Čupave sličice *.*

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

VenloNL

s kauča na fotelju s fotelje na kauč
Poznanik Foruma
07.06.2010
6.738
28.379
1.098
Otvori kako napisa Vutragenjo,pa ćemo ovu prebaciti a ti nastaviš dalje :)

huana.meri

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
30.11.2010
1.037
6.362
258
draga moja, :wave:, napredak ti je baš očit jako....neke tvoje radove sam već vidio, i sad tek vidim da piše da si imala aukciju....malo sam čačko neke majstore, volim intervjue starih majstora, pa sam naučuio da se smiju raditi slike sestre....to je duplikat ali original, i smiješ uvjek napraviti jednu sliku sestru...kad ti se pogledaju radovi, baš su nekako povezani, pa ti je moj savjet ako imaš vremena da uvijek sestre slike prodaješ ako moraš, originale ostavljaj sebi, kad te budu za koju dekadu u parizu izlagali da možeš kraljevski krenuti od samog početka, prvih radova....kad jednom dođeš na neki level, vrednosni, prve slike i sam razvoj tvoj je najvredniji, prve godina izražavanja, stasanje, to nekako formiranje tebe same, pa čak i odnos boja je kod tebe nekako prepoznatljiv...kažem ti draga, čuvaj slike i radi, sretno:sun2:

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
355
1.360
143
Universe
Nije me bilo neko vrijeme...sad malo obilazim...i moram reci da se vidi napredak, i super su slike i samo rokaj :)

• Sviđa mi se
Reactions: Cupcupava