo nikako nemoj stavljati jer ce ti to spaliti biljke a i vent.ti je prijeko potreban pa rijesi taj problem
 
13.02.2010
19
0
0
94
Video sam danas da su mi se u pdnozju pistila,tamo odakle pistil izrasta ona cahura,postala tamnije zelena i izgleda ko da se susi.To se vidi tek na nekim mestima.Sta sad da radim i kad trebam prestat sa zalevanjem pre branja?
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Brale nediraj tu biljku prije 70 dana nikako i kad nabroji 70 neka je još koji dan....
Ako su te slike gore prije par daana od nje onda je baš tužna....
Svejedno istjeraj je do kraja neka odradi pa koliko god bude.....
Zadnji 7 dana nezalivaj eto ti odgovor da nekompliciram....
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.682
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Tvoja situacija , tj. sitaucija tvoje biljke zahtjeva da prestaneš brojati dane . Ovako biljke kod mene izgledaju nakon 10 dana cvata . Tako da zaboravi na brojanje i čekaj da se cvjetovi popune ... Pa čemo onda vidjeti kako i šta dalje .
Ali ovako od oka još bar 30-40 dana ...

Neznam ...što više gledam to mi više liči na multiple stres ... od čupkanja lišča i sl. do neredovitog fotoperioda ... Ko če ga znat .
 
13.02.2010
19
0
0
94
Ma glavni problem je šta je ona bila na prozoru dok nisam usao u forum i skužio neke stvari. Pa se previše izdužila i zakržljala.Od kad je u kutiji krenulo je na bolje.
 
13.02.2010
19
0
0
94
Pitanje: danas sam primetio da mi je box pun kapljica okolo po foliji i zamagljen je. Šta to znači? Jel može bit problema s tim?
 
13.02.2010
19
0
0
94
ajde ljudi hitno je, jel se može javit truljenje cvjetova zbog visoke vlage ili?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.