Čuvajte se ćelavih bolesnika!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Djerosim

Aktivan Član
23.08.2008
59
28
8
49
Duhovni bolesnik je čovjek odijeljen od svoje Zaštite, prepušten sam sebi, opkoljen zlom vidi samo ljude, njihovu snagu, postaje preplašen, bježi da ni sam nezna kuda, nesposoban vidjeti izlaz iz beznađa. On jasno pokazuje suprotan sadržaj od psihičkog bolesnika koji nema snage boriti se protiv nekoga ili nečega, duhovni bolesnik je uvijek zao - zločest, nema perspektive – budućnosti, stalno se bori protiv svijeta i dobra, prepušten samome sebi i zlim silama oko sebe, vezuje se za svjetovno, bez Boga – ne oslanja se na Boga, patnja je smisao njegovog života. On je mentalitet svijeta, svim silama nastoji u tom svijetu naći sve što mu treba – sigurnost, sreću, zadovoljstvo,..., on je dakle ovisan o dobrima svijeta.
Duhovno – egzistencijalne krize!

hagioterapeut Mico Gasic 13. Prosinca 2005.
( Duhovne patnje )
 

Anarhoster

Aktivan Član
22.10.2007
100
8
18
45
20020327.jpg
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
MIslim da je jedini ljiek za takve slučajeve misec dana svako 7 dana 3-4 g kvalitetnih gljiva, (preporuka: mazatapec), i naravno 2-3 joje dnevno.....
Obavezno uključiti i psihosupport; pojasnit in neke stvari
Ako ni to nebi imalo efekta....onda jebiga....neka ga voda nosi :sick:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ma...kad tad će ih život prisilit da shvate...a ako ni tad nema pomaka, umrijet će a da ni neznaju što su sve mogli imati, samo da su izabrali umjesto neimanja ;)

A i jebiga...rješenje nije niti mržnja protiv mržnje...to mora biti pouka ostalima. U najgorem slučaju, u istim situacija većinom bi svi bili takvi...moramo uvažit i tu ljudsku psihologiju:)
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
mislim da je naivno na njihovu djetinjastu mržnju uzvraćati na isti način.
po čemu smo onda različiti od njih?
 

Djerosim

Aktivan Član
23.08.2008
59
28
8
49
Vecina njih voli da povuce dim,zato im ne treba pridavati paznju,mislim da je nositi prekrizenu svastiku na bedzu isto neki vid njihove vaznosti,najbolje je ih TOTALNO ignorisati,i naravno kao sto neko rece, nauciti da se odbrani,ako vec nije do sad :ludaci_lol:
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Headonist je napisao(la):
mislim da je naivno na njihovu djetinjastu mržnju uzvraćati na isti način.
po čemu smo onda različiti od njih?

Je, precisely.

Djerosim je napisao(la):
Vecina njih voli da povuce dim,zato im ne treba pridavati paznju,mislim da je nositi prekrizenu svastiku na bedzu isto neki vid njihove vaznosti,najbolje je ih TOTALNO ignorisati,i naravno kao sto neko rece, nauciti da se odbrani,ako vec nije do sa

A i to je istina samo su seratori. To je licemjerstvo.
A možda ih sveta biljka ipak prosvjetli?
 
21.03.2009
6
1
0
48
sta se moze, j***ga u takvom vremenu zivimo, crnjak pravi, vecina idiota se pali na mrznju i okrivljuje nekog drugog za svoj licni crnjak, i onda pocinje da mrzi one koji su po necemu drugaci od NJEGA.... skontajte sta se desavalo na nasem divnom balkanu (citaj: bivsa juga) prije 15_20-tak godina, SKINSI SU MALA DJECA.... :2flip:
kod nas mrznja nije nista strano, vecina "naroda" se fura da mrzi nekoga.... poslije svega sta se izdesavalo, licnih crnjaka, rata, sranja raznoraznih, j**anja od VLASTI koja god polkiticka farkcija je na njoj, sta ocekivati od klinaca koji sada neznaju koga da mrze, pa se desavaju nonsensi kao SVASTIKA i 4C, LUDILO BRACO, LUDILO......

ne moze se nista protiv kolektivnih HISTERIJA, mrznje od neceg dosad nevidjenog tipa, gej, lezbo, bi, narko i ostalih zajebancija, koje ovi FINI, NORMALNI, HETERO, CLEAN, NACIO, SELJACINE, koji drmaju drzavama i pune svoje djepove dok ostatak narod tapka u mraku, i fura se da mu je KOMSIJA kriv sto je on u beedu..... j***ga... gdje smo dobrio smo......

kod nas u Sa. nemamo problema sa takvim glupanima, mada sam jednom u Zg. imao i ja lose iskustvo sa njima, negdje 96. izadjem iz Sa. do frendova u Zg. i ispred stare importane, kod onog velkog parka ja sa dvojcom jarana, njih 7-8 (davno je bilo), ali smo im dostojno razvalili njuske cak su i sokolovi izletili da ih brane, na kraju murija dosla pokupila sve ucesnike, prespavali u muriji, platili kaznu u kola i kuci... HEHEHE.... zajebancija prava, izaso iz rata i naletio na maloljetene skinse..... HAHAHA....
odo sa teme skroz.....

mislim nije u njima problem, uvjek ce biti kretena koji se furaju na neke "cool" simbole i kretenske furke..... treba raditi na tome da ljudi skontaju da MRZNJA nije produktivna, da uzima energiju i da nista dobro ne donosi..... ne mogu ja biti bolji ako mrzim nekoga, radi bilo cega..... mrznja je emocija kao i ljubav, tako da cim mezis nekoga, imas neke podsvjesne probleme koji te j**u i ne mozes dalje napredovati prema cilju..... mrznja kvari unutrasnju energiju (kao sto ljubav puni) i dalje si od CILJA, vjeruj mi.....

sory, ako sam malo razvezo.... ali j***ga, ponio me joks..... pa inspiracija navire....

LJEKARSKI RECEPT: smoking marijuana every day, every 2h minimum :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zoka

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
[video=youtube;PzppNTHkrsk]http://www.youtube.com/watch?v=PzppNTHkrsk[/video]

:thumb:
 
28.11.2011
29
3
0
34
Dižem staru temu, ali volio bih reći svoje mišljenje.

Link u prvom postu ne radi više, ali skužio sam o čemu se radi.
Današnje takozvane "skinjare" su najobičnije pi.čke (kad se moram tako izraziti). Face su samo kada su u čoporu, a kada bi uhvatio na prepad pojedinca, usro bi se ko grlica i bio manji od makovog zrna. I uglavnom se iživljavaju na fizički manjima od sebe i koji su drugačiji od njih. Ovo mogu sa sigurnošću reći iz vlastitog iskustva. Imam jednog poznanika koji je neki wannabe skinhed. Kada je u čoporu, onda je nabrijan na sve živo i misli da mu nitko ništa ne može. A kada sam nekoliko puta ostao nasamo s njim, dečko je sasvim okej, manji je od makovog zrna, faca je zbog čopora.

Danas više ne postoje pravi skinhedi, to su zapravo klinci između 15 i 25 godina (moja procjena) koji su se nabrijali na svastike, nacizam, hitlera, bla bla, pojma nemaju o tome, a misle da sve znaju i kako su kul. Čuli su od starijih neke priče, pa tako prate njihov primjer. Poslao bih ja njih sve u doba kada je Hitler vladao, pa da vidim kolike bi face bile. Vratili bi se plačući kući i sakrili se pod maminu suknju.

A to što mrze homoseksualce - mrze sve koji su drugačiji od njih. I homoseksualci su ljudi od krvi i mesa, zar ne? Dok te ne diraju i ne paradiraju, ne diraj ni ti njih i sve pet. Vjerujem da i među tim wannabe skinjarama ima homoseksualaca.

I za kraj, ako niste, obavezno pogledajte film American History X. Ukratko, čovjek koji je bio veliki nacist, skinjara, mrzio crnce, bla bla, završio je u zatvoru. Dok je bio u zatvoru, njegov mlađi brat je postao skinjara i krenio bratovim stopama. Kada se buraz vratio iz zatvora, totalno se promjenio, uozbiljio i žali svaki dan zbog toga što je bio, pa pokušava brata odgovoriti od toga da ide bratovim stopama. Zanimljiv film i preporuka da pogledate, ako vas zanima ta tematika.

Evo jedna scena iz American History X za koju vjerujem da može dirniti svaku današnju wannabe skinjaru i da se malo zapita treba li im to uopće u životu: klik.

Također ako niste pogledajte film Šišanje, film srpske proizvodnje. Cijeli film možete pogledati na YouTube-u: klik.
Kada je film izašao, hrpa klinaca se nabrijala na film i postali su teški skinhedi. Film zapravo pokazuje stvarnu današnju situaciju kako se klinci povode za starijima.
Ukratko, inteligentan i uzoran učenik se počeo družiti sa skinhedom i njegovom ekipom. Nakon mjesec i pol dana preuzeo je cijelu ekipu i počeo je provoditi neku revoluciju. Povodio se za tom ekipom koja se tako oblačila i ponašala samo zbog imidža.

Ovim filmovima nisam mislio ništa loše niti podržavam skinhede, čine mi se zanimljivi i iz oba filma se može izvući jako dobra pouka.
 
09.10.2011
21
3
1
35
Meni je dobar onaj film American History X.
Lik je cijelo vrijeme okorjeli neonacist, a onda na kraju shvati koliko je to glupo.
 
28.11.2011
29
3
0
34
Isto tako će to shvatiti i ovi današnji klinci koliko je to zapravo glupo što rade... Odličan je film.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.