čajem protiv kradje sexualne energije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.09.2009
34
5
0
51
Razni entiteti ljudima kradu nesvjeo zivotnu energiju nama poznatiju kao sexualna.
Pricao sam sa hrpom ljudi i nitko nikako to nemoze zaustaviti jednostavno jako su slabi da bi se oduprijeli tim energetskim vampirima, izdrze neko vrijeme te onda kad tad popuste i jos je gore nego sta je bilo prije.
Trazio sam po internetu ali nigdje nista ne pise nigdje nikakvog ljeka, preparata, koji bi pomogao u tome.

Dali netko zna dali postoji neki caj koji smanjuje zelju za sexom?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kLick

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
hahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahahah iiiiiiiiiiiiiiiiii hahahahahhahahahahahahahhaha i i i i hahaahhahahahahahhhahhhhhah ahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahahahah hahah hahah hahhhaahahahahahahah Bratee iz kojega znastveno fantasticnog filma si ti doša==?????
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lukashenko

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
wotafak? ljudsko si biće, imaš hormone ko i svako drugo prirodno biće, i normalno je da te napaljuju i potiču da trošiš tu energiju, to tako mora biti, ako nije onda si bolestan jer je zaustavljen prirodan tok stvari. Pusti svemir da radi svoje što je naumio za ljude. Nikakvi entiteti te ne napaljuju da bi te sisali već priroda tvog bića... i to je energija koja je obnavlja najbrže kad ju izbaciš, i uvijek će se obnovit, i nikad ju nećeš potrošit jer to tak ide jednostavno. Zamaraš se glupostima. Budi sretan zbog svoje seksualnosti i uživaj u tom daru.
 

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
peyote je napisao(la):
Razni entiteti ljudima kradu nesvjeo zivotnu energiju nama poznatiju kao sexualna.
Pricao sam sa hrpom ljudi i nitko nikako to nemoze zaustaviti jednostavno jako su slabi da bi se oduprijeli tim energetskim vampirima, izdrze neko vrijeme te onda kad tad popuste i jos je gore nego sta je bilo prije.
Trazio sam po internetu ali nigdje nista ne pise nigdje nikakvog ljeka, preparata, koji bi pomogao u tome.

Dali netko zna dali postoji neki caj koji smanjuje zelju za sexom?


1. fizicka vjezba (trcanje, bildanje, plivanje, nesto cetvrto...biraj sta tebi najvise odgovara)
+
2. meditacija i dizanje Kundalini prema gore iliti preobrazavanje/preusmjeravanje sexualne energije (energije Sakralne cakre) u neku od visih cakri (Grlenu, pa Trece oko, pa Krunsku, pa iz Krunske u Svemir u obliku bijele svjetlosti).
Vecini ljudi su sad otvorene samo prve tri cakre jer je cijeli sustav sad baziran samo na njima - Korjenska (crvena - cisto prezivljavanje tipa hrana, dom itd..), Sakralna (narancasta - sex, reprodukcija...) i Solarni plexus (zuta - snaga i moc, tj. misici, lova, posao, auto i tome slicno).
Malo tko zna i moze preusmjeravat energiju prema gore posto je vecini zatvorena Srcana cakra (zelena) jer vecinu zivota ne slusaju svoje srce i gaze ga. Bez otvorenog srca ne mogu otvorit ni vise cakre pa visak energije izbacuju redovitim ejakulacijama.
A s tom energijom se onda hrane razne astralne pijavice.

Ako pokusavas dizanje Kundalini dobro se _procisti_ i _zastiti_ prije toga. Ukloni sve blokade koje imas. To je jedna vrsta elektricne energije i previse nje odjednom moze dovesti do kratkog spoja kod covjeka. Imas na netu masu primjera. Proguglaj samo kundalini emergenicies. A mozes usput i meditation protection.
+
3. Tantra. Jedan njen bitni dio, bar za nas muske, je i svrsavanje bez ejakulacije. Dakle orgazam bez gubljenja energije, tj. preusmjeravanje energije gore u vise cakre, a ne izbacivanje van kroz Sakralnu. Osim naravno ak imas namjeru pravit djecu. U tom slucaju izbaci najbolje sto znas. =)

Ne radi se o tome da su ljudi slabi, nego jednostavno imaju previse energije u sebi koju ne znaju kako preusmjerit. A na sve strane ih filaju sa sexom.
Ako se odlucis na sve ovo slijedi te puno posla i ucenja, ali nagrade su velike. Nisam ni ja jos potpuno svoj u tome, ali "svaki dan u svakom pogledu sve vise napredujem". ;)


Bas i nisam odgovorio na tvoje pitanje jer mislim da caj ne uklanja uzrok, samo posljedice. Ako bas trazis neku biljku za smirenje odlican je maticnjak, il majcina dusica, il metvica, il sve troje zajedno. Neki jako vole valerijanu, al nju nisam probao tako da...
Mozes cak i zapalit vutru, citao sam nesto na sajtu da smiruje :p


"Ejaculation Mastery...
Most men can have intercourse for 5 to 15 minutes without ejaculating - some less, some more. It is possible, however, through learning ejaculation mastery, which is part of Tantric love-making, to have intercourse for hours at a time, in fact for as long as you have the strength. Once you have the knack of ejaculation mastery, it is then possible to experience orgasm without ejaculation. This orgasm is not focused in the genitals but is a full body orgasm, known in Tantra as the Valley orgasm. Once you have separated orgasm from ejaculation you have the capacity to be a multi-orgasmic man."
 
10.09.2009
34
5
0
51
Svirač_Trube;131861 je napisao(la):
Bratee iz kojega znastveno fantasticnog filma si ti doša==?????

Heh, taj film se naziva tvojim zivotom i bas ti se desava htio ti to nehtio ;-)

Weedran je napisao(la):
wotafak? ljudsko si biće,.

Pa kolko ja znam da sam svjetlosno bice, ovo sve ostalo nam je nametnuto.
Pa znas i sam prico si o iskustvima sa gljivama kad izijdes van iz tijela vise nisi ljudsko bice vec si cista svjetlost, svjest, izvan svojeg ljudskog, hormona, .. itd.

Sta ti nisi nikad susretao entitete ?!

kLick je napisao(la):
... ne znaju kako preusmjerit. A na sve strane ih filaju sa sexom.

Hvala ti na odgovoru vidi se da kuzis o cemu pricam.
Ma ima nas nekoliko nisam sam u tome problemu mada sam ga ja uspio rijesiti preusmjeriti na neki nacin dok drugi jos nisu.
Probalo se sve ovo o cemu pricas ali nema se snage i uvijek pukne.
Tako da mislio sam mozda se moze nekim prirodnim putem to rijesit jednostavno neko bilje koje ubijaju tu zeluju.

Kad pogledamo po internetu, tv-u, ma svugdje je sex, stalno nas filaju time cak i oni koji nemogu pa uzimaju viagru da se iz njih iscijedi i jos ono malo, proizvoda i proizvoda da se stimulira sex na kile ali nigdje ama bas nigdje niti jedan koji ubija zelju za sexom.
Nije li to malo cudno?!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lukashenko

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Hahaha stari bia sam malo priduvan pa me taj tvoj pocetni govor jako jako nasmijao :=)) ali kad normalan citan sve je ovo istina..ali neznan da ti pravi savjet udijelim:=) hehe bilo bi baza da ima neki caj protiv sexualnog uzbudenja jel ove reklame po netu stvarno su presle svaku mjeru!!! hihi
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
čini mi se da se seksualna energija najviše gubi jer seks postane navika.
kako nebi podlegao navici ja zato uvijek prije nego ću bacit drkicu il se pojebat
probam pratit izvor te želje :D
ako shvatim da želja nije iskrena(što se možeš zvat i utjecajem nekog stranog entiteta :p)nije mi više do toga. još kad bi uspješno upražnjavao tantru prilikom SNOŠAJA :)...
eh, zavidim samome sebi na pomisao silnih energetskih priliva :D.

mislim nije ta tantra laka i zabavna kao što se čini na prvi pogled...
tko će držat pažnju na tokovima energije kad je seks dobar.
al treba zasukat glaviće i bacit se na posao :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico
10.09.2009
34
5
0
51
wannabeshaman1 je napisao(la):
čini mi se da se seksualna energija najviše gubi jer seks postane navika.
probaj idući put kad budeš išo bacit drkicu il se pojebat pratit izvor te želje :D
ako shvatiš da želja nije iskrena(što možeš zvat i utjecajem nekog stranog entiteta :p)
neće ti više bit do toga. još ako budeš upražnjavao tantru prilikom SNOŠAJA :)...
eh, zavidim ti već na samu pomisao silnih energetskih priliva :D.

iako nije ta tantra laka i zabavna kao što se čini na prvi pogled...
mislim tko će držat pažnju na tokovima energije kad je seks dobar

.. aa, isprobano sve i nista.. gadno je pratit zelju kad ti krvopije sjede na glavi..

PEJA je napisao(la):
zeleni caj koliko znam smanjuje nivo testosterona u telu samim tim i zelju za sexom ;)

Heh, to bi moglo biti rjesenje koje se trazi... :sun2:

Hvala ti !!!
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
peyote je napisao(la):
Pa kolko ja znam da sam svjetlosno bice, ovo sve ostalo nam je nametnuto.
Pa znas i sam prico si o iskustvima sa gljivama kad izijdes van iz tijela vise nisi ljudsko bice vec si cista svjetlost, svjest, izvan svojeg ljudskog, hormona, .. itd.

Sta ti nisi nikad susretao entitete ?!

Svjetlosno LJUDSKO biće. Pa nisi valjda neki hiperinteligentni pas, mačka, vjeverica itd....????? I kad izađeš, opet si vezan sa svojin hormonima i sa cilon hrpon kemikalija koja je uvjetovala tvoj izlazak. Jedino ako definitivno umreš ili zaglaviš.

Krvožedne, sisačke entitete nisan sreta...možada jednom na koktelu od MAOI-a i pokvarenih gljiva, hehehe. I to šta san vidija masu svakakvih na jarpi jednom na DMT-u i to trip otvorenih očiju.
Ali svejedno, svi ti entiteti su neupitno i dio tebe sama. Neznan kako da ti izrečen ono šta želin...
Svejedno...sexualnu energiju nemoš iscrpit, to nema teorije...
I treba je upražnjavat, ne suzbijat...to je drevna tajna koju odavna se skriva ljudima. I samo tako se i manipulira ljudima. Ej!!! ljudi i dan danas u nekin djelovima svijeta mogu zaglibit u čorki radi poljupca...A radi sexa ima i mogučih smrtnih kazni. Posebno, naravno, ženama jel...Pas in mamicu...
I pored svega toga ti bi suzbiva sexualnu energiju...
Fly free, my friend...
93
 
10.09.2009
34
5
0
51
EXARP je napisao(la):
Svjetlosno LJUDSKO biće. Pa nisi valjda neki hiperinteligentni pas, mačka, vjeverica itd....????? I kad izađeš, opet si vezan sa svojin hormonima i sa cilon hrpon kemikalija koja je uvjetovala tvoj izlazak. Jedino ako definitivno umreš ili zaglaviš.
I pored svega toga ti bi suzbiva sexualnu energiju...
93

Heh, nisam pas mada nekad i zalajem,.. :)
Neznam kad izadjem nemavise osjecaja nikakvih, nema zelja, nema nicega samo neka ogromna 1000x ljubav, mada nije ni priblizno ljubavi al to je najblizi osjecaj koji to mogu docarati.

Ma nasexo se ja kroz zivot, sta ce mi to vise,.. mlade cure mi nedaju a sa starima mi se neda,.. ;-))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: EXARP and grga77

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ima par biljaka koje suzbijaju sexualnu moc i zelju, ali o tome na drugom forumu :p

ne znam zasto ne ici jednostavnjim pute... izbjegavati budale koji te okruzuju, i uzivat u svojoj sexualnosti :D ona je dar a ne prokletsvo :p bez nje ne bi bili to sto jesmo...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: EXARP

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Ma to se samo red skromno hvali da se uskoro otvara njezina oaza u kojoj će sve biti šareno ! :)
2uge4p4.gif
chase.gif
greenstars.gif
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ovak.. nije bitan testosteron ni estrogen, iako jesu, ali ne u toj mjeri.
Testosteron i estrogen čine jedinstvo muškarca i žene, i krivo je mišljenje da muškarac mora biti prenapucan testosteronom, odnosno žena estrogenom.. zapravo je bitno da muško i žensko luče svaki oba hormona, naravno svatko u svakoj mjeri.. kod sexa se vidi kako tko luči hormone, a sam rezultat je zadovoljstvo obje strane :)

E sad što se tiče nesreće/sreće u ljubavi (prije veze, kontakta, sexa u krajnjoj liniji) tu je bitan samo jedan hormon, a to je feromon.
Feromon se luči kroz kožu.
Što se dešava kad lučiš feromon? Počneš ti lučiti feromon, ženka prođe kraj tebe i udahne ga. Njezin mozak tada počne proizvoditi molekulu ljubavi i u njoj se razvije privrženost prema tebi. Sama od sebe ti doleti i kaže bok kak si? Isto naravno vrijedi za žene, ma njima je još i lakše :D

Sad slijedi trik. Kako namjerno lučiti feromon? (Inače, svi hormoni se mogu namjerno lučiti i to vrlo jednostavno, ali to zna biti i opasno jer se mogu poremetiti žlijezde ako ne znaš kaj radiš - primjerice ako lučiš previše adrenalina).
Uglavnom - a to možeš savjetovati bilo kome drugome - moraš se sjetiti trenutka kad si bio zaljubljen. I govoriti sebi u glavi - ja sam zaljubljen, ja sam zaljubljen, ja sam zaljubljen... Više puta, pomaže i sjećanje same slike i situacije, sve dok tvoj mozak zbilja ne umisli da si zaljubljen. Kad prevariš svoj mozak na taj način, počne se lučiti feromon... čak ćeš se osjećati zaljubljenim :)

I doći će ti ženka.. predivna ženka :)

Ovo sam gledao na tvu, a sam sebi evo dokazujem već neko vrijeme hehe..
Tak da ti ne trebaju nikakve biljke, ali naravno lakše će biti s biljem..

Još samo da malo kažem o krađi energije ovih pokvarenih entiteta...
Oni ti ne mogu ništa ako svojim mislima privlačiš prijatelje sa strane svjetlosti.. ja evo "komuniciram" većinom s anđelima, jer uvijek negdje u sebi znao da me oni čuvaju, a to im je i glavna zanimacija.. stao sam na stranu ljubavi i samo lijepe stvari mi se događaju. Naravno, bitno je vježbati um i shvaćati tok energije da bi otišao sa "tamne strane".. Tako ja gledam na to.
Eto samo sanjam lijepe snove, u život mi ulaze super ljudi, super pojave.. ma priča je to za drugu temu.

Happy thoughts!
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
RedSh je napisao(la):
ima par biljaka koje suzbijaju sexualnu moc i zelju, ali o tome na drugom forumu :p

ne znam zasto ne ici jednostavnjim pute... izbjegavati budale koji te okruzuju, i uzivat u svojoj sexualnosti :D ona je dar a ne prokletsvo :p bez nje ne bi bili to sto jesmo...
da, nebi bili prenapučeni i međusobno smeteni, no vjerojatno najeveći i najkorisniji od darova uživanja reprodukcije je svaljivanje svih naših problema na iduće generacije ...

naravno, većina se ševi radi samog čina seksa, a ne da dobije dijete,
al zašto se baš tolko inzistira na tome da se užitak pronalazi kroz nešto što zapravo ima funkciju reprodukcije( osim da se povaćaju šanse za reprodukciju :p) ?
čovjek koji apstinira ne mora uopće sebe potiskivat
(iako neki askete to tako izbrijavaju)
zato jer seks nije jedini način ostvarivanja tih želja...
ovako ispada da čovjek bez ***** nemože voljet :p.
možda samo paranoiziram al imam osjećaj kao da ljudima uopće nije vrijeme za je banje al su u svojoj nesvijesti nasamareni u taj čin :D.
ova tvoja ideja entiteta koji kradu seksualnu energiju koja bi trebala bit upotrijebljena za nešto drugo od neuspješne reprodukcije mi više nije tolko strana iako je riješenje najjednostavnije...lucidnost i kritičnost :D