čajem protiv kradje sexualne energije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ono sto se desava kod sjedinjenja dva ljudska bica, ono sto ih cini i ispunjuje tokom, ono sto ih obuzima nakon, ono sto osjete u ekstazi prozimanja i ispunjenja, ono sto ih puni vecom i dubljom ljubavi jedno prema drugom je jedna dimenzija koja ne moze biti zamjenjena sa nicim.
mozemo mi postizati razna stanja svjesti... ovo ono....bla bla...ali nista ne moze zamjeniti sve ono sto Vođenje ljubavi u pravom smislu znaci. jer je to jedinstevn cin. da utroba je tu da stvori zametak, sjeme je tu da potakne klijanje..ali orgazam i ostale slatke sitnice su samo bonus koji treba istraziti i normalno- uzivati.

tko trvdi drugacije nije nikada bio zaljubljen ili nikada nije iskusio ono sto se naziva Vodenjem ljubavi u cjelosti...

j.ebanje, sex, šlajfanje, mazanje, nabijanje, sexanje na jednu noc, sex radi sexa, sex radi drugog, sex radi mogucnosti...ne spada u ovu kategoriju... to je vise radnja, i nista drugo... praznimo se :D
 

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
problemi s kompom pa tek sad postam...

peyote je napisao(la):
Hvala ti na odgovoru vidi se da kuzis o cemu pricam.
Ma ima nas nekoliko nisam sam u tome problemu mada sam ga ja uspio rijesiti preusmjeriti na neki nacin dok drugi jos nisu.
Probalo se sve ovo o cemu pricas ali nema se snage i uvijek pukne.
Tako da mislio sam mozda se moze nekim prirodnim putem to rijesit jednostavno neko bilje koje ubijaju tu zeluju.

Kad pogledamo po internetu, tv-u, ma svugdje je sex, stalno nas filaju time cak i oni koji nemogu pa uzimaju viagru da se iz njih iscijedi i jos ono malo, proizvoda i proizvoda da se stimulira sex na kile ali nigdje ama bas nigdje niti jedan koji ubija zelju za sexom.
Nije li to malo cudno?!

Kako kome. :) Ako uzmes kao pretpostavku da je onima koji su stvorili ovaj sustav cilj moc i manipulacija postaje sasvim logicno. Najlakse je ljude kontrolirat kroz donje cakre, one osnovne, zivotinjske.

Moja (suluda, paranoicna, biraj epitet koji ti pase... :)) teorija je da su ti mocnici sklopili pakt s vragom (negativnom astralnom energijom/bicima) koji su im dali moc u svijetu materije, a zauzvrat ih ovi hrane negativnom energijom na astralu. Ta energija se oslobadja ispraznim sexom i/ili drkanjem, sukobljavanjem "dvije strane" po raznim ratovima, stadionima, strankama...; mrznjom, ljutnjom i raznim drugim emocijama sa negativnim predznakom.

Ne radi se o tome ces ti ostat bez energije. Ona ce se obnovit svaki put kad se najedes/naspavas/gledas u Sunce/nesto deseto cime se vec ti punis (Iako mislim da svaki put izgubis jedva primjetni komadic energije, a s godinama se tog nakupi). Radi se o tome da mi te negativne entitete trebamo izgladnit i iskoristit tu energiju na neki pozitivni nacin. Ne hrane se svjetlom, nego tamom.
Zato i dalje mislim da cajevi nisu rijesenje nego samo uklanjanje simptoma. Nesto kao stake nakon povrede. Koriste, al treba se naucit onda zivjet i bez staka. Osim ako se ne radi o nekim mocnim biljkama tipa Iboga i njoj slicnim koje su jak deprogramator. Ovo zadnje ne govorim iz osobnog iskustva nego samo po onom sto sam citao.

Nadrkao sam se savim dovoljno za ovaj zivot da znam da tu energiju mogu preobrazit na neki puno bolji i pozitivniji nacin. :) Al opet, drkanje je sasvim solidan nacin da zagospodaris orgazmom i ejekulacijom. Jedino se sam cilj mijenja.Treba rada, al ne kosta puno novaca. :p
odlican pdf - Tantra, Sexual martial arts and Sexercise.

A ovo sto kazes nema snage... ako misle da nemaju snage nece je ni imati. Ako znaju da imaju imat ce je. "Whether you think you can, or you think you cant, you re right."



edit: jos nesto. Uopce ne cudi sto muski s godinama postaju impotentni. I to se jos servira kao prirodna pojava zbog starosti. Istrose svaki komadic energije i onda im jos daju stvari poput Viagre koje ce im zavarat mozak i natjerat da potrose zadnju rezervu koju imaju.
Cini mi se da je tih astralnih negativa sve vise i da su gladniji i gladniji.
Djecu filaju da se sto ranije sexualno razviju i da se pocnu trosit (doslovno), starce da sto duze mogu izdrzat i izmust zadnju kap snage iz njih. Tih 60tak godina sto je prosjecna dob za smrt je samo program lose raspodjele energije. Nis vise, samo program. Uopce ne mora biti tako.


i jos samo jedna sitnica...Tarki i wannabeshaman, stvarno mi je gust citat vase postove. =)
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
@red sh jep, za seks je začuđujuće često mišljeno drkanje u duetu...možda i politetu :p

i nemogu poreć ljepotu seksa koji nije takav, onog u kojem se ti u potpunosti (pre)daješ drugome
il kako god to odredili al s obzirom da nakon toga imam osjećaj da sam u isto vrijeme ja i ta osoba i kako doslovce doživljavam njome čini mi se da se onda sve svodi na miješanje energija i postajanjem polovičnog bića. naravno sve mi se to samo čini jer nikako nemogu donjet stav glede toga...
mogo bi u sebi debatirat vječnostima i opet nebi mogao :D zato je kao što sam prije reko jedino što ima smisla sljedit iskrenost.

p.s možda je samo gubitak ako niste na istim razinama...
i @klick zahvaljujem se od peta si :D
 
03.12.2009
3
1
0
46
taichi%20for%20tao%20article.gif


Za malo bolje razumevanje SEXUALNOSTI predlažem da pročitate neku knjigu vezanu za Tao. Taoizam nije nikakva religija, nema nikakvih bajanja, rituala i slično!

Za početak možete prelistati ove dve knjige pa vas možda zainteresuju!

Tao ljubavi :costumed-smiley-027

http://www.4shared.com/file/35448647/d86d4a1d/Tao_Ljubavi.html?dirPwdVerified=b925cd5f


Taoističke tajne o ljubavi :costumed-smiley-027

http://www.mediafire.com/?4kryj3j5wom


"Kažem ljubav a mislim na sex" :lock:


Pozdrav!
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
RedSh je napisao(la):
ono sto se desava kod sjedinjenja dva ljudska bica, ono sto ih cini i ispunjuje tokom, ono sto ih obuzima nakon, ono sto osjete u ekstazi prozimanja i ispunjenja, ono sto ih puni vecom i dubljom ljubavi jedno prema drugom je jedna dimenzija koja ne moze biti zamjenjena sa nicim.
mozemo mi postizati razna stanja svjesti... ovo ono....bla bla...ali nista ne moze zamjeniti sve ono sto Vođenje ljubavi u pravom smislu znaci. jer je to jedinstevn cin. da utroba je tu da stvori zametak, sjeme je tu da potakne klijanje..ali orgazam i ostale slatke sitnice su samo bonus koji treba istraziti i normalno- uzivati.

tko trvdi drugacije nije nikada bio zaljubljen ili nikada nije iskusio ono sto se naziva Vodenjem ljubavi u cjelosti...

j.ebanje, sex, šlajfanje, mazanje, nabijanje, sexanje na jednu noc, sex radi sexa, sex radi drugog, sex radi mogucnosti...ne spada u ovu kategoriju... to je vise radnja, i nista drugo... praznimo se :D
potpis na ovo u cjelosti!
vođenje ljubavi je nešt sasvim deseto nego sam sex zbog sexa. Mene npr. sex zbog sexa zanima manje od rezultata utakmice kazahstanskih drugoligaša... nema šanse da mješam energije s nekom tek tako, užitka radi, čak mislim da mi se nebi ni digo da se nađem u takvoj situaciji... ali vođenje ljubavi je jedan od najdivnijih čina koji su podareni čovjeku... seks sa svojom ljubavi u cilju konzumiranja najintimnije ljubavi postaje... nešt totalno drugačije nego ono što priziva um kad kažeš "seks" u društvu uličnih čobana ili likova na forumu.
A masturbacija pak ima svoje razloge i čari :)... ponekad je potrebno izbacit hormone radi koncentracije na druge stvari... i užitka :)

ljudi treba uživat život... tu ste da živite i da uživate a ne da radite zavjeru is svake stvari iz koje se da izfilozofirat zavjera. Izgleda da je nekim ljudima strašno dosadno opustit se i živjet život, ići tamo kud te odnese... i onda zabriju i potroše cjeli život na borbu s vjetrenjačama, sa svojom brijom, sa sobom, sa svemirom... jednostavno šteta života iako je svejedno.

Svemir teće, život teće, svijest teće, energija teće... kroz nas. Mi nismo mi, to je samo osjećaj... mi smo medij života kojeg pokreće svemir i on nas napaja energijom koju nikad nemožete istrošiti jer niti nije vaša, pripada životu u (kroz) vama (vas), a taj život pokreće svemir a ne 9v baterija koju dobijete pri rođenju i koja će se istrošit življenjem. Energija se obnavlja uvijek i zauvijek, koliko god je željeli istrošit i trošit, uvijek će dolazit nova i regenerirat se... kako starimo i raspadamo se (što je također igra svemira i kao takva točno onakva kakva treba biti), tako slabimo kao medij života i normalno i sasvim prirodno je da energija više nemože kroz nas teći i radit ono što je radila dok nam je tjelo bilo na vrhuncu razvitka.
 

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
peyote je napisao(la):
Eh improsionira me tvoje zanje a i smisao za humorom.
Drago mi je da kuzis kako se ljudi trose.
Sta je to Iboga, kakva je to biljka nisam jos cuo za to.
:icon_lol:
:sun2:

Humor je mocno oruzje u borbi protiv negative. ;)


Tabernanthe Iboga je grm koji korjene vuce iz Afrike. Osnovni sakrament Bwiti religije, koriste ga u raznim obredima, za lijecenje, komunikaciju s precima itd... U modernijim civilizacijama se uglavnom koristi za prekidanje ovisnosti, kao detox. Cesce se koristi extrakt Ibogain nego korijen biljke. Masa ljudi se skinula s heroina pomocu Ibogaina nakon samo jedne "terapije".
Pa si mislim ak moze reprogramirat mozak heroinskog ovisnika zasto ne bi mogla isto napravit s ovisnikom o sexu.

http://en.wikipedia.org/wiki/Tabernanthe_iboga
http://hr.wikipedia.org/wiki/Ibogain
http://www.ibogahouse.com/iboga/iboga-detox.php
...
 
10.09.2009
34
5
0
51
kLick je napisao(la):
Humor je mocno oruzje u borbi protiv negative. ;)
Tabernanthe Iboga ...

Naravno, po vedrom i veselom raspolozenju se vidi kolko covjek ima unutarnje osobne moci.:sun2:

Woow, Iboga, jos jedna prekrasna biljcica za koju doznajem tu na forumu, mrak ...:sun2:
Posto su nam sve oduzeli, i Salviju na kraju, jer bar Iboga legalna u nas ili nam i to stanje svjesti zabranjuju ?:icon_mad:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Bio sam nedrko 23 dana.. ili 21 ne sjećam se točno.
Tada me zbarila treba, zapravo popustio sam nakon jedno 5 dana što me maltretirala.. nisam imo di pobjeći bili smo zatvoreni i tako..
I onda smo se eto tako divlje ovo ono ljevo desno jedno dve noći, al nije bilo sexa jer situacija nije dopuštala, dakako nije situacija bila normalna.. koji normalan čovjek sam od sebe ne poželi drkat 23 dana? :D

I onda, nakon 2 dana te strasti su me UŽASNO počela boljeti jaja.. Al ne onak kratkotrajno ko kad te pogodi lopta u mudo, već konstantno..
Shvatio sam da MORAM baciti drkicu.. Bila je to najbolja drkica u životu, jedna od dvije koje se sjećam :icon_lol:

Poanta ove kratke priče je slična svemu napisanome.. ok je drkica al nemojmo razbacivati spermiće..

Tu se ubacuje i taoizam.
Koliko sam upoznat s tom vjerom/načinom življenja, taoist želi biti jedno s prirodom.
Tu su meditacije u prirodi, shvaćanje prirodnih tokova i tokova energije općenito. Veri jusful shit :D
No, ako se ne varam, taoizam svaki orgazam shvaća kao skraćivanje života na ovoj Zemlji.
U skladu s time, svaki je orgazam poseban i treba ga čuvati, tj svaki se orgazam cijeni... jer ipak svaki orgazam je ubojstvo.
Kad počneš cijeniti orgazam, kakav god bio, e to je dobro :)
 

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
peyote je napisao(la):
Naravno, po vedrom i veselom raspolozenju se vidi kolko covjek ima unutarnje osobne moci.

Hvala takodjer. =)

peyote je napisao(la):
Woow, Iboga, jos jedna prekrasna biljcica za koju doznajem tu na forumu, mrak ...
Posto su nam sve oduzeli, i Salviju na kraju, jer bar Iboga legalna u nas ili nam i to stanje svjesti zabranjuju ?

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/313505.html

Koliko vidim nije na popisu tako da bi trebala jos uvijek biti legalna.
Ako tko ima kakvih novijih informacija...
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Nažalost po najnovijoj listi kaze drugacije, ilegalna... ovo je staro od 2004, imali su jos promjena i na njoj se nalazi ibogain :/
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
a nije tolko strašno što su zabranili jer
postoji crkva u sloveniji gdje te sasvim legalno iniciraju...
ibogu,čini mi se , ionako nema smisla naručit s neta pa sam uzet :D.
al je užasno skupo, za narkomane je oko 3000kn, a za one koji nisu navučeni je nešto jeftinije
(potrebna je manja doza). inače za one koji nisu upućeni u biljku...ždere se u nekom plemenu u africi (čije pripadnike znaju lovit da bi im jeli meso pošto se vjeruje da imaju magijske moći).
i to je žderu klinci od oko 13-14 godina kao dio obreda odrastanja

i svi pričate o tome kako se energija obnavlja i sve je to ok, nećeš umrijet od prekomjerne je.bačine:p
al za bilo kakav neobični podhvat potrebno je akumulirat ogromne količine energije(pa ako niš drugo za postić ekstatična, viša stanja bez droga).
s takvim rastrošnim stavom, da nemarno potrošiš energiju čim je dobiš jer znaš da će stić još to neće nikad bit moguće.al uzalud propovjedam :p kad i sam uvijek podlegnem komforu :D
 
09.02.2012
36
7
8
34
Je stara tema ali odgovori su ubitačni i nije ti cilj potiskivati sexualnu energyu nego je znati preusmjeriti u pravcu kojem god želiš da bi postigao uspjeh ,ta je energija izvor svega života tako da je nema razloga potiskivati ako je neznaš preusmjeravati onda je koristi za sexualna zadovoljstva ali je nemoj potiskivati sa raznim kemikalijama (čajevima ili liekovima) i lošim načinima razmišljanja (jer depresija i katatonija je najbolji lijek za antisex) sex energy te drži na životu kad ona počne opadati i tvoj život se prikrada kraju, ne moraš se zadovoljavati i sexati ali uživaj u povećanoj količini sex energya da bi se lakše nosio sa životnim neprilikama i uživaj u životu nabrijan ekstatičnom dozom sex energya koja samo čeka da eksplodira kao atomska bomba iz tvoje gljive ! Happy Life !