Čuvajte se ćelavih bolesnika!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ma tu sve gastarbajreska govna kao rade u njemackoj drzavi koja ih je tlachila kao najvece robove i sad kao su najveci srbi a pola ih zivi u inostranstvu i ispija kaficu dok se jadni narod Srbije ubija od rada za sitnu lovu. Strasni srbi nema sta...jaki su po forumima...nas ce biti oko hiljadu tako da :--) a da ne govorimo sto svi navijachi duvaju...u svakom slucaju ne bih zelio da ovo prodje glupavo i nasilno.
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Jeeeeeeboteeee....:crash:

Daj molin te ako možeš ukratko napisat šta pišu,jel se organiziraju?

Jbga,ja sam generacija koja nije učila čirilicu u školi,pa je ne znam čitat..
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Da... plairaju da da dodju. Ali koliko vidim taj koji je postovao o marsu je 88 god. Mislim da su vecina klinci do 20 god. Ali ima i onih starijih ali njih malo ima. Ma smesni su...
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
E ovo mi je shebalo dan :(
Nisan ni zna da ovaki forumi postoje, ima bit da živin u svon svitu "mira i ljubavi" ;)
Ali kako Bob Marley kaže u jednoj od svojih pjesama: "JAH would newer give the POWER to the BOLD head, run come cruify the dread..." ;)
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
fuck, ne'moš vjerovat kakvi sve ljudi postoje :sadbanana:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
opusteno ljudi to su jajare samo takve
mnogo seru malo rade
homoseksualce su mogli da napadnu i razbiju jer i navijači mrze gejeve
ali svi navijaci vole travicu dobru tako da nema frkee,jer su i oni za dekriminizaciju
zato samo opusteno...
doci c pola beograda i okoline vec se ljudi raspricali o maršu naveliko
bice vise od hiljadu ljudi koliko sam ja sabrao ljude koji su se najavili
a druga stvar nisam ja gej pa da vristim dok me tuku
niko od nas nece da stoji dok ga neko napada,i naravno bice nas vise sto je dovoljno da ispreskačemo klince kao ove na ovom naci forumu
koji su ustvari toliki indijanci da nemogu ni pošteno da iz`onanišu pišu
vec seksualne frustracije pretvaraju u slova (naravno da ih niko ne vidi)

p.s. samo nemojte da nosite i konzumirate travu na maršu
još je ilegalna supstanca u srbiji
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Inq je napisao(la):
.. Ma smesni su...

Nemoj tako nije ni jima lako
Zamisli samo te frustracije koje su oni morali proć da postanu toliki bolesnici.
Mora da su ih u švabiji mali crnci guzili u školi,pa onda još nato prirodna retardiranost+mala pišica.


SMRT FAŠIZMU I KAPITALIZMU SLOBODA NARODU
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
od ćelavih je takav stav i za očekivati
sve što ima veze sa mozgom oni oće da unište
sumnjam da predstavljaju neku ozbiljnu prijetnju,
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Malo kriptografije A B C D E F G H
Osmo slovo u abecedi je H, dakle 88 im stoji za HH (Heil Hitler) znaci nije godiste. Bolesnici.

Poslao bih ih kroz vreme u ''41. da vide kako je izgledao nacizam i sta bi im se desilo ako nisu arijevci...
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Ta ekipa nema pojma za sto se "bori"... Gle ovog glupana http://www.stormfront.org/forum/showpost.php?p=4121474&postcount=7
On drzi predavanje o opojnim materijalima, jadna mu majka, a ja jos nisam vidio skinjaru da nije pijan... Ili barem na "spidu" da mu da BIJELE SNAGE...
Jako mi je zao ovakvih "ljudi" ako su stvarno takvi, ali mislim da je ovo vecinom preseravanje i pretjerivanje dok su na sigurnom terenu (internetu)...
 
08.10.2006
43
1
8
36
Nishta, kad budete dolazili ponesite i neke pushke, u jaknu zgurajte i eto posla. Ja cu poneti oklagiju poshto vatreno oruzije nemam. :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma to je sve teški kretenizam koliko sam ja skužio svugdje su skinsi uglavnom zadrzi netolerantni alkosi koji jedino o čemu znaju pričat je kak će nekog prebit ili kak treba otjerat sve cigane,crnce, srbe. I nije mi jasno jer oni ne znaju da oni nisu arijevska rasa jednostavno nisu i to nemogu postati preko nikakih svojih uvjerenja i kretenizma. Arijevci su germani a ni Hrvati ni Srbi ni niko ovdje to nije
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Hvala za link Kobaja da mogu da se kidam od smjeha , čim prva dobra vutra ima da se navarim ko idiot i pravo na stormfront , pa ovo je bolje nego Leteći cirkus Monty Pythona .Prvi put u životu čujem za Naci Srbe.Pa jadna im majka da je Hitler uspio u svome šta je mislio ne bi bilo Srbina više ni u prahu ,a i Hrvate bi sigurno naguzio kao i Pavelić što ih je jebo , kad je izgubio onda je zbrisao negdfje vani i kad su ga pitali šta je s Hrvatima on rekao "Koji Hrvati ."

Avatar mu 4 C i svastika , pa je li ovaj možda predoziran bunikom , jadna mu pamet pa Srbi su se i partizanima i u Četnicima borili protiv Nacista i sad on objesio svastiku , nigdje veze . I šta oni imaju koji qrac srat nisu mi jasni ovi nikako poistovjećuju Raste i pedere i narkomane , ima li možda nešto protiv metalaca koji duvaju ,pa da se i ja nekako prebacim u BG da mu ševim majku, šta im kurve smetaju ja mislim da ga 98 % tih Skiniša nebi nikad umočilo da nije kurvi . Uostalom lijepo piše Marihuana marš ,a ko je gej nek se jebe samo daleko mu kuća od moje , mislim na muške gejeve , njima po meni jedino treba nedozvoliti nikad da usvajaju djecu , isto ko što oni imaju pravo da ševe s kim hoće i ono djete svako koje bi eventualno trebalo da bude posvojeno ima pravo da ima normalne roditelje , šta ga gejevi mogu naučiti jedino da i ono bude gej , ne kažem da se možda ne bi neki od njih bolje brinuli za djete nego neki hetero parovi koji mlate djecu za bilo kakvu sitnicu i šamaraju ih itd . Ali šta ih gejevi mogu naučiti nigdje veze , nije da ih mrzim sad nešto ali da mi neki pođe nešto da me pipa izvadio bih mu oba oka i ruke polomio . A što se tiče ovih lezbi ja iskreno moram priznat da mi ne bi bilo mrsko uletit između neke dvije,tri ali baš da dobro izgledaju,i da su zdrave naravno ,sifilis i ostalo free, a kladim se da bi ih preobratio bar pola samo da mi dođu pa sa njega vide Sarajevo :icon_lol: .

Od ovih sa Storma jedino Patriota ima nekog smisla u svojoj izjavi bolje da legalizuju nego danam Albanci prodaju našoj deci .

A inače svi su izgleda žešće opranog mozga i svi jednako misle i o travi i heorinu , njima to sve isto .

@ Balcan smoke kako ove možeš uspoređivat s Indijancima ,Indijanci su mani baš OK ljudi samo što su upravo ovi ovakvi Naci idioti rasistički sjebali i uzeli im zemlju itd. Znam ja šta si ti ustvari mislio ali nemoj na Indijance .

Ono su stvarno gomila neke umobolne djece dobro je rekao balcan ne mogu ga ni izdrkat pa se prosipaju po netu . E ako se ovakvih neko boji , onda , stvarno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.