Čišćenje bong-a, water pipe-a i sličnih/ STAKLO!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Prije neki dan sam pazario mali bongić i tako prešao
u profi igrače :)



Nakon kratkog proučavanja po internetu isprobao sam 70%tni alkohol
zajedno sa morskom soli. Vše soli, manje alkohola i jako dobro
sve skupa protresti... fino je očistilo,ali nebi bilo zgorega da sam tresao
još malo :p

Zanima me kako se vi nosite sa tim pitanjem koje muči cijelo čovječanstvo :D

:maryjane:
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Fin ti je bongić....

Čuo sam da se može čistit sa onim COREGA tabletama za zubne proteze....
Trebalo bi probat....
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
e vidiš nisam svoj još ni jednom čistio a stvarno bi trebo pošteno se usafto
Ja sam si konto uzet onu stvar za boce prat i čisto ga likvijem oprat jer je moj onako cjev samo pa bi mogo ga s tim
Tužno što mi je kroz bong više salvije nego trave prošlo koliko je rijetka trava u ova tužna vremena
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Imao sam identican bong - jeben mali bullet. Samo bi ga nakon upotrebe stavio u toplu vodu i ono njesra ra pranje sudja i pustio tako da stoji. Poslije cetkica i ko nov. Ovog je lako za cistit
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Corega tablete rade odlicno.
Znam kada moji stari cisti proteze neljepljene sa nikotinom i to pocrnele.
Stavi ih u casu sa vodom uvece, doda jednu tabletu i ujutro bliste od cistote..LOL..:icon_mrgreen:

Pozdrav..:ludaci_lol:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ja ne perem bong (izuzev cjevi i lulice gdje se skuplja najvise smeca i razvija najvisa temperatura koja bi to smece mogla "reciklirat" u oblik u kojem ga mozemo udahnuti ponovno)..
U zdravstvene svrhe po mojem misljenju pranje ostatka je nepotrebno ako se voda mjenja svaki put.. jedino ako je estetika cilj..

Bong dozivljavam kao i japanski wok.. a sto je wok stariji vise se cjeni jer ima vise zapecenih aroma od hrane u sebi posto se cisti samo uz pomoc vruceg ulja i krpe nakon kuhanja..
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33

evo slika moje spravice :D ista stvar kao ovo od glossyja samo sto je drukcija...i ljepsa :p hehe:ludaci_lol:
ispod nje je druga spravica koja sluzi za ciscenje prve...
uglavnom vrlo jednostavno...napunim lavor sa vodom i dodam neki detrdzent koji imam...ali to je neki 100% prirodan ovo ono...ne ostavlja nikakav miris nit imate neki glupi okus u ustima kad pusite...bas super stvar...inace nebi ja to s nicm drugim ni prao...radje ga ni nebi prao...
uglavnom pustim ga nekih 5-10 min da se natapa unutra i onda se sva ta sranja omeksaju i to pa se lako skidaju...ono sto samo ne otpadne prodjem sa ovom malom cetkicom i to je to...inace imam srece sto sam nasao tu cetkicu jer mi je bas taman i stignem do svih dijelova ovog malog staklenog ubojice pa ga mogu bas lijepo ocistit.... :D

@bruno e molim te nemoj pocinjat sa tim bong ili water pipe jer toliko se o tome tu svadjalo da ono...uglavnom gledaj to ovako...ako ti mislis da je to water pipe to je water pipe i to je to...moze bit sta god pozelis :D
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
uuu niceee wutra kolko para je taj mini killer? trazim vec duze vremena neki super mini portabl divajs a ovo mi se cini taman!
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
pa slone pa pokazivao sam ja to tebi al ocito si zaboravio...uglavnom neznam koliko dodje al mislim da je bio jako jeftin jer mi ga je frend donio iz rima kad je isao na maturalnu...al bas je taman i ljep je...i lakoje naci neku kutijicu za njega jer nije velik...inace u smartu u zagrebu kad sam bio sam vidio slicne pa skoro iste ako se ne varam... :D
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Ok, uvjerio se i tako radim ubuduće...prvo
alkohol i sol da uklone mast i nečistoću, a onda idu 2 tablete
za zubne proteze da maknu kamenac sa
dna koji se nakupio jer je vlasnik bio prelijen isipati vodu nakon pušenja :D

:maryjane:
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Prije neki dan sam pazario mali bongić i tako prešao
u profi igrače :)
Daj pa stavi sliku, ja sam vidio samo neki pajp... :bananabang::bananabang:

Sorry morao sam
:evilking:

Inače odlično mi izgleda, baš je simpatična spravica :whacky023: A što se tiče čišćenja, da, mogu one tablete za zubne prozete ali puno jednostavnije je uvaliti alkohola i soli, dobro protresti i eto ga... ko novi...
Staklo FTW :bananallama: