Čempresi i vutra

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.07.2018
66
259
33
Pozdrav svima vutrasima.:thumb:
Naime imam takvu situaciju gdje bi mi igrom slucaja cempresi pomogli u sakrivanju najdraze biljke prilikom cega ne stvaraju "sjenu" od sunca, dakle biljke bi bile na direktnom suncu.
Situacija je takva da su ti cempresi stari najmanje 10 god( barem koliko ja znam) i visine nekih 5m. Cempresi-Arizona-za-ogradi-golemi-i-mali.jpeg

Radi se o cempresima slicnima ovima sa slike (skinuto sa neta jer nisam bio u mogucnosti slikati). Posto ti cempresi relativno sporo rastu znate li mozda kojim gnojivom i kolicinskim zaljevanjem (do sada nikad nije bio zaljevan) bi ubrzao rast? Bitna mi je visina i gustoca naravno. Nisam uspio naci slicnu temu pa sam otvorio novu, mozda nekome bude takodjer korisno. Hvala vam na odgovoru i samo:spliff:::listomahanje::
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
cempes gnojivo za crnogoricu sa dosta dusika ima plantela naprimjer ali i drugi
zemlja ispd cempresa je jako kisela pa nece pasat canabisu ako ces ga sadit u zemlju direkt u teglama prolazi
 
04.05.2012
178
169
43
39
Da i ja ubacim svoje iskustvo. Ta prica o kiselosti tla i slicno mi nikako ne pije vode, recimo teoretski samo ( :D ) da sam bio primoran radit to u brdu gdje su iskljucivo borovi sa jako jako puno iglica po podu, crvena zemlja i sl.. U sustini jedini problemi su bili - jako cesto zaljevanje zbog visokih temperatura i gusjenice, jer ih oko borova bude puno. Iskopas rupu, stavis zemlju da valja i adio