Čišćenje grindera.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
igla za sivanje uvijek pomogla xD stvara mi se u grinderu nesto smedje onako tocno na rubu i isto kad vrtim, jace je trenje osjeti se i samo zajebaje te xD ljepo ocistis i nema problema :D
peace out!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ja ga nisan čistio nikako bar dvije godine. Kad nestane i počnem strugati zapalit ču sve sorte koje sam do sad mrvio u njemu:icon_lol: Čačkalica je dovoljna za privremeno čiščenje, kad počne detaljno čiščenje nečim tvrđim za iskopati pljugu to če mi biti vjerovatno šok:(
:icon_mrgreen:
 
19.12.2010
42
8
0
33
Probal sam iglom i samo sam zarezal metal, nejde i dalje, neke malo skinem vrti se dobro, stavim opet nutra i isti *****. Mozda je u grinderu stvar, 120 kuna u vjetar. :sick:
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
dobra ideja, meni su se dosad dva alumnijska zaglavila tj ima masu hasha u njima,
evo sad koristim plasticni i puno lakse mi izgleda sastrugat
dok je aluminij skoro pa nemoguce (bar na ovim mojim)
jer se ostruze i sami metal,
pomocit cu ih sve u allkohol definitivno hehe
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Mog sam cistio ee pa ni nesecam se kada. Stavio bih ga u vodu jedan dan i sutra bilo lako za ciscenje ( jaki mlaz vode, stapici za uvo ).
Citajuci ovu temu palo mi na pamet nesto interesantno. Dok sam posecivao raznorazne dilere i koristio njihovu robu grinder sam morao cistiti svakih mesec dana, a otkako koristim svoje nemogu da se setim kad sam ga cistio. Interesantna svar ko zna sta je sve zavrsilo u mojim plucima i organizmu.
Tako da nikad vise od dilera ako se nema nema ako ima ima.
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Čišćenje grindera...naravno!im pocne zaglavljivat znaci da je vrijeme da ga sastružem i popušim smolu hehe
Aluminijski su najgori za struganje,odrzruže se dosta metalne piljevine
Plasticni su ok za struganje,ali njih možete ko i aluminijske potopiti u alkohol,onda čistiti čaćkalicom jer smola omekša u alkoholu,istresti na tanjurić ili neku posudicu cekati da ishlapi i postrugati hash hehe :D

Drveni su dosta dobri,moj je bio od maslinovog drva sa metalnim šipkicama unutra,ali ga nemam više dao frendu na poklon,on ga poklonio drugom itd....u ove 3 godine dosad je promjenio 5 vlasnika :D