Čuvajte se ćelavih bolesnika!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
frend mi jedan bio skin , al ono nazi skinsi su tek manji dio populacije , imate SHARP (Skinheads Against Racial Prejudice) , Traditional skinse (koji su socijalna , a ne politicka subkultura i koji znaju duvat) i RASH (red & Anarcho Skinse) koji su u biti pankeri , a sto vas je vise , to im se bolje suprostavite , samo nemojte da panduri udru po vama a ne po njima.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ljudi samo opušteno
svi koji duvaju vole da duvaju
oni koji ne duvaju za njih ni nije duvanje

no nije ni duvanje za svakog
a opet svako duva
kako to ?

onaj ko duva a za kog nije duvanje
taj to sebi čini na štetu
(nije žvaka za seljaka)

a onaj ko hoće da duva i za kog je duvanje
taj treba da duva ko čoek
a ne da mu nečoek
govori kako ne treba da se duva

zato nek skinsi za koje nije duvanje ostave ljude na miru da duvaju
a onaj koji duva se bi na štetu
ili nek nauči duvat ili nek ne duva

jer svi koji duvaju (kraj ću zadržat za sebe)
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Zasto bi skinsi napali grupu ljudi koja se bori za svoja prava?Ako je to tacno onda ja dolazim dan ranije.Dali oni zele da legalizuju nasilje?
 

Misticni Yarac

Aktivan Član
28.02.2007
61
7
0
32
Ma, to nisu skinsi nego gomila budala koja ima neki trip u glavi da sve sto nije belo i celavo treba unistiti... Otprilike :p
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja razumijem da neki od vas imaju prijatelje skinhedse i da ima ta i ova i ona grupa pakovanja govneta zasnovana na genetskoj retardaciji izazvana psihickim poremecajem u djetinjstvu. Ja u crnoj gori jos nisam vidio skinsa i ako dodje i prdi svoja govna po mojoj salati ja i par drugova crnogoraca cemo ih karat ko u filmu american history xxx jer samo im otuda moze uci malo plemenite pameti Crnogorske.

Sramota za srbe i srbiju sto ih tamo ima toliko i sto se uopste prezate...nikoga ne prozivam.
 

ljubisha_samardzic

Aktivan Član
06.02.2007
67
7
0
69
www.google.com
Genjo brate, veruj da u odnosu na zelenu populaciju oni su samo jedna mrvica.
Jeste da ih ima, i da su aktivni, ali nema ih dovoljno.
Mislim da 05.05 mogu nastati komplikacije jedino ako im pomognu babe i dede i neki "pametni gradjani" sa motkama i oklagijama, drugacije nikako.

Legalize, it's a healing of the nation!
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Zar im njihov idol Vojislav Šešelj nije ***** i da ironija bude još veća , stariji ljudi koji se malo bolje razumiju u te stvari kažu da su svi Šešelji po porijeklu Hrvati . Stvarno ovaj planet cijeli je otišao u 100 PM , mislim da bi trebalo od Mjeseca napravi ludnicu i gore slati ovakve idiote . Btw. vidi sam one snimke na Youtube gdje mlate pedere i lezbajke , i onaj pop je bio baš me zanima šta bi pop rekao o Jovanovoj Apokalipsi i šta misli o 22.2 .
I da još sam se ovoga sjetio , ako se Šešelj iščupa iz Haaga , nega ga ovi ****** izaberu za vođu , pa neka on stane prema ovim simpatizerima Četničkih ideja možda onda ne budu udarali pedere .
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Head je napisao(la):
^ NJihov idol je Vladika Nikolaj a ne Vojislav Sheshelj :)


Vladika Nikolaj je i moj idol i Nikolaj je protiv nasilja i buduci svetac pravoslavne crkve.


Sto se tice marsa po trenutnoj statistici i emailima koje dobijamo bice oko 1000 ljudi. Ja sam siguran da ce biti oko 200 "nevinih posmatraca" koji ce uletit ako ko takne ikoga ko nosi transparente....iznenada odnekuda flasom po glavi. Sem toga obavjesteni su svi mediji o mogucem nasilju tako da ce i odziv policije biti veliki.


U svakom slucaju skinsi nam samo mogu uciti uslugu i prosiriti nasu rijech sirom Jugoslavije. Vidim na njihovom forumu ima onih mladjih koji neprestano nahuskavaju cjelu situaciju dok oni stariji pametnije razmisljaju i vide da je ovo samo izgovor da se iskali malo bjesa. Kao sto rece neko tamo: "Bolje ovo nego da nam siptari prodaju otrov djeci".
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Vutragenjo je napisao(la):
Sem toga obavjesteni su svi mediji o mogucem nasilju tako da ce i odziv policije biti veliki.

U svakom slucaju skinsi nam samo mogu uciti uslugu i prosiriti nasu rijech sirom Jugoslavije.

pa ako si obavestio medije o mogucem nasilju onda su nam već učinili uslugu:pat:
super ae
 
08.10.2006
43
1
8
36
Vutragenjo je napisao(la):
Vidim na njihovom forumu ima onih mladjih koji neprestano nahuskavaju cjelu situaciju dok oni stariji pametnije razmisljaju i vide da je ovo samo izgovor da se iskali malo bjesa. Kao sto rece neko tamo: "Bolje ovo nego da nam siptari prodaju otrov djeci".
Ovo si potpuno u pravu, ima tu i normalnih mozgova, i ja pratim onaj forum a i oni nash :) he he kakva koincidencija lolo
 

Misticni Yarac

Aktivan Član
28.02.2007
61
7
0
32
Svratite s vremena na vreme na ovaj njihov forum, tacnije onaj thread gde pise o marsu. Pisu neke nebuloze. Stvarno ne razumem te ljude... Flipnuli su totalno. Ok, kapiram da zele najbolje drzavi i nasem narodu, ali covece, tako isto i roditelj zeleci najbolje za svoje dete ponekada moze da ga obogalji za ceo zivot.

Mnogo mrznje... Cak im i onaj post o Rasta pokretu nije tacan. Ali dobro, toj diskusiji nije mesto ovde.

Ja sam ipak za to da mi popricamo sa tim ljudima na Trgu kada se budemo videli, zajebimo makljazu i sve ostalo.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Misticni Yarac je napisao(la):
Ja sam ipak za to da mi popricamo sa tim ljudima na Trgu kada se budemo videli, zajebimo makljazu i sve ostalo.

nema s njima priče
oni vole nasilje i priče o nasilju
tako svejedno dal primaju ili dobivaju batine,
samo nek se krka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.