Čudovišta iz ormara, hps 150w, BIO uzgoj, 2nd indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
pa da ljepe su, ali kad govorimo o prinosu onda treba pogledati ove slike....
moj out je donekle završio, pobrano je samo pola biljke, tj. samo gornji dio jer nisam više imao mjesta u vreči :nana: ..sada se već suši...od početka cvjetanja su gnojene purećim gnojivom...šteta što ju nisam mogao duže ostavit, spriječilo me ovo ružno vrijeme i okolina u kojoj se biljka već dosta vidjela...posađena je negdje u 6. mjesecu i do danas je narasla nekih 1.30m,,,ovo su slike od danas ujutro...trihomi su donekle mutni....nisam vjreovao da ću dobit ovako puno...ko bi rekao da će neiskusan 19-o godišnjak kojemu je ovo prvi out dobiti tako lijep prihod...osječam se više bogato nego da imam 1000kn u džepu:D bit će kolaća, ulja, za zapalit s prijateljima...fotke su malo loše, ali vidi se sadržaj :dada





 

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
ovo je ostatak out-a pobranog 9.studenog
Update:
Evo nas u 35.-40. danu cvjetanja (5. tjedan)

Biljke izgledaju smoreno jer su slikane malo prije zalijevanja i gnojenja, nakon gnojenja listovi im se uvjek podignu i budu ravni ko daska...ovo im je vjerojatno i zadnje gnojenje...dosta su u lošem stanju ali napreduju, za to bi bio kriv :samoja :b_lame:

 

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
UPDATE neki....grow se bliži kraju...sad im je 58. dan cvjetanja. trihomi su 80% mliječni..koliko da još ostavim do kraja??

Šta da kažem....najstariju biljku sam očito pregnojio jer sam talio gnojivo u vodi... posušila se i vrhovi isto, a da nisam ni primjetio, a flushao sam prekasnoo..donji dio je još ''zelen'' tako da ću je ostavit još malo, ostale dvije su u redu, isto flushane u zimi svojeg života...

Danas se desilo malo S*ANJE. Ja bio na kompu i ušao mi mastor u sobu da usporedi nešto i to samo tako bez pitanja uletio, uzeo mjere i na brzinu izašao, a box bio upaljen, a ko da ga nije primjetio, nije se uopče obazirao na svjetlost iz ormara, to je valjda dobro....al meni je pao mrak na oći, već sam vidio slike murje ispred kuće, sebe kako gutam tablete i mrtvog majstora... :sadbanana:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stara baba

CrazySmoke

Banned
Banovan
15.08.2013
142
135
43
U nigdjezemskoj ;)
zeznuta stvar..osloni se na intuiciju i prespavanu noć jer uvijek zabrijemo najgore. a ne znaci da je majstor zao.

ja svoju prvu okinuo u 58 danu da bi imao za pusit a i bila je pri kraju..ovu drugu cu ostavit dok ne bude "hrpa" zlatnih trihoma tako da imam i za bodi high i mind high..pa si po raspoloženju odaberem. nego sta je to da svi gnoje s umjetnim? zar vam je do vise trave samo? jednog dana neće nitko gnojit sa umjetnim jer ce trave bit koliko ti srce poželi...
 

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
e ljudi, sranje...
napravio sam ulje po receptu, alkohol je sam ispario,ovo, ono.. i sad sam dao jednu dozu majci (zrno riže, ak ne i manje) i ja otišao u grad i ona mene zove i pita šta sam joj to stavio da joj se vrti i povračala je par put..dao sam joj ulje jer ima eplepsiju i bolove u ruci, a i uzela je lijekove ujutro u 9, a ulje sam joj dao oko 12. jel joj zbog toga bilo loše ili što??? ima svakih par mjesece jake napadaje, nemoguće ju je probudit bez liječnika, ne spavam skoro do 2 sata u noć jer se joj ti napadi dogačaju samo u tom vremenu, znaći samo u noći i sad više neće uzimat ulje jer joj je bilo loše. šta da sad radim??poludjet ću sa svime time na brizi....

jel je nnjoj bilo loše zbog nekvalitetne trave, tableta od prije ili sam pretjerao s količinom?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.