Čuvajte se ćelavih bolesnika!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108






bar bolje izgledamo :)
i nemamo mutne face
vidim da nas čitaju
pa ih ovom prilikom sve srdačno pozdravljam
i pitam
šta vam veli đed kada mu pokažete ovo ?
"potapše" li vas po ramenu ?
ili mu veliš :deko deko to je samo avatar....
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Misticni Yarac je napisao(la):
Svratite s vremena na vreme na ovaj njihov forum, tacnije onaj thread gde pise o marsu. Pisu neke nebuloze. Stvarno ne razumem te ljude... Flipnuli su totalno. Ok, kapiram da zele najbolje drzavi i nasem narodu, ali covece, tako isto i roditelj zeleci najbolje za svoje dete ponekada moze da ga obogalji za ceo zivot.

Mnogo mrznje... Cak im i onaj post o Rasta pokretu nije tacan. Ali dobro, toj diskusiji nije mesto ovde.

Ja sam ipak za to da mi popricamo sa tim ljudima na Trgu kada se budemo videli, zajebimo makljazu i sve ostalo.

Da ti ljudi zele najbolje svom narodu i drzavi ne bi nikada pozvali na linc,na nasilje,na proterivanje...Oni zele dobro samo svom egu i svojim bolesnim umovima...Sa takvima nema sta de se prica,jer oni ne zele da slusaju.Nego pamet u glavu i izbegavati sukob po svaku cenu,ali...ako prvi krenu zna se...
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Ja kapiram da su oni isfrustrirane karikature koje nejebica i neimaština gadno piči pa moraju nekako iskaliti svoj bjes skrivajući se iza naroda i države-već viđeno na Balkanu.

Samo ovi su stvarno pobrkali lončiće a nije ni čudo s obzirom u kojoj su izolaciji rasli.Što bi reko kolega canne "jebe lud zbunjenog".

Zamisli "Balkanski nacisti viša rasa-arijevci" Hahahahahahaha

Da su kojim slučajem postali vehabije,pa imalo bi više smisla s obzirom na prjeklo,boju kose i očiju.

E sad kontam zašto oni briju glave,a garant koriste i leće da maskiraju tamne okice.

A da stvar bude smješnija"original"arijevci na njih (sve Balkance,istočnjake, Slavene)gledaju kao na nižu rasu.
I dan danas je tako,samo što to niko javno ne govori(zbog zakona)a kad si vani osjeti se to često.Samo otkud bi to naši mali isfrustrirani hitlerovci znali,kad nisu dupe pomjerili iz svoje pripizdine.

Šta reći na kraju,ako dođu,u šta jako sumnjam,jer hrabri baš i nisu(njihov najveći domet je napasti šačicu pedera-smješno!) treba ih ignorisati,kao što ih svako normalan ignoriše(a to ih jadne najviše boli).
Naravno ako bi neka od tih karikatura skupila hrabrosti da krene,onda udri brate!
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
U zivotu sve sto radis i pomislis, znas da ce da se odbije od tebe na neki nacin. Kad sam bio mlad u svakakve neprilike sam upadao i tukao se zbog gluposti i sve mi se vratilo tacno onoliko koliko sam zasluzio.


Problem sa skinsima je sto se zauzimaju za jedan princip i govore u sebi "To sam ja i ne znam sto bih drugo bio" i principa se tesko otarasiti i nazalost svega ga se vise drzis ukoliko ti nesto drasticno u zivotu ne promjeni misljenje. Dani prolaze ostajes isti blijedis iznutra i umres "bjel" ispijen osusene duse jer nisi doznao istinu da su boje bezvrijedne...kad zaronis malo dublje gdje nema spektra sunca vidis da je sve jedne te iste jebene boje. Ali sunce nece uvjek sijati...
 

Misticni Yarac

Aktivan Član
28.02.2007
61
7
0
32
Tek se sada setih...
Toliko kenjaju o toj narkomaniji, a slepi su za Hitlerovo fiksanje u venu speed-om i zdranja pecurkica i jos nekih slicnih, da kazem na njihov nacin, supstanci koje nije prirodno da covek koristi. Da da, nacional-socijalizam je najblizi prirodi. Tako je majstori! High-five!

Da me neko ne shvati ozbiljno slucajno, ovo poslednje je sarkazam. :)
 

lazar

Aktivan Član
05.02.2007
67
0
0
41
Ne samo Hitlerovo, nego i svih "Uber" soldata :) Drogirali vojsku speedom da bolje kolje i ubija doticne srbe koji u danasnje vreme oko svastike redjaju slova S. Tragikomicno.
A i onaj hitler je bas arijevac... lol Slabo im se uklapao u rasu onako crne kose, mali ali jbg, bar je bio mesar, pravi intelektualac...
 
26.04.2007
7
0
0
33
Srbi kao arijevska rasa ahahahahahahhaha xDDD

Genijalno, jos bolje ovo sa kuksatim krstom i CCCC
Bash sam pre neki dan pisao o tome. Nisu dzaba nasi dedovi jeli koru s drveca.
SMRT FASIZMU! SLOBODA NARODU!!!
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Potraži u rječniku pojam 'narkoman'. Osoba koja je ovisna o drogama, pa pošto THC ne izaziva ovisnost, ako pušiš duhan, već si veći narkoman od mene. Malo je offtopic, ali da te pitam, koga vraga uopce radis na ovome forumu. Ako namjeravaš ostati i informirati se, predlazem ti da promjenis nick i avatar u nesto normalnije.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
hm,
čini mi se da je ovo
beggining of a beautiful friendship:icon_lol::icon_lol::icon_lol: (crna mačkka bela mačka)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Mislim cjela ideja Stormfront foruma je daleko bolje osmisljena nego sto je Srpski odjel/dio. Interesatno na srpskom djelu stormfronta ovi pljuju po hrvatima i zovu ih "ustasama" dok dva linka gore na istom forumu su hrvatski nacisti...svi zajedno. Zbog toga i jos nekoliko tacki Srpski nacisti krse pravila samog stormfronta i njihovog osnivaca Don Blacka (inace bivseg vodje KKK-a) koji je vidio da nasilje nije pametna borba za bjelu rasu jer je proveo tri godine u zatvoru. U svakom slucaju evo njegovih pravila sta ne treba raditi na storm front forumu:

Guidelines for Posting:

DO NOT advocate or suggest any activity which is illegal under U.S. law.!!!

Keep discussion civil and productive:
  • No profanity. Avoid racial epithets.
  • No personal flames.
  • No attacks against other White nationalities.
  • If you wish to debate religion, you must request to join the Theology usergroup. Religion is a personal issue which often becomes bitterly divisive.
  • Make an effort to use proper spelling, grammar and capitalization (no ALL-CAPS posts).
LINK: http://www.stormfront.org/forum/showthread.php/welcome-guidelines-posting-4359.html


Stormfront pazi na svoj ugled jer vrte dosta para i ne zele da im iko stane na put. Krsenja ovakvih pravila i post se odmah brise jer njima stvara legalne probleme.


Ova prica je postala totalna ludnica ali svakom slucaju nasa posjeta na sajtu se poduplala i zbog ovoga ocekujemo cak i vise ljudi jer svi zivi pricaju o tome. Nevjerovatno. Pogledajte sto navijaci misle o svemu (naravno nadje se tu i neki nacista):

http://srpskatribina.net/phpBB/viewtopic.php?t=4668&start=0


Pogotovo mi se svidja ovaj avatar na srpskoj tribini:
161463278943ef275f7f565.gif



Znam da nece biti nista u centru grada niti na marsu jer ce biti dosta ljudi i dosta murije.
Najvise me boli sto ce neki klinac nedje u Zemunu obuci majicu Bob marleya tog dana ne znajuci ni za mars, ni za vutra sajt, ni za stormfront otici kupit leb i popiti batine od 5-6 skinsa...to me najvise boli...mozda je bas taj dan djevojka raskinula sa njime...:icon_mad:
 

Misticni Yarac

Aktivan Član
28.02.2007
61
7
0
32
Vutragenjo je napisao(la):
Znam da nece biti nista u centru grada niti na marsu jer ce biti dosta ljudi i dosta murije.
Najvise me boli sto ce neki klinac nedje u Zemunu obuci majicu Bob marleya tog dana ne znajuci ni za mars, ni za vutra sajt, ni za stormfront otici kupit leb i popiti batine od 5-6 skinsa...to me najvise boli...mozda je bas taj dan djevojka raskinula sa njime...:icon_mad:

Doslo mi da zaplacem... /cry
mozemo samo da se nadamo da se tako nesto nece desiti...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Vutragenjo je napisao(la):
Mislim cjela ideja Stormfront foruma je daleko bolje osmisljena nego sto je Srpski odjel/dio. Interesatno na srpskom djelu stormfronta ovi pljuju po hrvatima i zovu ih "ustasama" dok dva linka gore na istom forumu su hrvatski nacisti...svi zajedno. Zbog toga i jos nekoliko tacki Srpski nacisti krse pravila samog stormfronta i njihovog osnivaca Don Blacka (inace bivseg vodje KKK-a) koji je vidio da nasilje nije pametna borba za bjelu rasu jer je proveo tri godine u zatvoru. U svakom slucaju evo njegovih pravila sta ne treba raditi na storm front forumu:

Guidelines for Posting:

DO NOT advocate or suggest any activity which is illegal under U.S. law.!!!

Keep discussion civil and productive:
  • No profanity. Avoid racial epithets.
  • No personal flames.
  • No attacks against other White nationalities.
  • If you wish to debate religion, you must request to join the Theology usergroup. Religion is a personal issue which often becomes bitterly divisive.
  • Make an effort to use proper spelling, grammar and capitalization (no ALL-CAPS posts).
LINK: http://www.stormfront.org/forum/showthread.php/welcome-guidelines-posting-4359.html


Stormfront pazi na svoj ugled jer vrte dosta para i ne zele da im iko stane na put. Krsenja ovakvih pravila i post se odmah brise jer njima stvara legalne probleme.


Ova prica je postala totalna ludnica ali svakom slucaju nasa posjeta na sajtu se poduplala i zbog ovoga ocekujemo cak i vise ljudi jer svi zivi pricaju o tome. Nevjerovatno. Pogledajte sto navijaci misle o svemu (naravno nadje se tu i neki nacista):

http://srpskatribina.net/phpBB/viewtopic.php?t=4668&start=0


Pogotovo mi se svidja ovaj avatar na srpskoj tribini:
161463278943ef275f7f565.gif



Znam da nece biti nista u centru grada niti na marsu jer ce biti dosta ljudi i dosta murije.
Najvise me boli sto ce neki klinac nedje u Zemunu obuci majicu Bob marleya tog dana ne znajuci ni za mars, ni za vutra sajt, ni za stormfront otici kupit leb i popiti batine od 5-6 skinsa...to me najvise boli...mozda je bas taj dan djevojka raskinula sa njime...:icon_mad:

Kako da postuju pravila foruma kad ne postuju ni svoj narod ni svoju veru.A u to se kunu do nebesa.Gde mogu Hrvat i Srbin biti arijevci?I kao svi su zajedno a mrze jedni druge?Stavljaju ocila u kukasti krst?!?!Majko moja koji bolesnici.Verovatno ne znaju ni sta znace ta 4 ocila nego se pale da su to 4 slova S(a zapravo nisu)!Oni jadni imaju zestoke probleme sa svojom psihom,i to su najcesce slucajevi za hospitalizaciju.Pa oni se zalazu za linc,za mrznju,za proterivanje,za ubistva...A u isto vreme se ponose hriscanstvom i ovi nasi npr. pravoslavljem.A pojma nemaju ni sta je hriscanstvo ni sta je npr. pravoslavlje.I sta uopste proklamuje i zastupa.Ako ih interesuje neka se jave,odrzacu im kratko predavanje o narodu i veri,posto oni ne znaju nista.I video sam jos nesto zanimljivo tamo....kao neka anketa u kojoj je pitanje koji vam se tip arijevke svidja...pa ima nordijski,skandinavski ovakav onakav...mislim to normalnom coveku ne moze da padne na pamet....
Ne bih da vredjam nikog ali da se razumemo,ovde kod mene nijedan od tih koji su se palili da su kao skineri,rasisti ovo-ono nije imao zavrsenu ni srednju skolu.I uglavnom su,nazalosti,imali nesrecno detinjstvo,sto je kasnije prouzrokovalo posledice.Ponavljam,nazalost.
Sto se mene tice ne treba mi uopste da razmisljamo o tim jadnim izopacenim likovima nego da gledamo svoja posla.A evo dole cu vam napisati ukratko dati deo njihove dijagnoze.

Sumanute ideje

Iz verovanja nastaju za bolesnika realna mišljenja. On čvrsto veruje da ga proganjaju (manija gonjenja), da je bog (religiozna manija) ili da se sve odnosi na njega (ideje odnosa), drži se čvrsto svojih uverenja od kojih se ne može odvratiti nikakvim uveravanjima ili dokazima da njegove ideje ne odgovaraju stvarnosti. Uzrok tome leži u činjenici da se bolesnik povukao u svoj unutrašnji svet i da je "navukao zavesu", slično kao što smo videli kod halucinacija. Na taj način gubi mogućnost da svoje misli, svoju vlastitu "stvarnost" uporedi sa realnošću u spoljašnjem svetu.


Sumanute ideje su jean od osnovnih simptoma shizofrenije...Vise o tome i vi i oni mozete procitati ovde : http://www.cpe.org.yu/
 
26.04.2007
7
0
0
33
Meni malo...nestaju post-ovi. :)
No ok, kao sto sam ranije rekao,
Svi smo mi mnogo vece patriote od njih. Barem mogu da pogledam deku u oci, da mu kazem da sam anti-fa, i on ce biti ponosan, jer zna da nije dzabe jeo koru s drveta.
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
offtop: n00blice, možda su ti nestale poruke u prebacivanju između dva servera. Možda si pisao poruke po starom forumu. Eh, ti dns serveri... :(
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Da i mladifilozof je napisao nesto ja sam procitao i ostalo je na starom forumu. Da ne misli da smo izbrisali. Rekao je da su mediji i policija obavjesteni o dogadjaju i jos nesto...
 
26.04.2007
7
0
0
33
I navijaci dolaze(barem neki, jebiga isti dan je derbi)

Анђело
Post subject:

sta su ove picke sa stormfronta pocele i preko neta da prete
ne brinite ne mozete nas uplasiti vasim strasnim imenom i obrijanim glavama, samo dodjite-mi cemo biti tamo!

Sve u svemu...videcemo. Nadam se da nece biti vecih incidenata :)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ma cjela prica postaje malo dosadna...ovi sa stormfronta citaju nas forum, mi njihov, i ovi sa tribine prate i nas i njihov i tako u nedogled. U svakom slucaju kao sto rece mladi filozof mars je prijavljen i bice dosta policije i medija...dakle opusteno na marsu nece biti incidenata. Ja bih se vise cuvao skinsa u komsiluku dje nema nikoga oko tebe u mracnoj aleji da te ishutiraju njih pet sest zato sto imas dugu kosu...jebiga mozda nemas para za frizera...nema nista ljepse kad srbi patriote ishutiraju svoga brata srbina zato sto ima dugu kosu....ljubav do neba.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.