Čudni ljudi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Ne znam brt, bio sam u Americi, pušio s likovima masovno, na bogatunskim privatnim zabavama, s crncima i Latinosima u parku, sa Antifa klincima na koncertu, s gospođom kod koje sam stanovao, s najrazličitijim svijetom u najrazličitijim prilikama, i sve i jedna sprava koja mi je došla u ruke je bila smotana po svim pravilima i propisima, bez dodatka duhana i sličnog kancerogenog smeća.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ne znam za amere, ali me ovde idioti smaraju kad mi kaze, e, aj smotaj mi jednu cigaretu (ne dzoint) ja ne znam, a kod kuce ima onu plasticnu spravicu sto nabija duvan u prazne cigarete i duvan sa pijace)
pa fff ti sve, zivis u f srbiji u trecem ffff milenijumu i ne znas da motas??????
 

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
To ti je ista stvar ko kad je moj komsija svaki dan povezo jednog covjeka sto stopa, nakon par dana ga pita zssto stopa, zasto ne ide busom jer ima novaca, na sta je on njemu reko pa sta cu placat bus kad ima budala koji ce me povest, ovaj ga istjero van :lol:
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Najjači su oni, koji več 20 godina, prestaju pušit:) pa, daj jednu... onda jedna dok nitko ne gleda...
Imali smo u ekipi jednog, kojem se uvijek da motat, ali daš mu 5g, a on sa duhanom, zmota 3g:)
Ili top, topova:kupuje male rizle, jer su čak duplo jeftinije i onda spaja:)