Čuvajte se ćelavih bolesnika!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Mal judi to su najobicnije isfrustrirane pickice.Posebno ovi sto zvalave po forumima i stavljaju si kukasti krst u potpis.Smehotresna olimpijada bre.Pa stvarno da li oni znaju da ceo Sever i Jug duvaju vutru kao za medalju?Pa znate za one poznate stihove i jednu od omiljenih pesmi na Severu : "...pijemo i duvamo na ulici,prebicemo,zgazicemo,svakog ko nam se suprotstavi..." :) :))) Nisu svesni da pokusaju li nesto mogu samo dob iti po tamburi.Uostalom lepo rece genjo,to su jajare gastarbajterske koje se kurce po forumima i bas bih voleo da vidim nekog od tih papaka nasamo.Da se malo objasnimo oko nekih stvari....:punch2: :punch2: MA budale i decurlija...kunu se u Hitlera,boze sacuvaj kakvi konji.Zao mi je samo sto tamo ne moze da se registruje lako da im kazem koju lepu rec...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
I jos nesto...ja koliko znam bar pola skinera duva...tako da ja nemam pojma o cemu se tu zapravo rqadi...sem eventualno o pubertetsko-bubuljicarskoj krizi identiteta...:2flip:
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Baš sam i ja to mislio reći sreo sam u životu više skinsa što puše regularno , i ovih što se furaju na naciste , a u biti sve im je to samo furka neka pubertetska , nemaju oni pojma ni šta su nacisti samo neki qrac , dokazivanje neko , laž i mimikrija , a ima ih i dobrih ljudi skroz a skinsi ko skinsi imaju 100 nekakvih smjerova ,moglo bi se samo na njima studirat sociologiju i to 10 godina . Ali ovi s 4 C i svastikama ovo je stvarno ono što bi narod reko j.ebe lud zbunjenog .
 

RastamanBG

Aktivan Član
04.03.2007
53
1
0
37
www.myspace.com
GreenMan je napisao(la):
Zao mi je samo sto tamo ne moze da se registruje lako da im kazem koju lepu rec...

ko kaze da ne moze da se reguje, ja sam se registrovao da im se mile majke na onoj temi samo shto josh ne mogu da pishem poruku
sad cu da proverim
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
hahahaha koji primitivci, 21. vijek ljudi putuju u svemir ko turisti , a ovi ljaksofoni se furaju na 1938-u.
SMRT FASIZMU-***** KOMUNIZMU !!!!
 

Misticni Yarac

Aktivan Član
28.02.2007
61
7
0
32
Sinoc sam pricao sa jednim dobrim mojim ortakom, koji je inace skiner, i on mi je rekao da se napad sprema vec nekih 3-4 dana. Nije on onaj klasicni "mrzim sve" skins, decko ima svoju ideologiju, ali dobro, necemo sada u to da zalazimo. Sve u svemu, rekao mi je da se pazim, i da je vrlo verovatno da ce gomila celavih fanatika doci na Trg u pokusaju da nas oteraju. Samo mi je zao ako ovo obeshrabri neke pa oni odluce da se ne pojave na Marsu. Pazite se ljudi... Nije sala.

Irie

P.S. Ovi koji dolaze iz inostranstva, pogotovo Hrvatske, kolima, bilo bi im pametno da skinu tablice sa kola jer ko zna sta ce ovima sve da padne napamet.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
pola sata sam pisao odgovore i onda sam sve pobriso jer mi je to sve bezveze
:smilie_vampire:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Znate sta...I ova se situacija moze iskoristit za marketing na neki nacin.Sta treba uraditi?Treba obavestiti medije o organizovanju skupa i o pretnjama koje se upucuju.To mozemo i mi sa ovog sajta.A organizator obavezno mora da obavesti MUP o tome da postoje pretnje itd.Tako ce tenzija malo da poraste,medijski ce biti bolje propraceno,a MUP ne moze da izbegne odgovornsot ako budu obavesteni na vreme i kako treba.

zeleni čoek za ministra
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
GreenMan je napisao(la):
Znate sta...I ova se situacija moze iskoristit za marketing na neki nacin.Sta treba uraditi?Treba obavestiti medije o organizovanju skupa i o pretnjama koje se upucuju.To mozemo i mi sa ovog sajta.A organizator obavezno mora da obavesti MUP o tome da postoje pretnje itd.Tako ce tenzija malo da poraste,medijski ce biti bolje propraceno,a MUP ne moze da izbegne odgovornsot ako budu obavesteni na vreme i kako treba.
zeleni čoek za ministra:pat:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
cannebosanac je napisao(la):
@ Balcan smoke kako ove možeš uspoređivat s Indijancima ,Indijanci su mani baš OK ljudi samo što su upravo ovi ovakvi Naci idioti rasistički sjebali i uzeli im zemlju itd. Znam ja šta si ti ustvari mislio ali nemoj na Indijance .

jbg žargon,tako mi i jedan prijatelj koji je vidio ovo na storm..
rekao koji konji,pa sam ga zamolio da ne vrijeđa tako plemenite životinje...
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
GreenMan je napisao(la):
Znate sta...I ova se situacija moze iskoristit za marketing na neki nacin.Sta treba uraditi?Treba obavestiti medije o organizovanju skupa i o pretnjama koje se upucuju.To mozemo i mi sa ovog sajta.A organizator obavezno mora da obavesti MUP o tome da postoje pretnje itd.Tako ce tenzija malo da poraste,medijski ce biti bolje propraceno,a MUP ne moze da izbegne odgovornsot ako budu obavesteni na vreme i kako treba.

Mislim da će organizatori obavestiti policiju, a kao što si rekao, mi možemo medije.
 
08.10.2006
43
1
8
36
Ako se kome mozak moze isprati na brzinu, za nekih 5-6 sati priche to su ovi ljudi. Sve je to go "beli" shljam. 2001 godine u BG-u je organizovana Gay parada u kojoj su uchestvovale i lezbijke.E tada su se udruzili i navijachi Crvene Zvezde-zvani (Cigani)....znate ono " MI smo Cigani, najjachi smo, najjachi" :) lol, Partizana (Grobari) i Rada( Skinsi). Ovo mi ne ide u glavu, ove tri grupe se makljaju ceo zivot a tu su se kao udruzili kao da biju jadne i nemocne pederchice i zene. Evo link o tome kako je bilo u BG-u 2001. traje 10 min i vredi ga pogledati. http://www.youtube.com/watch?v=8MTQm0jEfDw

...i da ne zaboravite da je tada i dalje bila Slobova murija koju je boleo ***** i za jedne i druge shto se moze videti iz prilozenog. Nikog nisu branili, mozda samo one na ivii zivota.Danas to nije tako.Danas je murija opremljena oklopima kao ninja kornjache (kako ih i zovu ovde) tako da mislim da se ne treba plashiti. A shto reche Mistyc Jarac da se sprema napad, pa ne bih rekao. I ja imam ortaka koji se tripuje da je u toj nekoj Bg ekipi Blood and Honor, i pitah ga za to, a on chak inema pojma za taj March. He he budale :)
 

Misticni Yarac

Aktivan Član
28.02.2007
61
7
0
32
70kgShita je napisao(la):
Ma ko bre narkoman i degenerik,jebo bi mu mamu kad bih znao gde zivi ovaj mudonja...Nece ovo proci tek tako neka dodju na mars da dobiju batine majku im.Pedri,kakvi ******,jos poceo covek da sere kako nasi drugovi dolaze u srbiju na mars(on je rekao govna bosanska i hrvatska i nacisticki srbi),ja sam srbin i niko me nece kaljati u mojoj zemlji a pogotovo ne neki klinac od 20 god.koji picku nije video.Ja imam 15 god.i bar znao sta i zasto radim...***** im materina....

Ako tako krenes da se odnosis prema njima, onda fakticki nisi nista bolji od njih... Ne mos' mrznju saterati mrznjom. To samo vodi do jos vise mrznje i na kraju do nasilja. Ja necu da idem na Mars da se peglam sa tamo nekim celavcima sto obozavaju swastiku. Ako se zalete, naravno, bicu spreman. Ali ne verujem da ce imati **** to da urade, a jos su manje sanse ako nasi ne budu odgovarali na prozivke i psovke, kojih ce svakako, itekako biti...

Remember the three words of wisdom : peace... love... unity. Rasta triangle :p
 

RastamanBG

Aktivan Član
04.03.2007
53
1
0
37
www.myspace.com
GreenMan je napisao(la):
Ma probao sam ja pre jos,pa kao cekas da ti potvrde...ma ko ih jebe...

stigla mi je potvrda za user:

sad idem kod bakute na ruchak, a predveche cu da ih isprozivam i da vam postavim link da se malo smejemo idiotima.

peace
:leafblunt: :leafblunt: :leafblunt:
 

RastamanBG

Aktivan Član
04.03.2007
53
1
0
37
www.myspace.com
Head je napisao(la):
Ako se kome mozak moze isprati na brzinu, za nekih 5-6 sati priche to su ovi ljudi. Sve je to go "beli" shljam. 2001 godine u BG-u je organizovana Gay parada u kojoj su uchestvovale i lezbijke.E tada su se udruzili i navijachi Crvene Zvezde-zvani (Cigani)....znate ono " MI smo Cigani, najjachi smo, najjachi" :) lol, Partizana (Grobari) i Rada( Skinsi). Ovo mi ne ide u glavu, ove tri grupe se makljaju ceo zivot a tu su se kao udruzili kao da biju jadne i nemocne pederchice i zene. Evo link o tome kako je bilo u BG-u 2001. traje 10 min i vredi ga pogledati. http://www.youtube.com/watch?v=8MTQm0jEfDw

...i da ne zaboravite da je tada i dalje bila Slobova murija koju je boleo ***** i za jedne i druge shto se moze videti iz prilozenog. Nikog nisu branili, mozda samo one na ivii zivota.Danas to nije tako.Danas je murija opremljena oklopima kao ninja kornjache (kako ih i zovu ovde) tako da mislim da se ne treba plashiti. A shto reche Mistyc Jarac da se sprema napad, pa ne bih rekao. I ja imam ortaka koji se tripuje da je u toj nekoj Bg ekipi Blood and Honor, i pitah ga za to, a on chak inema pojma za taj March. He he budale :)

necemo nadam se mi ovako da prodjemo???
ne plashim se navijacha jer 99,9% njih duva na sve strane ali me brinu ovi celavi idioti, mada pola njih su navijachi opsednuti kosovom
jebo ih hitler shta bih dao da se vrate u '41. na jedan dan da vide shta je nacizam da gledaju kako im shvaba siluje babe mamu im *****
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.