Čudna situacija...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MrLaki

Aktivan Član
25.08.2010
139
9
0
40
Hehehehe cudo niste pustili da naraste metar pa da pitate jel to to,salu na stranu ima kristala po biljci steta sto nije ono sto treba da bude :) ko zna sta ste vi dobili,i steta sto ste bacili ostale semenke...Citajte forum i polako sklapajte deo po deo slagalice a posle cete i da pusite svoje bilje.svako dobro
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ma ne znam bash..i bash da su im dvije identichne biljke izrasle..hmm....jer..ako je zemlja puna korova i svakakvog sjemena-tada bi im svashta izraslo ,a ne samo ova dva "kusha"*
a ova opcija sa sjemenkom naopako...tu si me vec zbunio...( ne raste biljka onako kako ju mi okrenemo...vec onako kako ona zheli.mozhesh ti sjemenku okretat kako hocesh...ona zna gdje tjerat korijen a gdje tjerat stabljiku )
kako god...nemamo dovojno informacija da bi mogli pogadjati o chemu je tu rijech i kako je odshlo do ovoga...steta shto nemaju fotografiju te domachice sa sjemenom..mene to kopka...cisto me zanima da vidim shto se sve nadje na cesti i u "slobodnoj prodaji"...

Idzuo...ponuda stoji..ako se odluchite ponovno pokushati..a shetat bi bilo da ne iskoristite..ako ste vec slozhili uvjete za uzgoj..slobodno pitaj/te..ma koliko se pitanje apsurdnim chinilo..bolje pitati nego 5 tjedana protratiti.( uvjet je da ste punoljetni )..

*"kush" - neke su kush sorte poznate po deformacijama i mutacijama...
(ili se mi smijemo a oni imaju "duckfoot" hibrid)
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Slažem se s tobom u tome da je cudno bas da su dobili dvije identicne biljke necemo iskljucit tu verziju (po onom sve je moguce),ali opet tko zna šta im je dao taj što im je prodao tako da ne znam,a ovo za stranu sjemenke ne znam sta te tu imam zbunit po pravilu se korijen stavlja dolje,a sad el moguce da kad se stavi korijen prema gore znaci 90° sumnjam da se on okrene na pravu stranu jer korijen sam po sebi i dalje raste pod zemljom jer je zaljevan i na kraju bi izbio na povrsinu jer ne vjerujem da korijen zna da treba ic gore jer on je okruzen zemljom 360° oko sebe,a kad je korijen prema dolje on normalno raste i ajmo reci "zabija" se u zemlju i tako gura listove prema gore sto je normalno i to je moja teorija,sad ne znam mogu biti u krivu znam da korijen ide prema dolje i da se nadam da mi nikad nece ovako nesta izrast... I ne znam el se ovo odnosilo na moj komentar pa sam za svaki slucaj odgovorio
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Pablo Escobar je napisao(la):
... a sad el moguce da kad se stavi korijen prema gore znaci 90° sumnjam da se on okrene na pravu stranu jer korijen sam po sebi i dalje raste pod zemljom jer je zaljevan i na kraju bi izbio na povrsinu jer ne vjerujem da korijen zna da treba ic gore jer on je okruzen zemljom 360° oko sebe...

kako god da posadis semenku koren ce uvek naci put ka dole, dakle moguce je da se okrene na pravu stranu, zapravo ne moguce, to se redovno desava, to sto je zemlja svuda oko njega ne igra ulogu i nije od presudnog znacaja za rast i razvoj i "usmeravanje" korena
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
Pablo Escobar je napisao(la):
...,a ovo za stranu sjemenke ne znam sta te tu imam zbunit po pravilu se korijen stavlja dolje,a sad el moguce da kad se stavi korijen prema gore znaci 90° sumnjam da se on okrene na pravu stranu jer korijen sam po sebi i dalje raste pod zemljom jer je zaljevan i na kraju bi izbio na povrsinu jer ne vjerujem da korijen zna da treba ic gore jer on je okruzen zemljom 360° oko sebe,a kad je korijen prema dolje on normalno raste i ajmo reci "zabija" se u zemlju i tako gura listove prema gore sto je normalno i to je moja teorija,sad ne znam mogu biti u krivu znam da korijen ide prema dolje i da se nadam da mi nikad nece ovako nesta izrast...

ok...razumijem ja tvoju logiku..ali ...shto onda mislish kako izraste biljka koja je posijana dritto u zemlju...dakle kada nije sjemenka stavljena na klijanje u vodu/vatu/maramicu..kako zna gdje da tjera korijen a gdje da tjera stabljiku-ako je komplet pod zemljom..a ima sjemenki koje su posijane i po par cm u zemlju pa niknu..
btw.. nije bilo nishta usmjereno na tvoj komentar...ali eto...hebga..nek se nadje.
edit to onako.." u revijalnom tonu"...nemoj zamjerit..btw. biljke su puuuno naprednije nego shto mi mislimo..ima toliko toga shto ne znamo...
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Ma oke to sam razmisljao logikom nisam imao priliku u praksi da mi se tako sjemenka okrenila uvijek sam prema dolje sadio korijen tako da :)) Vjerovatno se korijen vodi gravitacijom ili nesta slicno pa zna na koju stranu :D Ma nemas frke samo mi se cinilo kad sam procitao da je kao odgovor na moj komentar pa reko da odgovorim i ja :) Slažem se svakako da su biljke cudesne ne samo marihuana nego i ostale :D
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
covjek pokusava nesto posaditi i pusiti a sve sto vidim ovdje je neko ismijavanje i zaje*avanje... svaka cast izuzecima koji su fino pristupili i pokusali pomoc!
mislim stvarno... svi smo mi imali svojih bisera sto se tice svega, ne samo growa... pa ja do pred 2-3 godine nisam imao pojima i postavljao slicna glupa pitanja na forum i isto sve ko sada... dok nisam poceo citati i citati... i citati :) ali dobro vec kad nezna covjek kako izgleda biljka , niti nezna sta je zasadio, nema razloga pisati 15 komentara o tome kako to nije to ili kako je smijesno.. . mislim i ja sam se nasmijo, ali imajmo malo suosjecanja i sjetimo se nasih prvih i smijesnih trenutaka i pomognimo covjeku da postane pro grower ! ako to uistinu zeli, mi mu netrebamo, on ce sve sam, to svi znamo, ali ajmo ga usmjerit barem na pravi put ... ko sto se radi na vutra org:dada

evo majstore pocni od tuda https://forums.vutra.org/content/842-indoor-vodi-grow-u-3-koraka.html#263;-grow-u-3-koraka

nakon toga, kad budes znao neke osnove, prebaci se na https://forums.vutra.org/content/410-sadrzaj-portala.html
imas pod uzgajanje marihuane i unutrasnje uzgajanje toga koliko oces :) ako si odlucio growat, ili ako ste odlucili growat... nece vam biti problem nauciti sve sto je potrebno da imate svoju kvalitetnu zizu ;) a ako bi uzgajali ali bez da citate i mucite se i ucite... to znaci da vam nije dovoljno stalo do growanja i da trebate jos jednom razmisliti dali je to za vas...
u kojem god smjeru otisli , sretno !

peace out !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N and He-Man

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
DJFlyHigh je napisao(la):
... pomognimo covjeku da postane pro grower ! ako to uistinu zeli ...

covek je Registrovan 03-08-10, mogao je do sada doktorirati, a ovde se pojavljuje sa temom u kojoj nije u stanju prepoznati biljku, ajde molim vas

edit:
koliko kontam, taj avatar je njegova biljka iz 2010, rekao bih po ovom postu https://forums.vutra.org/unutra%9Anje-uzgajanje/7232-pomoc-za-pocetnika.html#post143648 i sad ne zna da ovo nije kanabis? a cuj, moguce je i to obzirom na ovakva pitanja https://forums.vutra.org/unutra%9Anje-uzgajanje/7232-pomoc-za-pocetnika.html#post143762 , nisam vise pametan
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Pablo Escobar je napisao(la):
ovo što je izraslo neki korov vec sta me uopce ne cudi jer svi znamo da dok bi drzali biljku jos u saksijama i slicno i kad zaljevamo da izrastu neke druge biljcice jer tko zna kakvu zemlju su koristili i slicno pa im je eto izrasto korov
:thumb: Inače jako česta pojava kod balkonskog bilja ukoliko se ne zaliva od ispod na tanjurić već od gore. Vjetar donese svašta u pitar i zaljevanjem od gore svašta može isklijat. ;)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
pa dobro mozda nije imao jos volje, ili ga nije zanimalo growanje...
ali najmanje sto mozemo uciniti je poslati ga na pravi put, pa neka on odluci oce krenuti njime ili ne...
ja sam to napravio... ako on oce growat i to mu je istinska zelja, zna sto mu je ciniti... a ako oce onako preko k*** vec sam mu objasnio...
isto tako mogo je bilo tko objasnit u par recenica mu napocetku i poslat ga na pravi put... a cijela stranica komentiranja a samo p od pomoci !
tu smo svi da si pomazemo medjusobno bez obzira na kolicinu upijenog znanja koje imamo, necemo mu objasnjavat kako se growa, dovoljno je 2 linka mu zaljepit a ostalo je na njemu...
a to power sta ti kazes, je, ali tako je kako je... 3 godine je na forumu a nezna kako izgleda list... ok , nezna, nezna... zato cemo mu mi pokazati kako izgleda! i jesmo ! u tome je stvar... i samo u tome, pomaganju !

peace out !
 
03.08.2010
13
0
0
32
Momci moji dragi ja nisam ovdje došao da mi se neko smije i podsmijava. O "boksu" sam čitao na forumu,nije puno uloženo ali je to to od prilike . Postavio sam temu isključivo radi ljudi koji su voljni pomoći i reći svoje mišljenje,a ne suvišne komentare. Kako god,ja ću svijetlo vremenski da uskladim sa fazom cvijetanja,pa šta bude na kraju...Biće slika. A evo ovdje par slika koje sam našao,biljkice koje su takođe malo "čudne".
Hvala vam na srdačnoj pomoći , većina vas iznad su pravi stručnjaci voljni pomoći ;)

re-veg?
Aussie Bastard Cannabis Redux | Cannabis Culture
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Idzuo nemoj se uvrijedit i razumijem te da ti se bas ne svidaju nasi komentari,ali mislim da moras i nas razumijet da nam je realno bilo jako smijesno jer je ovo najobicniji korov,a ti si nas pitao kako nam to izgleda i da si to posadio iz ganđe koju si pusio i izraste ti ovo u obje saksije jer svi znamo kako izgleda list od marihuane.Nemoj odustati citaj jos sklepao si fino box nabavi sjeme i nemoj samo dva posadit kao u ovom neuspjelom slucaju ako ces uzimat sjeme iz neke domaje koju pusis uzmi najmanje 5-6 vidi kolko ti stane u box jer nikad ne znas kolko ce bit muskih,zenskih i hermica
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
Idzuo je napisao(la):
ja ću svijetlo vremenski da uskladim sa fazom cvijetanja,pa šta bude na kraju...Biće slika.

nadam se da ne mislis to na one biljke koje si u prvom postu pokazao...
i nije stvar samo o boxu za uzgajanje da ti treba , puno vise je toga sto se tice uzgajanja vu, dublja je tema od svemira... ali da krenes treba ti ponajvise znanja, volje, nesto sitno para i pameti da bi uzgojio dobre kifove ! ako mislis da mozes i oces kreni na ciscenje i procesljavanje foruma :)

peace out !
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
ajde ajde Idzuo samo ti stavi na 12/12 režim,samo pazi da ti lubenice ne procvatu iz toga.....ebate jesi smješan,pa daj usporedi list sa svog avatara s ovim što ti imaš,ti si očito samo ovu pušio....daj malo prolistaj forum da vidiš biljoza...:eek:hno:
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
sto se mene tice moze :lock:
samo sam htio da objasnim idzuou u cemu je stvar kod growanja kad vec growa ...

peace out !
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
nemoj Power zaključavat da vidimo cvijetove kad čovjek prebaci na 12/12...:cvetak:ludak
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.