Čudovišta iz ormara, hps 150w, BIO uzgoj, 2nd indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
da znam da se podiže vlaka kad narastu, al šteta što im sad nije idealna...eeee super ako bogeymen (power seed) prati temu, znači da nije na odmet hehe:p samo šteta što je promjenio ime....

za nekih tjedan dana opet update, do onda če možda već i cvjetat :) slobodni komentari još neki...
 

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
Update:

evo mene ponovo s dobro lošim-reportom...prva biljka mi je popčela cvjtat ŽENKAA:DD, al ne izgleda baš najbolje, al raste..druga ima neke probleme na lišću ili je ph ili je dobila previše vode, mada su do sada samo 2-3 puta zaljevane...

EVO ih:
prva.. 21. dan 2. dan cvjetanja


druga..19. dan


treća..16. dan zakržljana do boga...


box


i to bi bilo to za danas, savjeti komentari dobro došli naravno :vb_wave:
 

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
e hvala power, bila mi je prekratka žica od venta pa je zato tako visoko :nana: haha. izmislit ču nešto odmah sada:D

EDIT: evo spustio sam hps. sad je na 18-20 cm od biljaka. mislim da im nije prevruče pošto ja mogu držat ruku na 5 cm od hps-a i ugodno mi je toplo :D pc vent 120mm puše direktno na 12v po žarulji.. sad razmišljam dali mi uopče treba plexyglass ili da ga maknem? o_O
 

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
ostavit ću tako još 2 dana pa da vidim kako če tako ići, pa onda još spustim po potrebi. sad se jedino bojim šta će biti s ovom prvom, jer kad sam je presađivao, jedan korjenčić od 3 cm se zaglavio na dnu boce i otkinuo se, valjda neće pohermiti nit stat s rastom,. jer od jučer do danas se zapazio neki sitni rast..
 

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
e hvala na savjetu. sad ljepše napreduju odmah:D i da, ova druga je danas počela cvjetat, isto ŽENKAAAA:DD sad imam 2 ženke u boxu i tako sam planirao i nadam se da če i ženke ostatiXD sad neznam šta s ovom zakržljalom, ako ostane u boxu i bude cura može bitu jedino u toj flaši...vidjet čemo.
 

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
Update:
Evo u boxu sada imam 3 ženke, jedna je dosta visoka, jedna niska, a jedna u defektu..ove normalne su sada presađene u tegle od 4l
evo i slika:
29. dan, 8. dan cvjetanja. mogu reći da se dosta izdužila i na vrhu mi izgleda dost sativasto, a dolje ima dost široko lišće, pa sam sad zbunjen oko vrste
jel bi neko znao reći koja je vrsta?


27. dan, 6. dan cvjetanja. Evo opet problemi, imam mi neke fleke na lišću, od kad saam je presadio i zalijao zemlja se je jako malo osušila, a tegla je još teška..što bi uzrokovalo te fleke, jel neko zna???


24. dan. 2 dan cvjetanja. e ova zakržljala me baš nasmijava, sad su joj počela 2 vrha rast, haha na kraju će dat više nego ove dvije :D


I par zajedničkih...


to je to od mene...savjeti, kritike i pohvale uvjek dobrodošle, ugodan dan i sretno svima!! :snupi:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
ove 2 veče su na istoj ravnini, a za ovu manju me briga nek raste tako. Što sad sa ovim flekama da napravim??
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
e sad.. nisan sigurna jeli se tu radi o nedostatku kalija ..

1134potassiumdef2.jpg


ili kalcija ..

11341134calcium_start2.jpg


ili o neodgovarajućoj ph vrijednosti.. :D

1134_Ph_p_roblem1.jpg


iskusnije oko će ti bolje znati reći..





sretno! :wave:
 

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
hvala, mislim da je ph, o nedustacima sumnjam jer je dobila friške zemlje prošli tjedan. tj, ovaj...
 

userNomore

Aktivan Član
16.09.2013
193
606
93
Biljoze nekako izgledaju "skvrčeno" i nerazvijeno. Nešto nije u redu. Ja bi to presadio u što veće posude sa provjereno dobrom zemljom - Composana, TerraMagma, Terrabrill itd. Sretno dalje! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Closet freak

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
eh, moguče je da je zemlja u pitanju, al jedino takve ima kod mene, a u najbližem gradu ima composana od mislil da nekih 50l, a nema me ko vozit do tamo, tj. nije mi se dalo nikome objašnjavat šta ću ja sa toliko zemlje..

Evo ljudi u vezi mojeg outdoora, bio sam prekjučer i stanje je ovakvo...headovi su se već dosta popunili i ja sam zadovoljan količinim i to dosta...otrgnuo sam jedan gornji headić i kod kuće ga pogledao mikroskopom...ima 50% bjele, a 50% mutne (ja mislim da je moja jedina outdoorka na ovom forumu da tako kasni :vb_smash: :vb_kez: )....posušio sam ga kroz noć ventom i malo u otvorenoj pečnici na 50'C 20min. takav polusuh sam stavio u bong i popušio negdje pola grama...već lagano puca i dok sam prekrižio noge ko da su bile udaljene jedna od druge 5 metara i lete po sobi :icon_wink:. High mi se ugl. sviđao samo što nije bilo previše smjeha samo sam bio opušten cijeli dan:D

Sada ovako... šuma u kojoj je posađena počinje gubit lišće i biljka se iz par kuteva vidi, ako se dooobro pogleda..sad bi je zbog toga skinuo točno za 6-7 dana, al donji dio još malo ostavio da sazri do kraja, jer se on nevidi previše..šta mislite, jeli to u redu?

u mojem prvom in-u nisam dobio neku jaku stvar, nisi se niti mogao napušit kako treba...a ova je već sada bolja, tako da ću poslije 7-dnevnog sušenja i pola mjeseca kjuranja po meni biti zadovoljan...al treba mi neko vaše mišljenje..hvala.. :wave:
 

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
UPDATE:

Jučer 1.11 su biljke pognojene KOZJIM i PILEĆIM GNOJIVOM. Posipao sam malo gnojiva po zemlji, a par komadića stavio u flašu od 1l i dodao odstajalu vodu iz spremnika i time ih sve 3 zalijao...danas se propudim pogledam u box i mogu reći da se stanje jaaakoo pobolšalo, odmah su narasle za 3-4cm i pistila ima PUNO više:DD slike sljede sutra

MOLIM VAS DA IME TEME PROMJENITE U:
Čudovišta iz ormara, hps 150w, BIO uzgoj, 2nd in..

EDIT: zeznuo sam nije 2th, nego 2nd...molim vas ispravite, moja greška.... :knockknock:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.