Čuvajte se ćelavih bolesnika!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

prolaps_rektuma

Aktivan Član
19.04.2007
154
8
0
36
Najjači je lik koji je napisao da time truju našu djecu i motamo tome stati na kraj...sumnjam da će doći mnogo ljudi koji su protiv toga...:181:
 

1mc

Aktivan Član
13.02.2007
42
5
0
To šta sam pročitao sve na tom white pride site-u je apsurd! Još uvijek ne dolazim sebi koliko ljudi mogu biti maloumni i neobrazovni.. Ako išta mrzim to su takvi nabrijani šupci koji samo znaju pričati.. Jako mi je žao što neću biti 5.5. u Bg-u,Novac mi ne dopušta a i nekako iako nemam ama baš ništa protiv Srbije nervoza je prisutna.. Vjerujem da će biti sve u najboljem redu; IZMARŠIRAJTE SVI KAKO TREBA,, Jebeš te ćelave papke to treba sve propucat pa da vide da svi krvarimo ispod kože..!

:2flip:
:sun2: :leafblunt:
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
malo sam čituckao po forumu od stormfronta
i stvarno ne kapiram kako takva skupina uopće egzistira u srbiji
mislim parola
srbija srbima sa nacističkom zastavom???
stvarno ko što genjo kaže sramota i za srbiju i srbina
izgleda da sam nešto propustio
nije m ijasno kako su to uspili spojiti
kako god,
oni koji su protiv naših uvjerenja još više su protiv njihovih
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
cannebosanac je napisao(la):
Hvala za link Kobaja da mogu da se kidam od smjeha , čim prva dobra vutra ima da se navarim ko idiot i pravo na stormfront , pa ovo je bolje nego Leteći cirkus Monty Pythona .Prvi put u životu čujem za Naci Srbe.Pa jadna im majka da je Hitler uspio u svome šta je mislio ne bi bilo Srbina više ni u prahu ,a i Hrvate bi sigurno naguzio kao i Pavelić što ih je jebo , kad je izgubio onda je zbrisao negdfje vani i kad su ga pitali šta je s Hrvatima on rekao "Koji Hrvati ."

Avatar mu 4 C i svastika , pa je li ovaj možda predoziran bunikom , jadna mu pamet pa Srbi su se i partizanima i u Četnicima borili protiv Nacista i sad on objesio svastiku , nigdje veze .


e veliki srbi mozda cete nauciti nesto i od "narkomana" iz bosne... smeje vam se ceo svet...
stormfront, blood and honour, 88, svastike, sieg hail, ***** palac-opasno zvuci a smnesno u praksi, bar u srbiji...

to je sve gomila debila..ne obracajte paznju.
NJih se ne treba bojati vec im se treba smejati, kunu se u ljotica i firera a 99% njih ne zna
ni gde je nemacka i kako je sve to pocela sa jevrejima i nacistima.


JASENOVAC-GRADISKA-DAHAU-AUSVIC....
VELIKI SRBI DA LI SE SECATE SVOJIH PREDAKA??? U GROBU SE PREVRCU SRAM VAS BILO...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Dok mi je baba iz bosne provela mladost u njemackoj radeci kao rob ne znajuci kojeg ce trenutka njeno srpsko srce stati a sa druge strane balkana djede iz Crne Gore tucen od italijanskih nacista jer ih je nervilalo kako to pop moze da se zeni i na kraj svega protjeran od komunista...beeem ti zivot
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
Molim da se ovaj moj post ne obrise pre nego sto se procita do kraja,kao sto to obicno biva sa mojim postovima na ovom forumu. . .
Stormfront je moj "omiljeni" forum,a narocito njihova srpska sekcija,bio sam njihov clan ja mislim mozda cak i citava 2 dana dok nisam popusio ban,a mislim da su me preko IP procitali jer se nakon toga nisam mogao ponovo uclaniti preko neke druge adrese sa yahoo-a ili slicno,a mozda su me i automatski odjebali kada sam se drugi put prijavio jer sam izabrao pomalo nezgodan nick "Nigger With Attitude",sto bas i nije pozeljno kada se petljas sa belim smecem. . .
Oni cak imaju pravilnik prema kojem je zabranjeno biti clan njihove male grupice ako si pripadnik neke neodgovarajuce rasne ili nacionalne skupine.
O nekakvom dijalogu tamo naravno da ne moze biti ni reci,a svaki moj pokusaj diraktne i brutalne provokacije bio je sasecen u samom u korenu,mislim ja ne znam kako je moguce da oni imaju tako azurne admine i modove koji takoreci istovremeno reaguju,ako se posta nesto sto nije u skladu sa njihovom idiotskom pricom.

Toplo preporucujem sto cesce odlazenje na njihov forum i pracenje njihovog rada jer je to jedan od izuzetno dragocenih uvida u ljudsku glupost u svom najstetnijem vidu i to sve for free i bez posledica.
Generalno gledano,tamo ima kretena raznih vrsti,da imam vremena mogao bih napraviti tipologiju te bande:eek:nako ugrubo,moglo bi se reci da ima prilicno inteligentnih likova za koje da me ubijes ja nemam pojma zasto se zajebavaju sa tim sranjima do teskog,povodljivog,labilnog,beskaratnernog smeca i seljacije,da ne kazem white trasha i rednexa. . .
Za net cemo lako,ali u stvarnosti ova stoka tu i tamo pravi probleme,mada su mnogo manje opasni nego sto bi to zeleli da budu.
Vrhunac njihovog arijevskog delovanja ili kako se vec zove to sto oni rade jeste sto se tu i tamo izivljavaju nad jadnom ciganijom,a glavna im je karakteristika delovanje u grupi,statisticki gledana,vecina tih ljudi su u velikom procentu pickice i ako ga npr zaustavis samog na ulici i lupis mu samarcinu,veliku su sanse da ce pobeci glavom bez obzira.
Da me se ne bi krivo shvatilo,kako to obicno biva,daleko od toga da preporucujem da trazite skinse i slicne po gradu i da se mlatite s njima jedan na jedan,ali uputno je znati da se radi o jadnom stadu koju su kao pojedinci skoro bezvredni.
Toliko za sada,malo sam u stisci sa vremenom,nastavak sledi. . .
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
Ahhhhhh,da . ..toplo preporucujem njihov "zenski kutak" gde se NS cure raspituju sta za obuci i slicno,taj thread mi je ubedljivo najjaci:181:
 
12.03.2007
20
0
0
33
"Drago mi je sto su shvatili da ce dobiti batina. Opet smo pokazali da smo jaki"

"Схватили су они да са српским националистичким снагама нема зајебанције а и сама најава овог скупа била је нека врста испитивања и испипавања терена. ''Терен није спреман а кад' ће бит' не знамо.'' Е па ја ћу да вам кажем кад – НИКАД! Није вам ово Холандија, Богу хвала.

Све у свему част Србије је још једном одбрањена. Мајка Србија је поносна на своју децу, на своје кћери и синове који су спречили ову пошаст и безумље, то је сигурно."


C c c... jbt nisam ni ja znao da ovakvi postoje ovde.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Sto se tice samog marsa prosli smo mnogo bolje od njih. Svi su nas pozitivno primili i imali smo intervju sa NIN-om, B92, Danas Novine i Nadlanu.com Naravno oni su opljuvani opet od sviju. Ja mislim da su i crnci pametniji od njih u svojoj borbi nacinalizma jer vec odavno su shvatili da nasiljem malo dje mozes dogurati. A naravno najpametniji nacionalisti su jevreji...a da bjela rasa ovisi o skinsima i nacistima vec odavno bi prali toalete i cistili cipele drugim nacijama.
 
Opet se vrachamo na ono , SHTO VISHE LJUDI ODJEBE SKRIVANJE i izadje dat podrsku , to che bit vechi omjer u nashu korist , jer kad bi skinsi vidili ne znam ono 500 - 1000 ljudi u jednoj grupi , cisto sumnjam da bi nesto pokusavali napravit.

malo se previse povodimo za tim da su skinsi opasni . Ako si sam i noc je , onda da , al ako nas je pun ku*** i u srid bila dana , onda su bezopasni.
 

didjilidoo

Aktivan Član
09.05.2005
64
0
0
36
isus bog...
koja banda...
dok ih je tolko,nema nade da ce neko od njih se opametit,pa sami se svojih boje....
nego vi u bg,nije vam jos palo na pamet snajper nabavit i malo reda im u glave utuvit? kad nece vec sami da svoje glave srede,a dok su ovaki nesmijemo im dopustit da teraju red okolo...
ono i dalje ne vjerujem kak me tak lako iz takta izbace,jedino njima to tak uspjeva...
 
12.07.2005
41
9
0
43
www.erowid.org
Kakvi su u srbiji zakoni glede fasizma/nacizma ?
Rekao bih da forumi/sajtovi poput onog imaju dobre pravne osnove za podizanje tuzbi protiv autora.
Da ne spominjemo kako se, u slucaju da postoje takvi zakoni, bez problema mogu pohapsit sve te mamine maze s IQom ispod 85.

Boze mili, oni imaju svastike u signovima...

EDIT (dodano): zanemarite sto napisah o legalnim akcijama, upravo sam skuzio da je to americki sajt.
Svasta
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
hoće cigan da postane skins
i skocka se on obuče po ps-u
dođe kod ćaleta i kaže
tatko tatko ja posto skins
ovaj ga ubije od batina
dođe burazeru i kaže
brate ja posto skins
i ovaj ga unakazi kao konjinu malenu

i kaze cigo skins

bem ti ove cigane nisam ni pola sata skins i već ih mrzim
 
12.07.2005
41
9
0
43
www.erowid.org
Skinhead pokret u svojoj srzi uopce nije negativan - cak suprotno.
Nastao je kao bunt radnicke mladezi protiv povlastenih klasa i drzavnog aparata.

Ali danasnji nazi skinjare nemaju veze s pravim skinhead pokretom.
Sprdnja su i sramota svojim roditeljima kao i dokaz bolestine drzavnog sistema koji stvara takvo potomstvo.
 

psycho.ludjak

Aktivan Član
08.10.2006
66
2
0
32
bas citam postove od tih isfrustriranih nacističkih govana...to su ljudi sa ozbiljnim problemima (manjak paznje u djetinjstvu,mama nije sise dala..neznam),ali ovakave tekstove nisam jos u zivotu vidio,stvarno nemam riječi.

SMRT FAŠIZMU SLOBODA NARODU!
 
21.06.2007
18
1
0
33
Ovo je moj prvi post na ovom forumu, sledeci ce biti u forumu "u. uzgajivanje" :)

Treba da znamo da se izborimo protiv fasista, a to podrazumeva naravno upoznavanje sa fasistickim pokretima. To sto je, kako kazes, Srbin uopste nema veze sa ideologijom. Sta, svaki narod ima ideolosko opredeljenje? Znaci, da ovo kazes na nekom fa forumu istrljali bi ti nos, a to ne zelimo posto smo na istoj strani i zato pisem sve ovo.

Da krenem od razbijanja stereotipa. O navijacima ne treba mnogo da pricam jer je jasno da se navijacki pokret ne moze vezivati za fasisticke ideje, to svi vremenom shvate. Sto se tice skinhead subkulture, ni ovaj pokret nije vezan za fasisticke i nacional-socijalisticke ideje. To je pokret mlade radnicke klase nastao '69, pod uticajima muzike sa Jamajke (slusao se tada medju skinsima narocito rokstedi, rege, ska). Preporucujem vam film Skinhead Attitude, bas sam ga skoro odgledao i super je za svakoga ko zeli malo vise da se upozna sa sh pokretom. Inace, mnogi pravi skinsi su stradali u borbi protiv fasizma (kao npr. Lin Newborn). Nazivanje naci degenerika skinsima istim dajete kompliment i vredjate ceo skinhead pokret.

Sledeci put kada bude marihuana mars moramo se izboriti i protiv lose organizacije da ovo ne ponovi. Ne treba dopustiti nikakvim NVOima da se mesaju, treba osnovati neformalnu grupu koja ce doneti odluke vezane za mars i kraj. Takodje, nacisti ce sigurno opet pretiti, ali ovo ne sme da nas spreci da dodjemo. Stavise, ako bude nekih problema treba sa njima i fizicki da se obracunamo. Trebalo bi vec sad oformiti neku takvu marihuana mars grupu (pricam o Beogradu, posto tu zivim). Video sam na majspejsu da je bio jedan sastanak, e sad ne znam sta je dalje bilo. Ako ih bude bilo jos ocekujte mene ;)

Smrt fasizmu!
Zdravlje, anarhija i kolektivizam
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Navijaci...pa naravno da se ne može povezivati vecinu navijaca uz fasisticke ideje.

Ali kad igra Hrvatska-Srbija.....pola navijaca se pretvara u ustaše i četnike,kretenski transpareti,glupi uzvici......
Italija...fašisticki pozdravi i znakovi posvuda.
Njemacka,Hrvatska,Srbija.....crnci u vlastitim i tudjim klubovima se nazivaju majmuni.

Koliki seljak moraš biti da bi išao na utakmicu samo da bi vrjedjao protivnika a poslje se tukao.Kad god vidim te seljake kako se tuku međusobno i s policijom ili kad procitam kako je neko poginuo,završio u kolicima ili tako nešto.....i ono malo ljepote u sportu nestaje i pomislim može li glupa igra biti vrjednija od necijeg života.
 
21.06.2007
18
1
0
33
Hm pa ovde se od devedesetih pa sve do sada narocito napadala navijacka scena fasistickim ideologijama. Nego gde pomene bas Nemacku i Italiju - pa odatle nam dolaze dva kluba poznata po levicarski nastrojenim navijacima - AS Livorno i FC St. Pauli (mislim nisu oni jedini). Kada igra reprezentacija drzave uvek se skupi gomila fasista. Narocito kada se igra u stranim, najcesce zapadnim zemljama jer tamo ima dosta cetnika i cetnickih porodica koji su pobegli posle i za vreme 2. sv. rata pa sad tamo parazitiraju (ovo pricam za stanje vezano za sr, manje vise je isto i okolo).

U svakom slucaju, vredjanje seljaka je isto tako lose kao i vredjanje crnaca. Znam da verovatno nisi hteo da ih vredjas, ali imaj to na umu kad budes pisao sledeci post ;)

poz :)
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ma imaš pravo upotrebljavati seljake za usporedbu s necim lošim je glupo.Moglo je proc da sam napisao seljačine.Seljak je osoba koja živi na selu a seljačina je seljačina.To kad sam prico sa frendom iz jednog sela zakljucili smo da nema smisla vrjedjat seljake ali da medju seljacima zbilja ima dosta seljačina.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.