Čokoladno !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
evo decki odlucio sma podjelit s vama svoju tajnu dobrog uspjeha i garantiram da je predobro :D

znaci radi se o cokoladnom kolacu koji zabija :DDDDD
ukratko da vam kazem, morate prvo napravit maslac od vutre.... na ovaj nacin :
YouTube - How to make cannabutter (AKA Weed butter)

kada napravite to sve...
napravite onda kolac po ovom BRZI ČOKOLADNI KOLAČ - Kuharica.hr
i samo di pise 250g maslaca, vi stavite taj svoj maslac, i jos vam ostane za neku salsu i tako :DDDD

sve u svemu po receptu radite gore i nemozete lose napravit tako da se nemate nicega bojat da cete baciti vutru uzalud :D
treba vam samo 10g vutre i malo novca uloziti u sastojke za kolac i cannabutter i to je to :DD
razlog zbog kojeg ovo djelim s vama je da sam presretan sta sam to napravio po 1 put i da je tako dobro ispalo od samo 10... a imam jos za 5 dana da se razbijam :D
 

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
DJSoFasT je napisao(la):
evo decki odlucio sma podjelit s vama svoju tajnu dobrog uspjeha i garantiram da je predobro :D

znaci radi se o cokoladnom kolacu koji zabija :DDDDD
ukratko da vam kazem, morate prvo napravit maslac od vutre.... na ovaj nacin :
YouTube - How to make cannabutter (AKA Weed butter)

kada napravite to sve...
napravite onda kolac po ovom BRZI ČOKOLADNI KOLAČ - Kuharica.hr
i samo di pise 250g maslaca, vi stavite taj svoj maslac, i jos vam ostane za neku salsu i tako :DDDD

sve u svemu po receptu radite gore i nemozete lose napravit tako da se nemate nicega bojat da cete baciti vutru uzalud :D
treba vam samo 10g vutre i malo novca uloziti u sastojke za kolac i cannabutter i to je to :DD
razlog zbog kojeg ovo djelim s vama je da sam presretan sta sam to napravio po 1 put i da je tako dobro ispalo od samo 10... a imam jos za 5 dana da se razbijam :D

Ovako imam jedno pitanje za tebe. :)

Planiram napraviti takav kolac ali ne od deset grama vutre vec od feniksovog ili ti kanabisovog ulja. Imam nekoliko mililitara doma. E sada, dali se u taj recept za maslac moglo nekako ubaciti to ulje. I ako da na koji nacin bi ti to napravio :D

:181:
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
pa kad znaci radis tu smjesu za kolac, ubacis unutra ulje... vjerovatno bi bilo odlicno ali neznam u kolicinama koliko treba da bude dobro :DD ali definitivno vrijedi isprobat :D
sretno :D
 
15.03.2011
3
0
1
46
evo upravo citam i porbacu napraviti taj kolac. Molim te napisi koliko je jak kolac s 10 grama? Nakon koliko se komada kolaca vec cutis u balunu? Ono mislim koliko kockica je dosta poisti i nakon koliko vrimena cutis da si high? Da li je preslabo ako bih napravio s 5gr. Aj fala na odgovoru
 

idoser

Aktivan Član
09.02.2011
61
3
8
46
pozdrav . ja sam ih radio i fakat su predobri. isplati se potrošiti vutru na njih. kuhaj što duže u maslacu i dalje radiš sa time što želiš. možeš i sarmu napraviti sa tom smjesom.. udaraju nakon 45-60 minuta i fenomenalno je. al ne smiješ pretjerati sa konzumacijom. može ti biti zlo i muka.
sve u svemu opet ću ih raditi, predobri su
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
sibenik je napisao(la):
evo upravo citam i porbacu napraviti taj kolac. Molim te napisi koliko je jak kolac s 10 grama? Nakon koliko se komada kolaca vec cutis u balunu? Ono mislim koliko kockica je dosta poisti i nakon koliko vrimena cutis da si high? Da li je preslabo ako bih napravio s 5gr. Aj fala na odgovoru


ako stavis 5 u maslac naravno da ces morat vise pojest da ti bude nesto :DD ali sa 10 sasvim solidno ja pojedem 3-4 kocke kolaca i nakon sat , sat ipo to je to :DDD sve u svemu imas dosta toga :D
 

idoser

Aktivan Član
09.02.2011
61
3
8
46
najbolji su ti kukisi. zbog jednostavnosti. u raskuhani margarin staviš brašno, cimet, nadrobljenu čokoladu i to ti je to. mixaš to da dobiješ malo tvrđu masu. i napraviš ih debljine 1 cm, oblikuješ ručno, da izgledaju kao oni krašuljci recimo. ja sam i smrznuo masu, pa vadio po potrebi. sve u svemu fenomenalna stvar.
 

idoser

Aktivan Član
09.02.2011
61
3
8
46
ja sam radio sa margarinom za kolače. mislim da je bila rama. i bili su predobri. frendovi mi poludili za tim i sad čekaju:))))
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
idoser je napisao(la):
ja sam radio sa margarinom za kolače. mislim da je bila rama. i bili su predobri. frendovi mi poludili za tim i sad čekaju:))))

nikako raditi margarin od vutre... radi se maslac od vutre jer se maslac apsorbira thc u sebi kad se kuha i sav thc iz vutre koju ubacimo udje u maslac, da margarin stavis, nista nebi uslo u margarin jer nije masan.... sve u svemu raditi s maslacom obavezno....
 

idoser

Aktivan Član
09.02.2011
61
3
8
46
a kaj je onda mene udarilo??????????? cimet i čokolada!?!?!?!?! kaj pričaš DJ FAST??????? radio sam ih 4 puta i svaki puta smo svi popadali. al možda od čokolade i cimeta, ne znam..
kuhanjem margarina voda koja je u njemu ispari, te ostaje masnoča na koju se prima THC...ako nisi znao i margarin ima u sebi masnoče...hmmmmm
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Margarin ti je u biti centifugirano biljno ulje i dodano mu je par stvari da bi bilo čvrsto na sobnoj temp(ono šta piše hidrogenizirano,itd.). Stvar je u tome da je toliko obrađeno da ima skoro nikakvu prehrambenu vrijednost, samo "loše" masnoće koje se teško razlažu u tijelu.

A maslac se dobija iz vrhnja, odnosno mlijeka i sadrži dobar(čitaj: zdrav) omjer masnih kiselina koje omogučuju da se lako veže na druge stvari i razlaže u tijelu.

Vezali su se kanabionoidi i na margarin,ali si ih dosta i bacio jer je margarin smeće:shit2:
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
prijatelj foruma vam je ljepo obrazlozio... :D samo radite kako je objasnjeno u prvom postu i garantiram da ce ispast genijalno, meni ce bit sad drugi pokusaj... sa 20-kom, nadam se da ce ispast jace... mora ispast jace :DD peace :D
 
15.03.2011
3
0
1
46
mi radimo danas kolac a maslac je napravljen ima vec par dana i dobro je ispao. Sad jos triba testirrati jacinu :)

Samo neznamo da li ce kuca ''smrditi na grass'' i kad se bude pekao kolac istim intezitetom kao sta je ''smrdilo'' kad smo pravili maslac
 

airman

Banned
Banovan
27.12.2008
3
0
0
36
e jesu ti kolaci stvarno tolika ludnica kao sto svi pricaju? Ja sam iz fazona da stavim jedno 50 gramica pa ko ziv,ko mrtav...
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
DJ Odlican je recept.
Naime, maslac sam pravio po Vutragenjevom recpetu ovde, dok sam kolačiće pravio po ovom receptu što si preporučio, ali evo da ako neko želi pogledati a da ne klikće :
25 dag maslaca
25 dag šećera
1 vaniiin šećer
4 žutanjka
15 dag čokolade
12 dag badema
25 dag brašna
1/2 praška za pecivo
4 bjelanjka
Izraditi ujednačenu biskvitnu masu od pjenasto izmiksanog maslaca sa šećerom i vaniiin šećerom dodajući žutanjke, naribanu čokoladu i usitnjene bademe. Miksajući dodati brašno s praškom za pecivo. Na kraju umiješati čvrst snijeg bjelanjaka. Masu rasporediti u pouljen i pobrašnjen pleh i peći u zagrijanoj pećnici. Pečen biskvit preliti čokoladnom glazurom ili posuti šećerom u prahu. Pekao sam 175C nekih 15-20 minu. Pazite da ne zagori, meni je :(

E sada feeling, najlijepši.
Naime, ja sam prvo kuhao i pravio maslac od 125 g maslaca ( sa dvije šake lišća), koji mi je dijelovao malo slab, a pošto sam imao još lišća u frizu, napravio sam od 250 g maslaca i oko 3 šake lišća.
Kolačića sam dobio jednu tepsiju, koju sam isjeckao u 6 redova, doduše malo su mi zagoreli i nisu baš mjekani, ali uz mlijeko idu odlično. Tak da ujutru pojedem oko 3-5 kom, dok ostatak od oko 5 kom ponesem pa grickam tokom prijepodneva.
Cijeli dan sam opušten, nasmijan, usta mi se suše kao puludijela. Povremeno imam napade, da li endorfina u mozak, ali jedino tako mogu opisati taj osjecaj, super je. Snage imam cijeli dan, sjutra nisam umoran, niti mi išta boli.
Eto, toliko od mene, uživajte.